2

@MichuZ44 Czy oni dosłownie nie przyznali się do kradzieży?

0

@Wizz777 To nie jest NBA, jak zmieniasz klub to podpisujesz nowy kontrakt, chyba że idziesz na wypożyczenie. Może zgodzić się na mniejszą kasę żeby nie zmarnować kariery albo iść do Arabii i już więcej nie powąchać europejskiej piłki.

0

@Transu96 Cenie Fatiego jednak wyżej niż Puiga, a sam Puig przechodząc do MLS pokazał że na karierze mu nie zależy.

@Wizz777 On ma 21lat więc musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy chce zarobić kasę czy coś jeszcze osiągnąć.

1

Jezu co to za bzdury... Ja rozumiem że Fati okazał się kapiszonem ale on ma 21 lat, jaka Arabia? Chłopak spokojnie może grać i odbudować się chociażby w Eredivisie, widać że zaczął się sezon ogórkowy i będziemy teraz karmieni plotkami aż do końca okienka które nawet się nie zaczęło...

2

@Cule1234 ja to uwielbiam, zawodnik najpierw gra piach i nie wykazuje nawet chęci do dawania z siebie 110%, idzie na wypożyczenie, będąc przekonany że będzie super gwiazdą i pokaże wszystkim na co go stać.
Następnie okazuje się że nawet nie łapie się do składu i z jakiegoś powodu, nabiera przekonania, że teraz jak tylko wróci do klubu w którym będzie miał o wiele mocniejszą konkurencje, to już na pewno odpali i będzie grał na wysokom poziomie.

1

@Rastafarnianin Gdyby Górnik nie był finansowany przez miasto to walczyłby właśnie o awans do 3 ligi, trochę szacunku dla Błaszczykowskiego, który uratował Wisłę przed bankructwem.

6

@Cule1234 szkoda że nie pomyślał o wywalczeniu najpierw miejsca w składzie Brighton.

0

@Vito9 Bzdura, Martinez nie wychodzi jako podstawowy zawodnik a Christensen gra na pozycji DM'a czego docelowo robić nie będzie, do tego dochodzi Faye z rezerw. Kounde w razie czego może spokojnie zagrać na stoperze a na PO wskoczy Fort, ewentualnie Cancelo bo przecież w przyszłym sezonie dostępny będzie już Balde.

Jak tak oceniasz już naszych stoperów to polecam sobie przypomnieć jak świetnym stoperem był u nas Garcia, to że teraz w Gironie sobie radzi to nie jest żaden argument bo Oriol Romeu w Gironie był w topce DM'ów w lidze a u nas wygląda jak karykatura piłkarza.

1

@tristan87 Ciekawy wybór, ja osobiście najbardziej lubię Brauna, na drugim miejscu Żukowska, ale Józefaciuk też pewnie wysoko by się znalazł na mojej liście posłów, którzy poprawiają mi humor za każdym razem jak otwierają usta.

0

@tbas Tak, gdzieś w 2018/19 roku kiedy miał 21 lat, Zubimendi ma 25 i nie wierzę w to że wskoczy na ten sam poziom co Rodri, no chyba że u trenera takiego jak Guardiola. Co nie zmienia faktu że tak jak napisałem wcześniej, to bardzo dobry zawodnik.

0

@ikar34 Ja wielkim ekspertem nie jest ale w skrócie, nie jest wcale żadnym kozakiem pokroju Rodriego ale to bardzo dobry zawodnik o profilu typowego pivota jak Busi czy Rodri.

7

Xavi będzie prosił o pozostanie w klubie... nie mam słów, mam nadzieje że to ściema jakaś. Araujo, Cubarsi, Martinez, Christensen, Kounde a w rezerwie jeszcze jest Faye a Xavi chce zatrzymać stopera na którym można zarobić ok 20 baniek...

16

Uwielbiam robienie z Xaviego wielkiego zbawiciela który przyszedł i za dotknięciem magicznej różdżki podniósł drużyne z 7 miejsca w tabeli, jednocześnie nie wspominając o tym że chwilę po tym jak przyszedł dostał następujących zawodników: Ferran Torres, Pierre-Emerick Aubameyang, Adama Traore, Dani Alves i wracający po kontuzji Dembele i Pedri.

