SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ej to może idźmy tą drogą i negocjujmy ferrana za piątkę a nie dwie piątki... dyma nas to atletiko jak chce
3
Szejk z Pepciem opierdolili nam za 55 Ferrana po czym sięgnął do tylnej kieszeni dorzucił papieru i kupił Halanda
0
@Ptasior kupilismy rafinje ze spadkowicza PL
1
@Kondziubarca zgadza się, do tego co drugie zdanie że jest zapracowany, nie ma czasu i tak dalej.
0
@John_Doe taa beje, gunwo beje bo bez taktyki to se mozemy
0
Rudy w formie https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news-boniek-rozwiewa-watpliwosci-tego-barcelona-oczekuje-od-lewan,nId,6328581
0
@Medium Nie oglądam tym bardzie nie kształtuje mojego widzenia piłeczki ;)
0
@AlvaroHanso nic bo to jest słabiak kapiszon, poziom 2 połowy tabeli PL
2
Ja tam czekam na filmik footrola ;) na pewno przyzna racje sędziemu bo zawsze jest pod prąd ;) turbo obiektywny
2
niech siedzi w złotej klatce
2
@avanes łuna trynuje taniec z Maserakiem w warszafce
0
@Kondziubarca a co nie można złego słowa powiedzieć o twoim idolu? co na to Kathryn Mayorga?
0
Gruby jedzie na mundial?
0
Araujo to szklaneczka, obniżył też formę na początku sezonu.
2
@Laser alwesz, ale on do idola w MU niech idzie
0
Super... akurat sobie wróci na mundial, a teraz nas czeka taki trudny miesiąc
1
@El dominatore a syn Wladimir
9
Może Nike nam jebnie na szybko żółto-niebieskie stroje, wszędzie słychać ukraiński, czy to jeszcze nasza Polska?
0
@Maker0 Podpisuję się pod tym co napisałeś, kto jak kto ale Gerard zasługuje na szacunek
3
Od początku dobrze współpracował z Lewandowskim? Oglądaliście ten mecz?
0
@masq to Andre Gomesz w przebraniu i z 11
0
Jak myślicie kiedy ten tuz trenerski piękny Julian Nagelsman wyleci z bajernu i wezmo Tuchela? Taki z niego przetrener jak Poczetino Małricjo
1
@Sysia11 taa zobacz ile więcej pieszych padło od wprowadzenia pierszeństwa dla nich
0
@meteo100 a śmieszny przepis o pierwszeństwie pieszego? 15pkt kurwa a piesi idą stają przy przejściu niekoniecznie chcąc przechodzić. Łapiersz taki 15 punktów i przez dwa lata "wisi" ci prawko bo byle kolejne wykroczenie i masz 25... Robię rocznie około 40 000 km
5
@BarcArs tak jak u nas, raz gra drugi raz siedzi :) schodzi celebrycko wokół boiska pod okiem kamer jak u nas
0
@tristan87 wpappe za co? oglądają mecze wybierający tych grajków? pominę muszialę bo to drugi żart
1
Komentarz usunięty
13
Morderca na pasach wczoraj dał szoł w studio Polszitu, to jest jednak dzban jakich mało. Drugi dzban Iwanow i jego podnieta po golu sane
7
@AllBundy Nie ukończył awaria wię co tu oceniać.... Sainz dobrze pojechał
6
ferran = andre gomesz, on nie dojedzie mentalnie nigdy