SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 od pasa w dół normalnie Doda, kur te złote buty
1
@TheKlucha niech wymienio za umtytego
0
@Nano22 i jeszcze ten ich śmieszny trenerek Julian :) taki sam top jak małricio poczetino.
0
@Nano22 kibice bajernu myślą że są kibicami jednej z najlepszych drużyn świata a raptem są kibicami najlepszej drużyny w DE. W PL by mieli biedę być w top3, podobnie jak w LL
0
@Lucassito Pojedzie z "chłopakami camp by ann" na wyjazdowy kampus i da radę ;)
2
@MamerTponad100 Laporta to Morawiecki Barcelony, oszust i kłamca permanentny :) Gaviego też przepieroli zobaczycie
2
hahahhaah 72mln czyli taniej niż nasza perła DeYong? śmieszny jest ten nasz klub, to będzie Kutinjo drugi :) cienias za grubą kasę
2
@Hubsao Romero to spamer, kabareciarz, sypie niusami z dupy z nadzieją, że coś trafi.
5
a na wiosnę na ligę ełropy będzie?
2
Nie wie, ale ja w Oskarze widzę gościa który by się przydał na ławkę czy tam na słabych rywali. Kasa niewielka
2
@halfnolife komentarz poniżej poziomu... smutnym i prymitywnym człowiekiem musisz być
1
@ELBARCAVISCA teraz ma sylwetkę ale zobacz jaki był jak wracał 2 razy po kontuzji, bądź obiektywny
1
@ginidal gnida przeczytaj sobie jego wypowiedzi z ostatniego miesiąca choćby w temacie Gaviego i porównaj wpisami rok temu w temacie Messiego, temat FDN też sprzeczne informacje
2
laporta to oszust, Morawiecki hiszpańskiej piłki. Co on pier..li to głowa boli
2
brać rapemana, utopi bejern jak mjuve i united :) swoje liczby zrobi a reszta -60%
0
@Roobo gdzie by nie poszedł to dziewczyny w klubach muszą uważać na króla życia
1
Rakuten (jakoś od początku to logo mi nie pasowało na koszulkach) będzie symbolem degrengolady, oby Spotify wyglądało lepiej
5
taa mityczny Ansu :) zbawca labombli
3
gerardromero to zwykły spamer :) tysiac niusów i jeden wchodzi, to Borek ma lepszą skuteczność
3
@HavertzKai uważaj bo zaraz się zlecą kundelki że Lewy jest bajernu bo ma kontrakt i c..j
0
@Lucassito chłopie ja go nawet nie chcę u nas
0
@YeastMoss mam bardziej na myśli jego boiskową przeszłość ;)
0
to może 3 pkt na nim ugramy... choć obstawiam 2
2
Uli kryminalista i Kan niezrównoważony myślą, że są panami świata... i ten hasan podnóżek
0
@Patrykl145 koło grudnia na 100 minut
0
@Kulakula wiesz rapeman łączy bajern, fcb i rm
2
Uli a ty grypsujący czy frajer?
2
Uli, spadaj do pierdla
0
@Azacca Pierd...sz jakoś wczoraj jak Hurkacz zarobił na ruskim to słowa nie było
3
@FC1899Barca taa niszczą chwilę po zakupie... im dłużej użytkujesz tym bardziej coś się pier..li