0

@Sysia11 stary ale klaun

0

@Homeopata8989 ahhahaa Mylik w Juve, to kiedy kontuzja i bajlando? to jest przehejpowany grajek jak nikt inny

1

aahahaha koń by się uśmiał, jaki ten ref dowcipny

0

#czawiout czas zatrudnić porzadnego trenera

1

@Froher junkyard, this is best place for him

1

@BulaKG Laporta mu jeszcze nie podesłał, a on jest tak pogubiony że Kunde wpuści

0

Komentarz usunięty

1

Kounde lubi to... pewnie chcą ich za flaszkę ;) Memfis wiadomo miał być w gratisie

0

@poskus albo go zezłomują

0

Nic, to poziom Moriby

0

@Rajek99 Oczywiście masz rację, jednak @Darkin też ma trochę racji

0

@Medium szanuj ich zwolnili nas z jednego szrotinjo

0

@aiven tak, ale moim zdaniem ktoś z dwójki Memfis/Auba powinien zostać jako wartościowy zmiennik Lewego

1

garbaty jest słaby....

0

qrwa biznesy...

0

@DonMatteo901 Antony tejlor w pakiecie z majkiem dinem i bedo punkty

0

@tristan87 Jak nie jak po 4h mało chłopa nie wynosili ;)

1

@Deviler zapuść sobie pornosa to zaczniesz szybciej, kurła ale macie problemy

2

@Katalonbar Rapeman to turysta, aktualnie szuka fajnego last minute więc zostaje Casemiri i Varan

1

Wczoraj był temat o parawanach więc proponuję kolejny w tym temacie plażowym :) papierosy i piwsko :) siada taki Janusz z Grażyną przed Ciebie i zaczynają jarać na przemian z psst puszki. Smród z fajek przychodzi z wiatrem i do tego notoryczne wpychanie petów do piachu, piwko też szybko wchodzi im w łeb i zaczyna się. Picie alkoholu na plaży jest wedle prawa legalne? czym się różni browarek na plaży od browarka w parku?

1

@Comentateiro Jeśli jutro zagramy piach jak w pierwszym meczu to da do myślenia, a jak lewy nie strzeli to zacznie się jazda ;)

1

oby Laportę pogonili :)

2

Auba i Depay? czy ich popierdoliło? z kim zostaniemy w ataku jako alternatywa? Nie wierzę w to co oni odpierdalają... sorry jest Martin "bombowiec" i wiecznie kontuzjowany Mesjasz

2

Kogo to dziwi, że brak ofert? to cienias, najlepiej to umie aktorsko schodzić na około z boiska

2

@ShawnC Atak? stare dziadki typu Auba/Lewy (Robert to gracz wysokiej klasy ale nie strzeli więcej niż 25 w LL) wiecznie kontuzjowany Ansu, Depaj z głową w chmurach oraz zagubiony Ferran.. na skrzydłach dwaj jeźdźcy bez głowy

0

@LatajacyHolender drogo desta ahahaahahahaahahaha

1

a destinho nie da rady odbudować na tę pozycję? wyszarpaliśmy go przeca bajernowi

1

@Comentateiro minimalnie lepszy kalendarz czyli mamy wincyj meczuf z słabiakami czy jak? real gra 4 x z atletiko?

8

No i po co on nam jest? Nakupujemy grajków a trener mierny....

1

@pasquda Przepraszam :) ale tak na zachętę bo obawiam się dalej o jego formę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?