Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sedzia liniowy zapomniał chorągiewki czy co? Już chyba 4 spalonych nie zauważył
0
Ta muzyka na stadionie xd
3
My tu gadu gadu a UE przyjęła pakt migracyjny :)
0
@FcPortoFan1999 tak ale zwróć uwagę na to że przecież mogli wylosować drużyny z niższych lig lub być gościem w meczu z drużyną z 1 ligi.
1
@FcPortoFan1999 ależ ja się nie czepiam :) dla mnie to by było kuriozum bo finał to nie jest typowy mecz wyjazdowy, tam "gospodarza" się losuje i gdyby Wisła była "gospodarzem" to nie byłoby problemu. Jeszcze nawet bym zrozumiał tą karę gdyby to była kara z tego sezonu, ale tak się drabinka ułożyła że Wisła miałaby w finale odbębnić karę z 2022 roku bo pech chciał że na żadnym wyjeździe nie grali.
0
@bartas97 no tak samo jak zrobił to w przypadku Lecha.
0
@KrychaFCB to tak jakby ktoś napisał że Cubarsi za mało strzela więc powinniśmy wystawić Roque w jego miejsce...
2
@JohnA @Safrani tylko jest chyba jednak różnica wystawić żonę na 3 miejscu listy konfy, która ma szansę na 1 mandat, a na 2 miejscu PO gdzie praktycznie zawsze i wszędzie miejsca 1-2 wchodzą w tym wypadku lista zdobyła 4 mandaty.
W przypadku chłopaka miejsce wygląda niepozornie, nr 7, tylko że jest to ostatnie miejsce na liście :) a to oznacza że to jedno z 3 najlepszych, zwykle miejsca 1,2 i ostatnie zdobywają największą ilość głosów. Lista zdobyła 2 mandaty i chłopak wszedł.
Tak tylko dodam na marginesie że w sumie to mnie te wszystkie "nepotyzmy" nie dziwią, przecież my mamy tak skonstruowany system wyborczy. Ilośc radnych do gmin, powiatów, miast i sejmików to jakaś patologia. Łącznie w Polsce mamy 46.797! radnych.
0
Oglądam sobie tą debatę i mam dwa wnioski. Pierwszy jest taki że Jaki i ta aktywistka nadają się do debaty jak pięść do nosa. Drugi jest taki, Boże chroń nas przed aktywistami.
5
@maatiixx W ogóle to w pore napisali, oni tak stoją dosłownie codziennie od wybuchu wojny xd
Edit: Palestyńczycy też stali po ataku Izraela, czy to znaczy że żyjemy w kondominium Ukraińsko Palestyńskim?
1
@FcPortoFan1999 grają w 10 od 6 minuty, po ciężkim meczu z piastem 3 dni temu, do tego bez swojego najlepszego zawodnika. Niczego innego się nie spodziewałem. Rodado to 80% ofensywy tej drużyny.
0
@Stinger_ jako kibic Wisły mam odmienne zdanie, może sam tekst jest dobry, ale muzyka która mu towarzyszy brzmi jak jarmarczny bazar, nadaje się na wiejskie potańcówki.
2
@Odcinkowy @Kapitan_SW każdy ranking najlepszych miejsc do życia to ściema, wszystko zależy chociażby od wykształcenia / branży, zarobków, majątku, wielkości rodziny czy preferencji. Taki przykład, mieszkam w centrum Krakowa, jednym z największych problemów miasta są gigantyczne korki, tylko że mieszkając w ścisłym centrum korki w ogóle nie są dla mnie problemem, jeżeli ktoś pracuje zdalnie to dla niego również korki nie są niczym uciążliwym.
Każdy postrzega miasto przez pryzmat własnej osoby, własnych doświadczeń. To co dla jednego jest wielkim plusem, dla kogoś innego jest wadą. Jedna osoba doceni spokój i ciszę, druga będzie narzekać na nude.
Nie ma co się spierać które miasto jest lepsze.
