0

@natanvip którego z gwarancją 20-25 goli?

1

@michal1899Ad.1 znasz gościa, przebywacie w swoim towarzystwie stąd ta ocena? ad. 2 ostatnio lepiej, częsciowa racja ad. 3 Doktorze wiesz to na bank? widziałeś jak nie stosował się do zaleceń trenera od przygotowania?

0

@goldensun Nie pozbędzie, dyche niech odda Pedriemu a sam weźmie 16

0

@jedrek7000 Mylik, człowiek legenda, wieczna nadzieja. Najlepsze są jego foty z kadry i OM jak siedzi na d..ie na boisku

0

@Mroziu taa to jest mega proste - patrz Gavi

0

@Malibu taa to jest mega proste - patrz Gavi

0

100 klauzuli? to jest żart? a co jak za dwa sezony wyjdzie z tego gość jak Pedri?

9

5 milionów? ja pierdolę to on z ekstraklasy idzie? dlaczego jak kupujemy to doją nas jak krowę, a jak sprzedajemy to za flaszkę... za te 5 mln niech siedzi na ławce, gorszy od lenglę i umta nie jest

0

Pep do szejka - poczkej zadzwonia do Barcelony, jak za Torreesa dali 55 ro 100 dajo za BS. Kupiły już Torresa i Eryka to co nie wezno Bernardy

0

@gaucho104 bo wszyscy kłamią, to jest takie samo bagno jak polityka... Laporta to morawiecki barcelony

0

@SmoothCriminal tam miał też kilka asyst w klasykach, bądź obiektywny

0

Demir 2, gówno szansy dostanie i zostanie odpalony, stare pryki majo miejsce w składzie

3

Dzwoń do Valencji albo Getafe, a jak już musi być Barcelona to papuźki może wezno

0

@David_Martin Neto tyle nie ma ;)

2

Najlepiej posprzedawajmy, Frenkiego i innych a potem Tebas zablokuje nam transfery i rejestrację graczy

1

Barca rozważa pozostawienie Roberto w przypadku fiaska transferu Lewandowskiego

0

Ten bajern to jednak śmieszny klubik, czytam teraz że za Mane złożyli ofertę 25M funta z bonusami, jak widzę tego Kana i Salichicośtam...

4

hahahaaaaaahaha może 100?

0

oho już mydli oczy :) mityczne dna barsy mo?

3

Mieszkać w Neapolu przywilej? W tym smrodzie i tonach porozrzucanych śmieci? Już nie wspomnę o przestępczości.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@koksik2700 pytanie czy De Jong faktycznie ma to coś do pokazania

1

@Midast :) oj u Ciebie chyba wisi portret małego człowieczka z kompleksami a nauki dobrego zachowania pobierasz u turbo kuluralnej Pawłowicz.

20

@mleczkoo Jak Tusk? Za dużo tvp oglądasz, zobacz co te qrwy pisowskie zrobiły z tego kraju, zobacz na spółki skarbu państwa jak są dojone przez pisiorskie familie.

0

@Vulpin tak na spokojnie bez emocji - gdzie widzisz nadzieje w xavim?

0

@BARCA1899Messi w 2012 on jeszcze walił w pieluchy

0

@hazo428 z umitim bedo fajnie wyglondały, ciemno wszędzie głucho wszędzie..

0

@ranger3120 Jak w barze w usa rządził czy co? wtedy co to był królem życia i wykupił się od celi

1

@MesQueUnClub_87 ogólnie ostatnio tutaj jest za dużo celebracji białych, jakaś V kolumna

0

@AbelKabel ale te co kupują Polacy nie zasilają konta FCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?