Ja proponuje sobie przypomnieć jaki to był game changer, dla porównania skład w 1 klasyku sezonu 21/22, przegrany 1:2 ( Koeman trenerem)
Alba, Garcia, Pique, Minqueza - Busquets, Gavi, FDJ - Depay, Fati, Dest

teraz skład z wygranego klasyku, z tego samego sezonu! trenerem Xavi:
Alba, Garcia, Pique, Araujo - Busuqets, Frenkie, Pedri - Torres, Auba, Dembele

Potem mamy mistrzowski sezon i zanim zachwycimy się kapitalną pracą Xaviego, popatrzmy na transfery:
Lewandowski ( 45 mln euro )
Raphinha ( 58 mln euro )
Kounde ( 50 mln euro )
Kessie ( darmo )
Christensen ( darmo )
Pablo Torre ( 5 mln euro )

Łącznie Xavi dostał w 2 okienka zawodników o wartości 420 mln euro ( dane z transfer markt, łączna wartość piłkarzy przychodzących, nie wszystkich wymieniłem) na których wydano ponad 200mln euro.

0

Jak myślicie, ile razy padnie słowo "sędzia" ?

14

" Trenerowi podobają się Joshua Kimmich czy Martín Zubimendi, a klub wysunął kandydaturę Guido Rodrígueza."

Ja nie wiem jak to skomentować, CHCEMY ŚCIĄGNĄĆ OLMO I SILVE ALE ZAMIAST WALCZYĆ O KIMMICHA ALBO ZUBIMENDIEGO PROPONUJEMY RODRIGUEZA BO JEST DARMOWY.

To jest ku*** wyższy poziom odklejenia. Dobry DM potrzebny jest na wczoraj ale co tam, rok temu wypalił ORIOL ROMEU, to teraz pora na GUIDO RODRIGUEZA.

Nie mam już sił do tego klubu.

2

Jeżeli po 2.5 roku pracy Xaviego to są argumenty za zostaniem Xaviego to znaczy że jest naprawdę źle, jest wręcz tragicznie.

0

@nabial Priorytetem to jest dobry trener, niestety najwcześniej za rok.

0

@Afterlife Nie no sorry ale to nie jest zdarzenie losowe, to jest inteligencja boiskowa. Nasz zawodnik popełnia błąd na poziomie juniora. To jest kompromitacja, można wylecieć za różne rzeczy ale w 30 minucie meczu, mając 2 bramki przewagi nie możesz wyciąć typa na czerwo. Nie i kropka. To nie był przypadek czy odruch.

A tekst "Wystarczyła gra w 10" to nie wiem jak skomentować, no jeśli myślałeś że my to dowieziemy to polecam zacząć oglądać mecze. W momencie czerwonej mecz się skończył.

0

@Corr Po pierwsze, kończymy sezon bez pucharu, skompromitowani jak ostatni frajerzy. Po drugie Xavi powinien wylecieć za sam cyrk z ogłaszaniem odejścia w połowie sezonu. Po trzecie, gramy gówno i nie da się tego oglądać, to co ludzie nazywają „lepszym okresem” to kilka meczy w których nie potrafiliśmy sobie poradzić z pressingiem przeciwnika więc Xavi kazał walić lagi na napastników.

4

@Azi Skompromitowaliśmy się dokładnie w 29 minucie rewanżowego meczu w Bercelonie kiedy Ronald Araujo zachował się jak junior i wykosił typa na czerwoną kartkę w sytuacji w której mieliśmy 2 bramki przewagi. Ostatecznie dostaliśmy wpierdol 1:4 i odpadliśmy z PSG które w tej edycji LM na wyjeździe potrafilo ograć jedynie RSS.

0

@barcelonaLM Transfer Frenkiego jest aktualnie bardzo mało prawdopodobny, przypomnimy że Frenkie ma aktualnie kontuzję i wszystko zależy od tego kiedy wróci i jak wróci. Jeżeli zagra na euro i wypadnie dobrze, to wtedy, jeżeli Frenkie wyrazi chęć, można będzie go dobrze sprzedać ale, jeśli zagra na euro słabo, albo nie zdąży wrócić to sprzedaż Holendra jest absurdalna. Przecież nikt nie da 80mln euro za wypychanego zawodnika po ciężkiej kontuzji... Realna szansa na sprzedaż to w takiej sytuacji pewnie 30-40mln euro. No i najważniejsze, JEŚLI SIĘ W OGÓLE ZGODZI ODEJŚĆ.