0
@Bobo25 no niestety udowodniłeś że zwyczajnie nie znasz tematu a się wypowiadasz. Jeżeli twierdzisz że nie ma to związku z kibolami ( nie normalnymi kibicami ) Legii. Poczytaj sobie o całej sprawię, posłuchaj wywiadów to się zorientujesz że naciski i szantaże na kluby pochodzą z grup kibicowskich, a grupy są naciskane przez kiboli Legii. Kluby wykorzystują argument policji o potencjalnym zagrożeniu żeby nie wchodzić w konflikt z kibicami i przyznali to prezesi klubów 1 ligowych. Jeżeli w takiej sytuacji PZPN, pomimo tego że w przeszłości dochodziło do precedensu, zabroniłby przyjazdu kibicom Wisły na finał to byłby zwyczajny skandal i klub powinien zrezygnować z uczestnictwa. Piłka jest dla kibiców a nie dla bandytów z Warszawy.
Tekstu o zdymisjonowaniu Królewskiego nawet nie skomentuje bo nie wiem jak wyobrażasz sobie dymisje prezesa który jednocześnie jest większościowym udziałowcem klubu. No chyba że tego również nie wiedziałeś a to oznacza że nie powinieneś się wypowiadać w tematach o których nie masz nawet bladego pojęcia.
0
@Bobo25 Tak jak napisałem wcześniej. O to wypowiedź Królewskiego. Od początku odnosił się do bojkotu kibiców Wisły a nie zakazu stadionowego:
Dziękuję. Jednak mój apel dotyczy mniej procesu decyzyjnego PZPN, lecz szerszego wątku, gdyż od wielu miesięcy nasi kibice nie są wpuszczani na mecze i jako główny argument stosuje się „poziom bezpieczeństwa” określony przez służby. Mając już trochę doświadczenia w tym zakresie,…— Jaroslaw Krolewski (@jarokrolewski) April 4, 2024
0
@Bobo25 Nie dla Lechii a dla Lecha, w każdym razie był już taki precedens więc zablokowanie wyjazdu dla kibiców Wisły to byłby skandal w sytuacji w której już teraz kluby w 1 lidze blokują przyjazd kibiców gości pod naciskami organizacji kibolskich. Czym innym jest mecz wyjazdowy gdzie grasz jako "gość" a czym innym jest finał na neutralnym terenie. O meczu w Krakowie mówię w kontekście nacisków kiboli bo jeśli do Warszawy nie będzie się dało przyjechać to zgaduję że do takiego Chorzowa również, dlatego wspomniałem Kraków, ale dla mnie to równie dobrze może być jakikolwiek inny duży stadion w Polsce. W skrócie jeśli kibice Wisły mieliby nie zostać wpuszczeni na finał PP to byłby skandal i Wisła powinna oddać ten mecz.
0
@Bobo25 Dodałem Edit do posta w którym dopisałem o tym właśnie precedensie, dodatkowo Królewski wcześniej rozmawiał z Kuleszą który zapewnił że kibice będą mogli wejść na stadion. Jedyne co stawia pod znakiem zapytania obecność kibiców Wisły to właśnie naciski kiboli i do tego odnosił się Królewski i ma 100% racji. Jeśli kibice Wisły nie będą mogli wejść na narodowy to albo mecz powinien odbyć się w Krakowie albo Wisła powinna oddać go walkowerem.
0
@Bobo25 Nie, nie chodzi o żaden zakaz stadionowy na wyjazdy bo mecz na neutralnym terenie to nie jest wyjazd. Chodzi o to że kibice Legii zrobili jakiś czas temu raban że niby ktoś kogoś zabił maczetą czy innym sprzętem, potem okazało się że to wcale nie były sprawy kibicowskie ale łatka wystarczyła żeby kibole legi szantażowali wszystkich w Polsce że jak przyjmą kibiców Wisły to bojkot obejmie ich. Jedyny klub który ostatnio zorganizował wyjazd na Wisłę albo przyjął kibiców Wisły to oprócz zaprzyjaźnionych klubów, jedynie Polonia Warszawa która wydała oświadczenie że ma w dupie to co kibice Legii mówią. We wszystkich pozostałych meczach klub odmawiał przyjazdu kibicom Wisły.
Edit: Dodatkowo już w przeszłości istniał przypadek kiedy kibice Lecha mieli zakaz wyjazdowy a na finał pojechali.
1
@HighestInTheRoom nie będę bronić Izraela w tej sprawie ale no do Ruskich to im sporo brakuje. Rosjanie potrafili gwałcić kobiety na oczach ich rodzin a potem dokonywać publicznych egzekucji, do tego tortury itd. Znajmy umiar i starajmy się starannie dobierać słowa bo jednak nawet w przypadku zbrodni są te po prostu złe i te bestialskie.
