SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Iwanow ten kurwa fanatyk realu i psg jest wkurwiajacy
1
Niby człowiek 30 lat ponad kibicuje FCB, a stresuje się jak na finał Ligi Mistrzów :) chciałbym utrzeć nosa tym bawarskim cwaniaczkom, będzie ciężki mecz ale damy radę.
0
@Laza Alba to trochę jeżdziec bez glowy, notorycznie gra na odpierdol, niedokładnie. Dodatkowo gangbang 2-8 może mieć w głowie
1
@Rl9k1nG Leopardy Abramsy, może jeszcze f35? żeby się nie okazało że zameldują się potem nimi pod Berlinem...
0
@masq a Alba? myślę że zagra od 1szej
0
@ArterkHD 1-3 niestety, serducho podpowiada jednak 2-1 dla nas
1
@Emhyr ciemność widzę, ciemność Memfis to się nadaje tylko do modnego pajacowania
0
@matix19(2) Zdziwiony nie jestem
0
@Joint21 zgadza się
0
@taris Powinno być jak w Nascar - dogrywka 3 okrążenia na ostro po zjeździe SC
0
Przy golu Dembusa też mu asystę zapisali?
2
kurła nasz krak, kto buszkieta zastąpi....
1
Perez niech opłaci
0
Proponuję zabrać ze dwa wory na piłki wyciągane z siatki
0
@Azi 30 spoko wygląda, lepiej niż 27 czy 29 ;) GOAT też ma 30
0
a frenkie po sezonie wartość rynkowa 15 milionów
0
@FC1899Barca Sumliński druki taki, pomijam jego bajkopisarstwo
0
@tbas idąc Twoim tokiem myślenia to nasza dominacja w lidze w ostatniej dekadzie gówno dla Ciebie znaczy było zdaje się 10 tytułów w 12 czy 13 lat? Jarałeś się tym pewnie i pisałeś o realu że fartem wygrywa LM a liczy się liga. Daj mi tu drugiego "Pepcia" który tak zdominował najcięższą ligę świata
0
@tbas największy wprld na Barcy? No i? jest za to puchar?
0
Kiedy pożegnanie Kloppa? Jura miał rację że jedzie na picu :) fakt wygrał z nimi LM i PL i te mniejsze angolskie pucharki, ale to trochu mało jak na tyle lat pracy
1
@derlysy1979 bo to jest cienias, zawsze był. Zobacz ilu z tego turbo ajaxu coś gra obecnie
7
@Cule1234 taa poczetino to przekozak - co on wygrał znaczącego? przehejpowany trenerzyna
0
@PatriBarca Real nam go wtedy nie sprzeda
1
@kstyko fanatyk, psg, real dostaje wzwodu
0
@Sylvinho007 taa królowie świata z KS
0
@Ojciec5tkidzieci dobre akcje miał też w 997 Fajbusiewicza
0
Jest relacja z prezentacji MA oraz HB, czy będzie relacja z odprowadzania Miralema na lotnisko?
0
@Ojciec5tkidzieci odpadno z usa
4
Lapciu już skręca dźwignie bo wyrobione już są na łożyskach
0
@kiper09 Wiktorowski stajl, zrobi z niej drugą Pisię, miękką jak twaróg