Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Odnieś się proszę do argumentów a nie do tego skąd jest. Może być nawet farmerem z Haiti, jeśli ma dobre argumenty to trzeba się z nimi zmierzyć. Ty nie masz odpowiedzi, więc zaczynasz rzucać jakimiś tekstami o lobbingu, masz jakiś dowód na to? Nie masz, nie potrafisz również odnieść się merytorycznie do tego co mówi. Dlatego proszę przestań kwestionować Wilka i przyznaj się że PO stara się ubić projekt który jest w interesie Polski.
2
@MarioVeB! O to to to, jak nie ma argumentów to lecimy z inwektywami. Brawo! Możesz być z siebie dumny, ale mu pocisnąłeś! Normalnie wszystkie argumenty padły!
0
@FcPortoFan1999 czyli jesli Wisla zagrałaby w finale z Jagą a Jaga wygrałaby ligę, to Wisła zagra grając w 1 lidze w el do LE? Xd
0
@FcPortoFan1999 w polfinale są 2 mecze czy jeden?
0
@Ojciec5tkidzieci no przecież debil przekroczył linie xD
0
co tu sie dzieje xd
0
Absolutnie nie potrafię zrozumieć dlaczego Wisła stara się grać techniczną piłkę zamiast walić lagi na napastnika. Przecież oni tam nie mają nawet grama jakości piłkarskiej. Tutaj wychodzi kontra 3 na 2 i wiślacy nie wiedzą co zrobić i tracą… o ataku pozycyjnym nie wspomnę. Plus za pressing ale co z tego pressingu jak potem kopią się po czole.
0
@Luciano99 @Faro no ja to widzę tak że na tym poziomie on musi umieć uderzać, tylko jak się nie ma pojęcia co się robi na boisku to te strzały nie są przygotowane. Zwykle zawodnik ma pomysł jak wykończyć akcje, Dembele jak zaczyna myśleć to łapie error
1
@Faro W mojej ocenie to on ma w pierwszej kolejności problem z myśleniem. Technicznie jest świetny tylko co z tego jak nie ma pojęcia co robi na boisku.
5
@Kuba_1 Aż sobie musiałem sprawdzić jak idzie w PSG potężnemu francuzowi, cóż, oszałamiające 11G/A w ponad 1800 minut, dla porównania słabiak Raphinha u nas zrobił 13 G/A w 700 minut mniej... I Dembele chciał zarabiać jak najlepsi skrzydłowi świata xd
3
@Sulimo Z tego co pisali to zaległości Wisły w wypłatach wynoszą 1.34 miesiąca w ujęciu kwotowym, czyli dramatu nie ma. Wisła ściągnęła jednego piłkarza za darmo i do tego z pensją na poziomie 2k euro miesięcznie. Z klubu odszedł natomiast Biegański czyli Wisła w okienku zimowym jest na plusie. Warto do tego dodać że Wisła nie dostaje kasy z miasta, taki Górnik funkcjonuje jedynie dzięki dotacją miejskim, w ogóle jest spora ilość klubów w PL które bez dotacji ze spółek publicznych ogłosiłyby bankructwo w mniej niż 24 godziny i to tutaj leży problem.
EDIT: sprawdziłem sobie dokładnie, w zimowym okienku Wisła pozyskała 4 piłkarzy i odeszło 3 z tym że wszyscy przyszli za darmo. tak jak pisałem wcześniej, suma zaległości to 1.34 miesiąca w ujęciu kwotowym. Powiedz mi proszę czym różni się taka zaległość od przesuwania ponad 180mln euro wynagrodzeń na późniejszy okres, co zrobiła Barcelona kilka lat temu? Oczywiście zaległość nigdy nie jest dobra, tylko że jeżeli Wisła awansuję to skokowo wzrośnie jej przychód co diametralnie odmieni sytuacje finansową, w przypadku braku awansu sytuacja finansowa będzie dramatycznie zła.
34
Jeśli dyrektor sportowy Barcelony ma problem stwierdzić oczywistość czyli wyższość Messiego nad Ronaldo, to chyba nie powinien pracować w Barcelonie, a przynajmniej nie powinien się więcej publicznie wypowiadać.
0
@Faro No właśnie nie, myślisz tercje boiska. Frenkie to co robi dobrze to wychodzenie spod pressingu i wprowadzanie piłki do gry, przechodzenie z fazy obrony do fazy ataku. Dlatego jest kluczowy, Pedri powinien grać bliżej pola karnego, poruszać się między liniami.
Zwróć uwagę na jeszcze jedną rzecz. Mówisz o ściagnięciu DM'a, mówisz jednak o typowym pivocie w typie Busquetsa który będzie rozgrywał i trzymał pozycję. Jedyny zawodnik na rynku który spełnia kryteria to Rodri. Absolutnie nie do wyjęcia, każdy inny DM będzie obok potrzebować cofniętego rozgrywającego.
