SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kat252 i tu się mylisz prostaku gdyż alkoholu nie spożywam, za to żona pracuje w służbie zdrowia
0
@DSDaniels paznokcie pomalowane?
0
@Granto ale co ma mnie boleć :) jego głupota czy może coś innego?
0
@DonMatteo901 Czaruś "ból dupy Lewis" w formie, to coś nie jest nawet dziennikałem, on i ta jego dama w pakiecie z Polem to kwintesencja polskiego dziennikarstwa F1. Jak będziesz oglądał wysrywy w jego f1 vlogu to nie zapomnij nakarmić algorytmu ;)
18
@RobiS pielęgniarki, pracownicy cpn, kierowcy autobusów liniowych, maszyniści itd - mogą pracować i mieć za to wolny inny dzień a sklepy nie?
0
@Bykunn ja ponad 30 ;) ale nie chodzisz chyba po mieście i nie brandzlujesz się jaki to real jest zajebisty, mieli trochę szczęścia z chelsea gdyż przez 80% dwumeczu byli słabsi
0
@Bykunn całokształt i ostatnie brandzlowanie mentalem realu i benzemy :) w kilku filmach
0
@Bartek22 otóż to :) pseudoobiektywny do bólu do tego zazwyczaj opiniuje pod prąd ;)
0
@Bykunn gdzie napisałem o sprawie Pique? coś nie widzę tego
0
@Nolife1899 Bottas staje i czekają aż Maksiu skończy okrążenie z czerwoną flagą :) kurwa kabaret
3
Footrol to chyba za chwilę zmieni kolory w studio na białe :) co gość chce być obiektywny na siłę, plakaty Benzemy już chyba drukuje ;)
4
Jak to było przez 8 miesięcy z Messim? panował optymizm, otoczenie Messiego akceptowało oferty itd.
2
Komentarz usunięty
0
adios amigo :) astalawista bejbe
3
kibic ten nazywał się Laporta?
0
@hardmind taa już widzę synów tych śmieci z polityki jak idą, koniobijca z żoliborza z kierowcą nic nie zmajstruje więc....
0
@fcbarcafan19 gra bardzo dobry sezon
1
@DaPidejpi 45 lat i zero jakiegokolwiek alko :) ;) z wyboru
1
@BaroPodertos rospBorek rzuca taki info co jakiś czas i liczy że tym razem trafi i będzie wizjonerem przekurwaważnym
1
@tristan87 lewy niech trzyma się DDR nie jest potrzebny w FCB
0
@masq i gwałt ma też conajmniej jeden wincyj
0
@kejdzi sam jesteś przegrywem i oprócz genu przegrywa masz jeszcze gen frajera
0
@maroon zgadza się
9
Trinkało :) emerson :) moriba :) pjnanicz :) kurła ale mialiśmy perły
0
@Tomix_83 Karim jest na sprzedaż?
0
@mikokarla też liczę, że się pomylę ale coś ostatnio nie przekonujemy dyspozycją
0
@mikokarla przegramy 2-1
1
@DCHX co za kurwa kretyn głos wyborczy zależy od ilości radarów :) to ty prostytuta jestes jak można cie kupić tamini rzeczami :) pewnie golf dwója w dizlu do odcięcia idzie
0
@tristan87 oczywiście, po co świętować głupotę narodu polskiego, powstanie to typowo nasze zachowanie. Pomysłodawcy tego zrywu powinni być sądzeni
6
@Zoker Za stary jestem, żeby mnie bolał sukces kogokolwiek. 35 lat kibicuję Barcelonie i Lechowi, w dupie mam całą resztę ;)