SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gappeq dlaczego go obrażasz? Twoja twarz wygląda na myślącą?
0
@Khajio pizzunia z ananasem wchodzi aż miło ;)
0
Overbo pytanko mkam - czelsi tego karnego szczeliła czy nie?, jak już tak gdybamy to kto wtedy wygrał LM? Pisz tu nie na priv
0
@VegetaPolska słaby ostatnio tef futrol ;) biały się robi, mocno poprawny i obiektywny chce być
0
@Mow_mi_Douglas piszesz o dziennikałach? oni są jak prostytuty. Ostatnio nawet Pan Ćwiąkała wychodzi z lodówki....
0
@FC1899Barca Jak tam boski Arkadio wczoraj zagrał?
0
Komentarz usunięty
0
@P33ck gwiazda, którą było stać na półroczne niegranie :) komu strzela? ile pucharów dzwignął w karierze?
0
@FC1899Barca LM to Cristiano Ronaldo hahaaahahaha
0
@sintesox jednonogi bandyta :) słabiak
0
@Ojciec5tkidzieci najbardziej przehejpowany polski grajek
0
@Mavcin1980 Też tak uważam, powinien dostać szansę, jak nic to chociaż pokażemy go na rynku
0
do 2028, grubo, na dzień dzisiejszy średni+
2
@HighestInTheRoom powiedz mi jakim kurwa cudem mają ciągle 34-36%, kogo znam nikt na nich nie głosuje (oficjalnie ;))
3
@Dieselzor od jutra bedzie cie rypał inny oblech
0
@FCB24 buk larambli Panie, twarz upodabnia mu się do Nocula ;) za chwilę wpisze ją w kwadrat
0
@Lukas82 10mln? niedoszacowałeś na samej rambli masz ze 7 ;)
0
@adukla kaca na dzisiaj, pewnie walili łysky z nowych turbo szklanek
1
wincyj szrotu, gość pokroju deyonga i zielińskiego, wiecznie młoda nadzieja
1
Nico za wysoko, solidne 3
0
@KarlosikCuler Przykłady tych grających lepiej, conajmniej 3
9
Jak miałby rozważać? u nas nie ma szejka, kapucha mu się nie będzie zgadzała, brakło by mu na yerbę.
0
@Kaziol47 niestety...
0
Komentarz usunięty
1
@Qaz123 Zgadza się, tu jest potrzebny reset i budowa na 4-5 filarach z aktualnej drużyny (4, 30, 16, 21? ale tu tracę nadzieję, 19) plus rok/dwa wsparcia weteranów 3, 5, 18
0
@ZIBI88 tam gdzie teraz, miewa przebłyski ale nie nadaję się na Barcelonę
0
Dest, Nico, Franek de jong oni już lepsi nie będą, progres zerowy przez ostatni rok, do tego Auba który jakby się "zużył", jednonogi Adama i "fachowcy" w obronie. Staliśmy się średniakiem, niestety... Nie zwalnia nas to jednak z zaangażowania i zapierniczania, a tego wczoraj nie było.
1
czawi out, kurwa tu trzeba nowoczesnego trenera bez dna barcy
0
@AbelKabel polska niedługo też będzie krajem wyznaniowym
1
@kat252 :) pewnie że nie spożywam, żona pracuje i napisałem to dlatego że ceni sobie wolny dzień w tygodniu w który może pozałatwiać co chce i tak dalej. Nigdy njie jest tak że pracujesz każdą niedzielę. Dodatki za pracę w niedzielę do wynagrodzenia też są i chętnych w takich firmach jest sporo. Uczepiłeś się handlu i służby zdrowia, a CPN kina restauracje to handel czy służba zdrowia?