0

@kat252 i tu się mylisz prostaku gdyż alkoholu nie spożywam, za to żona pracuje w służbie zdrowia

0

@DSDaniels paznokcie pomalowane?

0

@Granto ale co ma mnie boleć :) jego głupota czy może coś innego?

0

@DonMatteo901 Czaruś "ból dupy Lewis" w formie, to coś nie jest nawet dziennikałem, on i ta jego dama w pakiecie z Polem to kwintesencja polskiego dziennikarstwa F1. Jak będziesz oglądał wysrywy w jego f1 vlogu to nie zapomnij nakarmić algorytmu ;)

18

@RobiS pielęgniarki, pracownicy cpn, kierowcy autobusów liniowych, maszyniści itd - mogą pracować i mieć za to wolny inny dzień a sklepy nie?

0

@Bykunn ja ponad 30 ;) ale nie chodzisz chyba po mieście i nie brandzlujesz się jaki to real jest zajebisty, mieli trochę szczęścia z chelsea gdyż przez 80% dwumeczu byli słabsi

0

@Bykunn całokształt i ostatnie brandzlowanie mentalem realu i benzemy :) w kilku filmach

0

@Bartek22 otóż to :) pseudoobiektywny do bólu do tego zazwyczaj opiniuje pod prąd ;)

0

@Bykunn gdzie napisałem o sprawie Pique? coś nie widzę tego

0

@Nolife1899 Bottas staje i czekają aż Maksiu skończy okrążenie z czerwoną flagą :) kurwa kabaret

3

Footrol to chyba za chwilę zmieni kolory w studio na białe :) co gość chce być obiektywny na siłę, plakaty Benzemy już chyba drukuje ;)

4

Jak to było przez 8 miesięcy z Messim? panował optymizm, otoczenie Messiego akceptowało oferty itd.

2

Komentarz usunięty

0

adios amigo :) astalawista bejbe

3

kibic ten nazywał się Laporta?

0

@hardmind taa już widzę synów tych śmieci z polityki jak idą, koniobijca z żoliborza z kierowcą nic nie zmajstruje więc....

0

@fcbarcafan19 gra bardzo dobry sezon

1

@DaPidejpi 45 lat i zero jakiegokolwiek alko :) ;) z wyboru

1

@BaroPodertos rospBorek rzuca taki info co jakiś czas i liczy że tym razem trafi i będzie wizjonerem przekurwaważnym

1

@tristan87 lewy niech trzyma się DDR nie jest potrzebny w FCB

0

@masq i gwałt ma też conajmniej jeden wincyj

0

@kejdzi sam jesteś przegrywem i oprócz genu przegrywa masz jeszcze gen frajera

0

@maroon zgadza się

9

Trinkało :) emerson :) moriba :) pjnanicz :) kurła ale mialiśmy perły

0

@Tomix_83 Karim jest na sprzedaż?

0

@mikokarla też liczę, że się pomylę ale coś ostatnio nie przekonujemy dyspozycją

0

@mikokarla przegramy 2-1

1

@DCHX co za kurwa kretyn głos wyborczy zależy od ilości radarów :) to ty prostytuta jestes jak można cie kupić tamini rzeczami :) pewnie golf dwója w dizlu do odcięcia idzie

0

@tristan87 oczywiście, po co świętować głupotę narodu polskiego, powstanie to typowo nasze zachowanie. Pomysłodawcy tego zrywu powinni być sądzeni

6

@Zoker Za stary jestem, żeby mnie bolał sukces kogokolwiek. 35 lat kibicuję Barcelonie i Lechowi, w dupie mam całą resztę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?