SeWo77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sylvinho007 taa królowie świata z KS
0
@Ojciec5tkidzieci dobre akcje miał też w 997 Fajbusiewicza
0
Jest relacja z prezentacji MA oraz HB, czy będzie relacja z odprowadzania Miralema na lotnisko?
0
@Ojciec5tkidzieci odpadno z usa
4
Lapciu już skręca dźwignie bo wyrobione już są na łożyskach
0
@kiper09 Wiktorowski stajl, zrobi z niej drugą Pisię, miękką jak twaróg
1
znajomi Laporty biorą robotę? Pis w wersji espana?
0
Jak tam fani Maxa wpłacili już Czarusiowi na patronite po dzisiejszej mast...cji na jutube? 16k misięcznie już żebra pamiętajcie, pamiętajcie też o nakarmieniu algorytmu. Co gość ma ból dupy oponiarza to jego. Jak Sainz w Monaco sam chciał strategię narzucać to pierdolił o tym że zespół decyduje a teraz 10x pieprzy że Dźiordź sam sobie zażyczył oponki ;) Nic że oponiarz był szybszy dzisiaj.
0
@mekston dobrze gra rapeman?
0
@Tasde Jak nie pójdzie to sie uruchomi tsunode
0
......n.i.c........
2
@tko ronaldo :)
2
Barca - Martin sp...j ale czekaj, nie do espanjolu
3
Alba mu walizki niesie czy zostaje?
0
@Marcelinho99 z 11 metrów
0
ciepły ziemniak :) kurła bayern tera lezy i kwicy
0
@KrwawiaceoczyVEB tere jest ferran na tapecie internetowych "panów nikt", w każdym temacie jadą po ferranie
2
@zabibarca i jak przyciął w polu karnym ogóreczka PSG w słynnej remontadzie
1
Jak sytuacja Desta? On już tylko paluszki i wódkę na stół będzie donosił?
2
Na moje to u niego jest problem w głowie, spokojnie się przełamie i będzie z niego radocha
0
@Firestone Roberto to bida czy nędza?
1
@Gacek5 umba umba makumba umba umba makumba
0
Kurwa niech uważa na krawężniki, bo z nim to gwarancja do bramy (lotniskowej) i dalej się nie znamy
1
Xavi do świąt wywieziony?
0
no to czawi przed świętami zwolniony ;)
0
@Hosh tak czy tak jesteś wtedy zwykłą kur.ą
0
o jest i nasz mesjasz, Pershing Barcelony
0
@FC1899Barca Wiesz ile zarabia pielęgniarka? Zdziwisz się jak wysoka to kwota.
0
@MesQueUnClub96 kto? Czaruś "ból dupy Lewis"?
1
@MateuszGotowka99 egoista ;)