Ja osobiście uważam że Frenkie jeśli znowu będzie wypychany to odejdzie dopiero za rok na swoich warunkach. Będzie miał wtedy rok kontraktu i Barca będzie miała do wyboru albo się dogadać albo zaraz Holender odejdzie za darmo. Aktualnie Barca cały czas wypłaca FDJ zaległe wynagrodzenie, przez co kontrakt jest dość wysoki i szansa na to że gdzieś dostanie więcej jest zerowa.

1

@michal26 Według uzasadnienia, mecz został powtórzony ponieważ "sędziowie niewłaściwie zastosowali się do przepisów przy rzucie karnym", czyli mamy sytuacje gdzie sędzia ewidentnie popełnia błąd związany nie z interpretacją wydarzeń boiskowych a samych przepisów. W przypadku bramki Yamala sędziowie podjęli prawidłową decyzję w oparciu o narzędzia które mieli. Była to decyzja błędna, ale to wiemy dopiero po długiej analizie wideo i rekonstrukcji zdarzeń w 3D.

0

@Safrani Niezupełnie. Wydaje mi się, ale pewności nie mam, że w wyborach do parlamentu, rywalizuje się nie tylko w jednej liście ale również z osobami z pozostałych okręgów. W każdym razie, tam jest inny system niż ten w wyborach parlamentarnych.

Z drugiej strony, nie wiem czy na tym skorzysta czy straci.

1

@Dejvo Jeżeli dałoby się wyciągnąć go taniej to super ale raczej wątpię. Kimmich to topowy zawodnik jest rok młodszy od Silvy i jeśli mamy dać 50 za 30 latka grającego na dobrze obsadzonej pozycji to wydaje mi się żę 60-70 za 29 latka grającego na kluczowej pozycji na której mamy wielką dziurę, to lepszy deal.

0

@maroon nie ma... komisarzy europejskich wybierają rządy krajowe.

0

@lucca87 Jeżeli twierdzisz że 2 zawodników po wypadnięciu kolejnych 2 zawodników to słabo to co powiesz o dosłownie każdej innej pozycji? Jak wypadnie Kounde i Araujo to kogo mamy na PO? Tak można dosłownie o każdej pozycji rozmawiać.

3

@Afterlife No to rozumiem że na bank go skazali prawda? No bo jak współpracował z obcym wywiadem i są dowody to na bank stanął przed sądem i siedzi w więzieniu a Amerykanie odwrócili się od niego.

@Comentateiro No tak, Biden wizjoner myśliciel... Albo Clinton! Proszę Cię, Amerykanie zawsze patrzyli na politykę jak na biznes, i jeżeli myślisz że Demokraci pod tym względem różnią się od Republikanów to jesteś naiwny, to zawsze jest rozgrywka polityczna. Przecież republikanie mogli całkowicie zablokować pomoc finansową Ukrainie a jednak tego nie zrobili.

0

@jacobFCB Nie ma bo parlament europejski to taki pic na wodę żeby naiwni europejczycy myśleli że oni o czymś decydują. Liczy się rada europy i komisja europejska.

3

@Commando No to masz jeszcze Gundogana i Gaviego.

29

@RoberDzik Politycy z otoczenia Bidena oskarżali Polskę o Holocaust... Nic nowego że w USA nie mają pojęcia o historii Europy. Przypomnijmy że Trump był już prezydentem USA i z tego co pamiętam nie sprzedał nas ruskim. I nie chodzi mi o to żeby tutaj bronić Trump'a bo szczerze mówiąc totalnie zwisa mi i powiewa kogo sobie wybiorą amerykanie. Po prostu bawi mnie to że przechodzimy drugi raz przez to samo, jak Trump walczył w wyborach z Clinton to media pisały że to koniec świata a Trump wywoła 3 wojnę światową, dzisiaj ta sama śpiewka. Koniec świata, koniec Europy, w ogóle trzeba strzelić sobie w głowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?