0

@T^L już? Wyrzuciłeś z siebie co Cie boli? Lepiej się poczułeś to wracaj do fify bo widzę że Twój poziom wiedzy o piłce to mniej więcej taki lvl.

W ogóle co to znaczy że ubliżam piłkarzowi charakterologicznie zbudowanemu pod każdy zespół? Potrafisz rozwinąć tego potworka logicznego? Czy sam nie wiesz o co nim w chodzi. Na jakiej zasadzie mam nie mówić że Raphinha nie umie dryblować? Bo stroi fochy po zdjęciu i duzo biega? Idź kibicować Atletico to dopiero będziesz szczęśliwy!

Kibicuje Barcelonie od 2004 roku i może dlatego w przeciwieństwie do Ciebie pamiętam jeszcze że od zawodników Barcy wymaga się więcej niż samych chęci.

@Hasszz ale to trzeba być odklejonym żeby postawić Suareza i Messiego obok Raphinhi. To jest inna galaktyka.

0

@FcPortoFan1999 ja nie winie trenera, uważam że Rude robi dobrą robotę tylko ma fatalny materiał ludzki. Wystarczy spojrzeć na podstawową pare stoperów. Chcesz grać wysoko obroną a Twoi stoperzy to Colley i Uryga. Jeden i drugi ruszają się jak muchy w smole. Do tego Colley uwielbia mieć wylewy w obronie. Jeżeli Rude będzie miał możliwość przemodelowania drużyny to wierze że Wisła za rok awansuje.

3

@Rewolucja123 no właśnie o to chodzi, to jest dorosły facet i powinien panować nad emocjami. Nie można publicznie znieważać trenera, nieważne jaki by nie był.

3

Mega mnie wkurzają te jego fochy, już w zeszłym sezonie pokazywał brak szacunku po zmianach. Aktualnie nie jest nawet najlepszy w klubie ja swojej pozycji. Jeżeli brazol bez dryblingu ma problem z decyzjami trenera to 100mln i do widzenia.

0

@FcPortoFan1999 żadne baraże. Oni się załamią po tym meczu i dostaną w pape od Termalici, obstawiam miejsca 8-9

0

@prokar1 akurat Hiszpanie to tam najlepsi, zwłaszcza Rodado, Carbo na plus. Z parodystów to przede wszystkim Polacy i Colley.

0

@FcPortoFan1999 ja poprostu widziałem sporo meczy tej drużyny. Ich obrona to jest kabaret. Oni stracili już 43 bramki w 33 kolejkach.

0

Poziom frajerstwa Wisły wywalił poza skale, absolutnie niesamowite. Wygrywasz PP i masz dobre miejsce do baraży, dobry terminarz bo 2 z 4 meczy to absolutne ogóry. I co się dzieje? Najpierw kompromitacja w Sosnowcu, marnując karnego w ostatnich minutach. Potem 2 czerwone kartki u siebie z Lechią, a na deser mamy czerwoną kartkę w 5 minucie w meczu z GKS i jeszcze żeby dobić kibica strzelają na 1:0 żeby jak ostatni frajer stracić bramkę po 40 metrowym dośrodkowaniu na afere 2 minuty później. Ja naprawdę chce żeby Wisła nie grała w ekstraklasie bo poziom frajerstwa tej drużyny to jest poziom wręcz niespotykany. To jest wręcz zjawiskowe.

0

@FcPortoFan1999 najgorsze co może być, bo daje nadzieje że można się łudzić, że jest szansa. Otóż nie ma szans, GKS wbije pewnie ze 4-5 bramek… ta drużyna nie potrafi bronić a do tego grają w 10.

Edit: no i wywróżyłem :)

0

@barteq jaki młody? Każdy? Jaki inny klub walczący o mistrzostwo wprowadza tyle młodych, no zapraszam do wymieniania. Aktualnie mamy w 1 drużynie, Yamala Cubarsiego, Gaviego, Balde, Fermina, regularnie grających. Do tego Fort i Guiu. Jeśli myślisz że jakiś młody nie przyjdzie bo Roque okazał się cienki jak siki pająka to żyjesz urojeniami.

nie ogarniam Twojej logiki, piszesz że źle że Roque nie gra, po czym piszesz że ma grać w meczach o nic jak już pewnie wygrywamy, tylko że takich meczy nie było, wychodzi więc na to że dobrze że Roque nie grał bo trzeba było mecze wygrywać a nie ogrywać cieniasa z Brazylii który ma problem z przyjęciem piłki a podanie na 10 metrów to dla niego szczyt możliwości.

0

@barteq czyli kogo?? Jaki wychowanek gra u nas w 1 składzie i nie dostaje minut? A raczej nie dostawał a potem nagle zaczął? Nie było takiego, jak ktoś był za słaby to grał w rezerwach, zapraszam Roque do Barcy B

0

@barteq dobrze że Yamal Cubarsi Gavi i Pedri tego nie wiedzieli.