1
@Forsyth No tak bo nikt z nas nigdy nie pracował w miejscu X a potem kiedy odszedł to nie narzekałby na jakieś kwestie albo nie krytykował za coś. Bo pracodawcę musisz bezgranicznie za wszystko kochać albo wy***ć.
1
@Rust_Cohle Są przecież kluby które poszły na wojne z kibolami i jakoś dziwnym trafem frekwencja zamiast wzrosnąć to spadła. Ja tam kiboli bronić nie mam zamiaru ale twierdzenie że to oni są problemem jest naiwnością, ludzie zwyczajnie nie są zainteresowani tym pół produktem zwanym polską piłką kopaną. Poziom jest gówniany, dosłownie oczy bolą od patrzenie. W Polsce mamy taki syndrom zwycięstwa, że nie ważne jak się gra, ważne żeby wygrać i dlatego zwykle ścisła czołówka notuje świetną frekwencję a reszta stawki ma po 5-6k na trybunach a efekt finalny jest taki że poziom spada, bo nikogo nie obchodzi że nie da się na to patrzeć, trzeba wygrywać! To skutkuje tym że nowych kibiców jest coraz mniej, bo jak ktoś z ciekawości odpala sobie tą naszą kopaną to się za głowę łapie i pyta, dlaczego ktokolwiek to ogląda?
0
@patrix211 Tzn jaki przykład Wisły Kraków? Bo ja chyba nie rozumiem, mówisz o jedynym w Polsce klubie w którym stowarzyszenie kibiców przekazało klubowi kilka mln zł. Gdyby nie kibice, Wisła byłaby dzisiaj w 4 lidze.
0
@Tarins mecz z Francją to jest prehistoria, po wywaleniu Czesia gramy gówno i gówno osiągamy. Sorry ale awans po ograniu Estonii grającej 70 minut w 10 i po oddaniu 0 celnych strzałów w 120 minut z Walią nie brzmi jak powód do dumy, zwłaszcza że mieliśmy grupę śmiechu w kwalifikacjach.
Oczywiście do euro mogłoby się coś zmienić ale zwyczajnie nie ufam i nie wierzę w Probierza. To słaby trener który potrafi jedynie grać na milion wrzutek.
Onym się mylił
1
Austria Holandia Francja w grupie xD przypomnę że z Walią 0 strzałów w 120 minut.
7
@Forsyth Czyli Sienkiewicz pójdzie siedzieć?!
6
@capoN Kurde a ja głupi za darmo krytykuje, wie ktoś gdzie mogę się zgłosić po kasę?
2
@tbas twierdziłeś że są to kompetencję uprawniające do zasiadania na pozycji prezesa PKO BP, no bo chyba inaczej byś tych kompetencji nie przytoczył prawda?
Warto tutaj podkreślić że PKO BP to największy bank w Polsce, jego aktywa są wartę 500 MLD zł. Tymczasem facet był założycielem spółki która w zeszłym roku zanotowała zysk netto 500k. Powiedzmy sobie szczerze, facet nie ma kompetencji do pełnienia funkcji prezesa PKO, on by może się nadawał do tego banku pocztowego w którego radzie kiedyś zasiadał ale my tutaj mówię o absolutnym szczycie sektora bankowego.
2
@Szklaner @tbas Manipulujecie świadomie i celowo czy przez przypadek? Po pierwsze do fragmentu:
"Od 2016 r. jest założycielem, współwłaścicielem i prezesem Shumee SA (platforma commerce)"
warto dodać również dalszą część twita Wilka:
"Spółka działa od 2016, stopniowo rozwija się i buduje rentowność. Jej kapitał własny na koniec 2022 to jednak zaledwie 295 tys. zł a zatrudnienie wynosi 9 osób. " Ilość zatrudnionych osób jak w dużej żabce.
W kwestii doświadczenia w banku pocztowym. Nie ciekawi was że był zatrudniony do 2016 roku w banku powiązanym z SSP? Przecież to nie jest bank komercyjny a został zwolniony po zmianie władzy w 2015 roku. Przypadek? Nie sądzę :) No i w ogóle pamiętajmy że to było 8lat temu!
Bawi mnie jak fanatycy partyjni będą bronić partii jak największej świętości, a ta sama partia i tak będzie ich doić jak tylko może.
0
@Michael24 co zrobił??
0
@D10SLEO ciekaw jestem co zrobią wyborcy PO jak się za 3 lata okaże że w sumie to nie udało się nikogo za nic rozliczyć xd