5
@Faro Ma taki że Christensen nie potrafi rozgrywać i nie może grać sam jako DM. Frenkie natomiast to zawodnik który nie trzyma pozycji i musi być asekurowany i to właśnie robi Duńczyk. To patowa sytuacja, bo Christensen nie jest idealnym duetem dla Frenkiego, ograniczamy się mocno w ataku ale za to o wiele lepiej wyglądamy w obronie. Żeby odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego Christensen trzeba sobie najpierw odpowiedzieć na pytanie, kto jak nie on? Romeu? Facet się spalił psychicznie i nie daje rady, alternatywy brak.
0
@Faro Aha no tak, bo wyznacznikiem dobrego meczu jest asysta. To rozumiem naszym najlepszym zawodnikiem jest Sergi Roberto, bo jak przeliczymy minuty na G/A to jest 100x lepszy niż każdy inny zawodnik. Pedri ostatnio gra po prostu słabo, moim zdaniem przez złe przygotowanie fizyczne i żadna asysta tego nie zmieni.
Dolary przeciwko Orzechom że gdyby De Jong się nie cofał do rozegrania to nie przekroczylibyśmy połowy przeciwnika inaczej niż lagą na Lewego. Zobacz sobie na mapę podań Duńczyka a potem Holendra.
0
@Bobo25 No a ja ją komentuje i mam do tego prawo :) Uzasadnienie uważam za bezsensowne i to moja opinia do której również mam prawo!
1
@Bobo25 Ten moment w którym w drużynie masz Robero, Romeu, Raphinhe, Ferrana czy Kounde a chcesz żeby odszedł Frenkie xD Rozumiem że te 18mln brutto Cie tak boli? No ciekawe za ile by grał De Bruyne.
0
@T^L Też mam takie wrażenie, nawet jeśli Holender nie gra idealnie to sorry ale w ostatnim czasie jedyny lepszy pomocnik to Gundogan. Pedri jest cieniem samego siebie, Christensen to karykatura DM'a, może dobrze się ustawia ale jak ma piłkę pod nogami to panika i podanie do tyłu. Oriola Romeu nawet nie chce komentować. Popatrzmy teraz na napastników. Często mają problem z utrzymaniem się przy piłce a co dopiero rozegraniem. Rzadko wychodzą na pozycję i dają relatywnie mało względem ilości strat. Lewy oczywiście finalnie coś strzeli ale w rozegraniu nie daje nic. Yamal gra dobrze ale to wciąż dzieciak i ma wachania formy i nie gra całego meczu równo. Raphinha, Felix czy Torres to póki co kiepski żart a nie poziom Barcelony. Mimo to wszyscy prują się do Frenkiego. Jakoś dziwnym trafem absolutnie żaden trener nawet nie pomyślał o tym żeby posadzić Holendra na ławce, nie wiem jakim cudem skoro według rambli to jest pierwszy hamulcowy.
0
@kanver_ Ale bzdura, była jedna taka akcja gdzie Frenkie świetnie wyszedł spod pressingu i faktycznie mógł od razu podać do Gundogana zamiast holować ale oprócz tego kilku krotnie świetnie zagrywał z 1 piłki albo przyśpieszał grę. Między innymi raz kapitalnie wypuścił Yamala. Frenkie ogólnie mam wrażenie że zrobił duży progress w kwestii szybkości grania, czasem jednak zwyczajnie nie ma komu podać. Jakieś 80% podań naszej drużyny na wolne pole, w 3 tercje albo między linie przeciwnika to podania Holendra. Wczoraj zagrał dobry mecz.
3
Komentarz usunięty
6
@Litman no bez przesady, początek sezonu miał bardzo dobry.
0
@pt9 były nowe wycieki w ostatnich dniach które mówiły o ok 18mln.
16
Występ Raphinhi oceniam dzisiaj na zero, kur*** on w 30 minut 3x podał do tyłu i to by było na tyle
0
Od straty bramki nie potrafimy przyjac pilki na polowie Napoli
0
Klasyka, jeden gong na twarz i wszystko jebło
6
Idzie nam z dobrze jak na 0:0, zaraz dostaniemy gonga na twarz i sie posypiemy
3
@MesQueUnClub96 jak z taką dyskusje jest kartka to Vini powinien wylatywać z boiska jeszcze przed 1 gwizdkiem
0
@Arden Bo Tuchel to nie jest ofensywny trener... Tuchel bardziej przypomina Mourinho. My potrzebuje trenera który chce i potrafi dominować rywali, przejmować inicjatywę w meczu i strzelać dużo bramek. Tuchel nawet w PSG mając Neymara i Mbappe nie potrafił dominować.
1
@marcin62 Soulsy nie są jakoś szczególnie trudne, tzn są bossy przy których można dostać depresji albo załamania nerwowego, ale jeśli chodzi ogólne o grę to zwyczajnie trzeba się nauczyć w nie grać, jak już nauczysz się rolować jak prawdziwy mistrz to żaden boss nie będzie Ci straszny.
1
@ViscaelBarca2007 Orzechy przeciwko dolarom że w przyszłym sezonie nasza kadra będzie starsza niż na początku sezonu 23/24, w kwestii banałów o odejściu to ja Ci przypomnę że już próbowali wypchnąć kilku zawodników i jakoś się okazało że to jednak nie NBA i trzeba liczyć się ze zdaniem zawodnika.