1

Iwanow ten kurwa fanatyk realu i psg jest wkurwiajacy

1

Niby człowiek 30 lat ponad kibicuje FCB, a stresuje się jak na finał Ligi Mistrzów :) chciałbym utrzeć nosa tym bawarskim cwaniaczkom, będzie ciężki mecz ale damy radę.

0

@Laza Alba to trochę jeżdziec bez glowy, notorycznie gra na odpierdol, niedokładnie. Dodatkowo gangbang 2-8 może mieć w głowie

1

@Rl9k1nG Leopardy Abramsy, może jeszcze f35? żeby się nie okazało że zameldują się potem nimi pod Berlinem...

0

@masq a Alba? myślę że zagra od 1szej

0

@ArterkHD 1-3 niestety, serducho podpowiada jednak 2-1 dla nas

1

@Emhyr ciemność widzę, ciemność Memfis to się nadaje tylko do modnego pajacowania

0

@matix19(2) Zdziwiony nie jestem

0

@Joint21 zgadza się

0

@taris Powinno być jak w Nascar - dogrywka 3 okrążenia na ostro po zjeździe SC

0

Przy golu Dembusa też mu asystę zapisali?

2

kurła nasz krak, kto buszkieta zastąpi....

1

Perez niech opłaci

0

Proponuję zabrać ze dwa wory na piłki wyciągane z siatki

0

@Azi 30 spoko wygląda, lepiej niż 27 czy 29 ;) GOAT też ma 30

0

a frenkie po sezonie wartość rynkowa 15 milionów

0

@FC1899Barca Sumliński druki taki, pomijam jego bajkopisarstwo

0

@tbas idąc Twoim tokiem myślenia to nasza dominacja w lidze w ostatniej dekadzie gówno dla Ciebie znaczy było zdaje się 10 tytułów w 12 czy 13 lat? Jarałeś się tym pewnie i pisałeś o realu że fartem wygrywa LM a liczy się liga. Daj mi tu drugiego "Pepcia" który tak zdominował najcięższą ligę świata

0

@tbas największy wprld na Barcy? No i? jest za to puchar?

0

Kiedy pożegnanie Kloppa? Jura miał rację że jedzie na picu :) fakt wygrał z nimi LM i PL i te mniejsze angolskie pucharki, ale to trochu mało jak na tyle lat pracy

1

@derlysy1979 bo to jest cienias, zawsze był. Zobacz ilu z tego turbo ajaxu coś gra obecnie

7

@Cule1234 taa poczetino to przekozak - co on wygrał znaczącego? przehejpowany trenerzyna

0

@PatriBarca Real nam go wtedy nie sprzeda

1

@kstyko fanatyk, psg, real dostaje wzwodu

0

@Sylvinho007 taa królowie świata z KS

0

@Ojciec5tkidzieci dobre akcje miał też w 997 Fajbusiewicza

0

Jest relacja z prezentacji MA oraz HB, czy będzie relacja z odprowadzania Miralema na lotnisko?

0

@Ojciec5tkidzieci odpadno z usa

4

Lapciu już skręca dźwignie bo wyrobione już są na łożyskach

0

@kiper09 Wiktorowski stajl, zrobi z niej drugą Pisię, miękką jak twaróg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?