0

ej to może idźmy tą drogą i negocjujmy ferrana za piątkę a nie dwie piątki... dyma nas to atletiko jak chce

3

Szejk z Pepciem opierdolili nam za 55 Ferrana po czym sięgnął do tylnej kieszeni dorzucił papieru i kupił Halanda

0

@Ptasior kupilismy rafinje ze spadkowicza PL

1

@Kondziubarca zgadza się, do tego co drugie zdanie że jest zapracowany, nie ma czasu i tak dalej.

0

@John_Doe taa beje, gunwo beje bo bez taktyki to se mozemy

0

@Medium Nie oglądam tym bardzie nie kształtuje mojego widzenia piłeczki ;)

0

@AlvaroHanso nic bo to jest słabiak kapiszon, poziom 2 połowy tabeli PL

2

Ja tam czekam na filmik footrola ;) na pewno przyzna racje sędziemu bo zawsze jest pod prąd ;) turbo obiektywny

2

niech siedzi w złotej klatce

2

@avanes łuna trynuje taniec z Maserakiem w warszafce

0

@Kondziubarca a co nie można złego słowa powiedzieć o twoim idolu? co na to Kathryn Mayorga?

0

Gruby jedzie na mundial?

0

Araujo to szklaneczka, obniżył też formę na początku sezonu.

2

@Laser alwesz, ale on do idola w MU niech idzie

0

Super... akurat sobie wróci na mundial, a teraz nas czeka taki trudny miesiąc

1

@El dominatore a syn Wladimir

9

Może Nike nam jebnie na szybko żółto-niebieskie stroje, wszędzie słychać ukraiński, czy to jeszcze nasza Polska?

0

@Maker0 Podpisuję się pod tym co napisałeś, kto jak kto ale Gerard zasługuje na szacunek

3

Od początku dobrze współpracował z Lewandowskim? Oglądaliście ten mecz?

0

@masq to Andre Gomesz w przebraniu i z 11

0

Jak myślicie kiedy ten tuz trenerski piękny Julian Nagelsman wyleci z bajernu i wezmo Tuchela? Taki z niego przetrener jak Poczetino Małricjo

1

@Sysia11 taa zobacz ile więcej pieszych padło od wprowadzenia pierszeństwa dla nich

0

@meteo100 a śmieszny przepis o pierwszeństwie pieszego? 15pkt kurwa a piesi idą stają przy przejściu niekoniecznie chcąc przechodzić. Łapiersz taki 15 punktów i przez dwa lata "wisi" ci prawko bo byle kolejne wykroczenie i masz 25... Robię rocznie około 40 000 km

5

@BarcArs tak jak u nas, raz gra drugi raz siedzi :) schodzi celebrycko wokół boiska pod okiem kamer jak u nas

0

@tristan87 wpappe za co? oglądają mecze wybierający tych grajków? pominę muszialę bo to drugi żart

1

Komentarz usunięty

13

Morderca na pasach wczoraj dał szoł w studio Polszitu, to jest jednak dzban jakich mało. Drugi dzban Iwanow i jego podnieta po golu sane

7

@AllBundy Nie ukończył awaria wię co tu oceniać.... Sainz dobrze pojechał

6

ferran = andre gomesz, on nie dojedzie mentalnie nigdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?