0

@Homeopata8989 od pasa w dół normalnie Doda, kur te złote buty

1

@TheKlucha niech wymienio za umtytego

0

@Nano22 i jeszcze ten ich śmieszny trenerek Julian :) taki sam top jak małricio poczetino.

0

@Nano22 kibice bajernu myślą że są kibicami jednej z najlepszych drużyn świata a raptem są kibicami najlepszej drużyny w DE. W PL by mieli biedę być w top3, podobnie jak w LL

0

@Lucassito Pojedzie z "chłopakami camp by ann" na wyjazdowy kampus i da radę ;)

2

@MamerTponad100 Laporta to Morawiecki Barcelony, oszust i kłamca permanentny :) Gaviego też przepieroli zobaczycie

2

hahahhaah 72mln czyli taniej niż nasza perła DeYong? śmieszny jest ten nasz klub, to będzie Kutinjo drugi :) cienias za grubą kasę

2

@Hubsao Romero to spamer, kabareciarz, sypie niusami z dupy z nadzieją, że coś trafi.

5

a na wiosnę na ligę ełropy będzie?

2

Nie wie, ale ja w Oskarze widzę gościa który by się przydał na ławkę czy tam na słabych rywali. Kasa niewielka

2

@halfnolife komentarz poniżej poziomu... smutnym i prymitywnym człowiekiem musisz być

1

@ELBARCAVISCA teraz ma sylwetkę ale zobacz jaki był jak wracał 2 razy po kontuzji, bądź obiektywny

1

@ginidal gnida przeczytaj sobie jego wypowiedzi z ostatniego miesiąca choćby w temacie Gaviego i porównaj wpisami rok temu w temacie Messiego, temat FDN też sprzeczne informacje

2

laporta to oszust, Morawiecki hiszpańskiej piłki. Co on pier..li to głowa boli

2

brać rapemana, utopi bejern jak mjuve i united :) swoje liczby zrobi a reszta -60%

0

@Roobo gdzie by nie poszedł to dziewczyny w klubach muszą uważać na króla życia

1

Rakuten (jakoś od początku to logo mi nie pasowało na koszulkach) będzie symbolem degrengolady, oby Spotify wyglądało lepiej

5

taa mityczny Ansu :) zbawca labombli

3

gerardromero to zwykły spamer :) tysiac niusów i jeden wchodzi, to Borek ma lepszą skuteczność

3

@HavertzKai uważaj bo zaraz się zlecą kundelki że Lewy jest bajernu bo ma kontrakt i c..j

0

@Lucassito chłopie ja go nawet nie chcę u nas

0

@YeastMoss mam bardziej na myśli jego boiskową przeszłość ;)

0

to może 3 pkt na nim ugramy... choć obstawiam 2

2

Uli kryminalista i Kan niezrównoważony myślą, że są panami świata... i ten hasan podnóżek

0

@Patrykl145 koło grudnia na 100 minut

0

@Kulakula wiesz rapeman łączy bajern, fcb i rm

2

Uli a ty grypsujący czy frajer?

2

Uli, spadaj do pierdla

0

@Azacca Pierd...sz jakoś wczoraj jak Hurkacz zarobił na ruskim to słowa nie było

3

@FC1899Barca taa niszczą chwilę po zakupie... im dłużej użytkujesz tym bardziej coś się pier..li

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?