0

@tristan87 słowo klucz "IN OUR SURVEY". Ja sobie mogę zrobić ankietę w której mi wyjdzie że 90% ludzi chce aby królem Polski został Korwin.

0

@Ronad10 Z całym szacunkiem ale kłania się brak czytania ze zrozumieniem. Napisałem że graliśmy szrotem za Koemana a nie że Xavi dostał szrot. Xavi dostał jakościowych zawodników ( względem tego co mieliśmy ).

Zrozum tą różnice poziomów, Auba > LDJ, Ferran > Depay, Traore > Dest, Alves > Mingueza. Do tego mamy powrót Pedriego i Demebele po kontuzji. Skład którym Xavi zajął drugie miejsce w lidze i ograł Real był znacząco lepszy od składu którym dysponował Xavi.

Jeżeli porównujesz sytuacje "nie wiedział do ostatnie dnia kogo będzie miał w składzie" do "Dosłownie nie mam szefa, nie mam dyrektora sportowego, nie mam rzecznika klubu i nie mam nawet pojęcia przed kim odpowiadam i czy w ogóle będę trenerem za miesiąc" no to chyba nie mamy o czym dyskutować. Xavi do ostatniego dnia okienka nie wiedział czy zostanie Frenkie a Koeman do ostatnie dnia okienka był zapewniany że Messi zostanie xD czujesz kaliber?

0

@Ronad10 po pierwsze, ja nigdy nie krytykowałem Xaviego za kontuzje.

Po drugie, Xavi dostał transfery za ponad 200mln euro, Koeman za zero euro. Czujesz różnice?

Po trzecie, kontuzje Pedriego i Dembele nie były winą Koemana bo Dembele to się łamie co drugi tydzień a Pedri został zajechany przez Lucho i De La Fuente grą na 2 imprezach międzynarodowych.

Po czwarte Xavi przychodząc miał stabilną sytuację klubu na poziomie instytucjonalnym. Koeman przez 3 miesiace nawet nie miał prezydenta!

Po piąte i ostatnie. Ja nie wybielam Koemana, stwierdzam że zrzucanie winy na niego i twierdzenie że Xavi odbudował tą kadrę swoim kunsztem trenerskim to absurd. Xavi dostał grube transfery. Wygrał ligę po kupieniu chociażby Lewego i Kounde, podczas czy Koeman w ataku miał LDJ i Braithwaita. Przypomnę również że to Koeman wprowadził do kadry Pedriego i Gaviego.

2

@takisobiektos no ale co to zmienia? Napisałem delikatna różnica, bo jednak jest. Wygrać LM w 1 sezonie a wygrać LE. Nie mam pewności czy Bayer ograłby w dwumeczu City albo Real. Oczywiście ja nie odbieram Alonso ani osiągnięć ani warsztatu, ba powiem więcej, no chciałbym go u nas. Zwyczajnie moim zdaniem tryplet Guardioli jest jednak wyżej niż tryplet XA

3

@maroon tryplet z LE a tryplet z LM, no jest delikatna różnica. Oczywiście jeśli mu się uda wygrać finał.

0

@Foro Mówił że rywalizuje z innymi napastnikami.

7

@michalgajdek O jak fajnie nie odnosisz się do argumentów o absolutnym chaosie w klubie, braku prezydenta, o aferach Bartomeu. O nastrojach panujących w klubie, o kontuzjach zawodników. Bo po co, wystarczy napisał, no miał Messiego przez większą część pracy. No miał, miał też obronę w składzie Alba - Pique, Mingueza, Lenglet, Dest, Umtiti, Araujo (debiutancki sezon), Firpo. O tym już nie trzeba pamiętać, no bo po co. W pomocy miał Busquetsa - Frenkiego i Pedriego to akurat źle nie wygląda ale dodajmy do tego ławkę rezerwowych Puig, Pjanic, Moriba, SR. Twierdzenie że mieliśmy mocny skład to jakieś brednie.

Potem mamy początek sezonu 21/22, odejście Messiego i szybka kontuzja Pedriego i Dembele. Graliśmy szrotem, kiedy przyszedł Xavi to do zdrowia wrócił Pedri i Dembele, potem przyszedł Ferran, Adama, Alves, Auba czyli zawodnicy którzy zrobili różnice. Absolutnie kluczowi, przypomnij sobie mecz z Real i kto wtedy błyszczał.

I żeby nie było, ja tutaj nie twierdze że pożegnanie Koemana to był błąd ani nie twierdze że facet zrobił kapitalną robotę, zwyczajnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem że Koeman coś rozwalił a Xavi swoim geniuszem naprawił. Xavi dostał transfery i na pewno zadziałał efekt nowej miotły, było widać nową energie w drużynie.

1

@norbi77 Jedyna prosta jaka jest w klubie to wprost proporcjonalna prosta wzrostu bebzona Lapcia do kolejnych kompromitacji klubu.

11

Nie no nie mogę odnieść się do jednego fragmentu, bo ja mam wrażenie że to jest już jakaś ludowa legenda o odbudowie kadry zdewastowanej po pracy Koemana... No to może przypomnijmy sobie w jakiej sytuacji Koeman przejmował Barcelone.

