0

@Gappeq dlaczego go obrażasz? Twoja twarz wygląda na myślącą?

0

@Khajio pizzunia z ananasem wchodzi aż miło ;)

0

Overbo pytanko mkam - czelsi tego karnego szczeliła czy nie?, jak już tak gdybamy to kto wtedy wygrał LM? Pisz tu nie na priv

0

@VegetaPolska słaby ostatnio tef futrol ;) biały się robi, mocno poprawny i obiektywny chce być

0

@Mow_mi_Douglas piszesz o dziennikałach? oni są jak prostytuty. Ostatnio nawet Pan Ćwiąkała wychodzi z lodówki....

0

@FC1899Barca Jak tam boski Arkadio wczoraj zagrał?

0

Komentarz usunięty

0

@P33ck gwiazda, którą było stać na półroczne niegranie :) komu strzela? ile pucharów dzwignął w karierze?

0

@FC1899Barca LM to Cristiano Ronaldo hahaaahahaha

0

@sintesox jednonogi bandyta :) słabiak

0

@Ojciec5tkidzieci najbardziej przehejpowany polski grajek

0

@Mavcin1980 Też tak uważam, powinien dostać szansę, jak nic to chociaż pokażemy go na rynku

0

do 2028, grubo, na dzień dzisiejszy średni+

2

@HighestInTheRoom powiedz mi jakim kurwa cudem mają ciągle 34-36%, kogo znam nikt na nich nie głosuje (oficjalnie ;))

3

@Dieselzor od jutra bedzie cie rypał inny oblech

0

@FCB24 buk larambli Panie, twarz upodabnia mu się do Nocula ;) za chwilę wpisze ją w kwadrat

0

@Lukas82 10mln? niedoszacowałeś na samej rambli masz ze 7 ;)

0

@adukla kaca na dzisiaj, pewnie walili łysky z nowych turbo szklanek

1

wincyj szrotu, gość pokroju deyonga i zielińskiego, wiecznie młoda nadzieja

1

Nico za wysoko, solidne 3

0

@KarlosikCuler Przykłady tych grających lepiej, conajmniej 3

9

Jak miałby rozważać? u nas nie ma szejka, kapucha mu się nie będzie zgadzała, brakło by mu na yerbę.

0

@Kaziol47 niestety...

0

Komentarz usunięty

1

@Qaz123 Zgadza się, tu jest potrzebny reset i budowa na 4-5 filarach z aktualnej drużyny (4, 30, 16, 21? ale tu tracę nadzieję, 19) plus rok/dwa wsparcia weteranów 3, 5, 18

0

@ZIBI88 tam gdzie teraz, miewa przebłyski ale nie nadaję się na Barcelonę

0

Dest, Nico, Franek de jong oni już lepsi nie będą, progres zerowy przez ostatni rok, do tego Auba który jakby się "zużył", jednonogi Adama i "fachowcy" w obronie. Staliśmy się średniakiem, niestety... Nie zwalnia nas to jednak z zaangażowania i zapierniczania, a tego wczoraj nie było.

1

czawi out, kurwa tu trzeba nowoczesnego trenera bez dna barcy

0

@AbelKabel polska niedługo też będzie krajem wyznaniowym

1

@kat252 :) pewnie że nie spożywam, żona pracuje i napisałem to dlatego że ceni sobie wolny dzień w tygodniu w który może pozałatwiać co chce i tak dalej. Nigdy njie jest tak że pracujesz każdą niedzielę. Dodatki za pracę w niedzielę do wynagrodzenia też są i chętnych w takich firmach jest sporo. Uczepiłeś się handlu i służby zdrowia, a CPN kina restauracje to handel czy służba zdrowia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?