8:2 z Bayernem - ukrzyżowany Setien
Dymisja Bartomeu
Brak prezydenta w klubie
Brak rzecznika w klubie
Początek kryzysu finansowego - zawodnicy podpisujący przedłużenie umów i rozkładanie pensji na lata
Brak transferów
Odejście Messiego po 1 sezonie.
Kontuzje kluczowych zawodników

Koeman tuż przed zwolnieniem grał SERGINIO DESTEM na PRAWYM SKRZYDLE.
Dembele i Pedri kontuzjowani...

No można wymieniać, przyszedł Xavi, zanotował 3 kiepskie mecze po czym przyszło okienko zimowe i dostał 5-6 zawodników którzy okazali się absolutnie kluczowi w walce o powrót do czołówki.

Naprawdę nie rozumiem jak można twierdzić że Xavi obejmował drużynę w gorszym momencie niż Koeman.

0

To jest cyrk... Jestem a raczej byłem, zwolennikiem odejścia Xaviego. Tylko że zwalnianie go teraz to zwykła kompromitacja i ośmieszanie powagi klubu. To jest absurd, facet został zwolniony za to że powiedział że klub ma słabą sytuację finansową... No jakby ku*** nikt o tym nie wiedział. Problem z rejestracją zawodników to normalnie tajemnica państwowa i wszyscy myślą że nie ściągamy topowych zawodników nie dlatego że nas na nich nie stać, tylko dlatego że ich nie chcemy. KABARET.

Kto tutaj niby ma przyjść? Przecież kryterium wyboru nowego trenera to nie jest styl gry, wyniki czy doświadczenie. Kryterium wyboru to "MA BYĆ ZIOMECZEK LAPCIA I DECO" i dodatkowo ma mieć na nowo zdefiniowane, mityczne DNA Barcelony. To DNA Barcelony to nic innego jak mówienie wszem i wobec że wszystko jest super, sytuacja jest zajebista, przegraliśmy przez sędziów i zmowę, mam wszystkich zawodników jakich chce, tak SR to mój wymarzony DM no i oczywiście BYLIŚMY LEPSI.

2

@tristan87 ach Ci postępowcy :)

1

@Misiaczek09 Czy tylko ja mam wrażenie że to logo wygląda jak pośrednika nieruchomości? ewentualnie dewelopera

0

@Albatros Zarząd mu wcisnął napastnika to ma, Xavi publicznie nie zaatakuje nikogo z zarządu ani klubu. Xavi chciał DM'a a nie napastnika.

2

@Safrani oj bardzo krótko wzroczne myślenie. Dzisiaj trwa wojna, wojna na Ukrainie za niedługo się skończy, pakt migracyjny zostanie. W tych wszystkich regulacjach nie chodzi o to co jest, ale o to co może być w przyszłości.

1

@Safrani o to to to, pełna zgoda. Wina klubu nie Xaviego, pewnie liczyli że to będzie drugi Neymar albo Ronaldo...

0

@97ketrab skąd wiesz gdzie gra na treningach? Nie wspominając o tym że u nas ten lewo skrzydłowy tak naprawdę gra jako cofnięty napastnik i częściej atakuje pole karne niż schodzi na skrzydło.

0

@Albatros może mu Deco naopowiadał że to super napadzior a okazał się kapiszonem xD nie wiem, ale jest też szansa że zwyczajnie zarząd mu zakomunikował że przyjdzie, więc Xavi mówił że się cieszy i liczy na niego żeby nie było smrodu i konfliktu.

W ogóle akurat tego co mówi Xavi na konferencjach nie ma co brać na serio, on kiedyś powiedział że zawsze będzie bronił piłkarzy na konferencjach itp. Więc wychodzi, wali frazesy że jest super itd ale mi się wierzyć nie chce że w on to na serio mówi.

0

Jestem pierwszy który uważa że Xavi powinien odejść, ale nie rozumiem tego hejtu za Roque. Facet go widzi na treningach codziennie i wie czy Roque mu pasuje i daje radę czy nie. Ostatni raz taka akcja była z Puigiem. Jeden drugi trzeci trener, a ten biedny Puig nie grał, wchodzili młodsi od niego a on jakimś cudem nie grał. Skończył w MLS.

Ja nie chce tutaj twierdzić że z niego nie będzie dobry piłkarz ale po tych kilkuset minutach u nas, moje jedyne wrażenie jest takie że chłopak wygląda mega topornie. Widać że biega i walczy ale mnie nie przekonuje, a skoro trener nie daje mu szans na grę to najwidoczniej chłopak jest za słaby i powinien iść na wypożyczenie. U nas w ogóle najlepsi zawodnicy to są zawsze Ci co nie grają xd Ferran na początku sezonu 4 razy wbiegł w pole karne tak że się od niego piłka odbiła i wpadła do bramki i nagle wielka gwiazda powinien grać za Lewego. Dostał kilka szans od 1 minuty i z rekina zrobiła się kijanka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?