SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daro22 hhehe ten fiucik maksiu dzisiaj mam nadzieję rozpoczął oddawanie tego co zapierdo.ił w poprzednim sezonie. Raport fia potwierdził że to był rozbój w biały dzień
8
@ousmanedembele10 jednego możesz być pewny, będzie machał, najszybszy będzie przy sędziemu po gwizdku z pretensjami itd
1
bańkę żebyś miał wyluzowaną, bo twoje zachowanie to czysty idiotyzm, szybko czacha płoni jak byle kibolowi ległej spod budki z piwem, takiemu co to mu się zdaje że jest honorowy z zasadami itd
0
@truqsi co ty gadasz, jest słaby i bezpłciowy, rusza się wolno
2
@HypeR Nie zgodzę się, ale szanuje twoje zdanie. Moim zdaniem RA bywa elektryczny i momentami zagubiony.
2
@robimen12345 Gerard to nasz najlepszy obrońca, Bussi profesor
0
@Remi70 zobaczymy za rok/dwa jakie będziesz miał podejście. U mnie w miasteczku jest 15000 mieszkańców + na dzisiaj 3400 tak zwanych uchodźców, w godz 8-15 w sklepach i na ulicach jak mijasz ludzi to 90% mówi po ukraińsku, chodzę codziennie z przesyłkami na pocztę i miajam tych ludzi. To nie są kobiety z dziećmi, mężczyźni 20+. Ja rozumiem, trzeba pomagać, sam biorę w tym udział, ale jest już w Polsce 2 miliony ukraińców którzy przyszli po pomoc do tego dolicz tych którzy byli wcześniej. Ilość uchodźców szacują nawet na 4500000 że może u nas szukać pomocy, plus Ci którzy byli to masz prawie 20% mieszkańców Polski, pewnie to jest niepopularne ale mam obawy....
0
@Objectivo taa na bank wrócą...
0
@Medium po częsci tak, jak myślisz że sami dokładają to jesteś frajerem
3
@Cwaniak4 z tym, że nie na pewno, jest nierówny
0
Lucho z Xavim chyba non stop na telefonie ;) dobrze wie że króla Bussiego trzeba oszczędzać i szkoda go fatygować na tych ogórków
0
@KaJoFCB zgadzam się, wczorajszy mecz był ważniejszy
0
@Placebiusz sprzedać i zapomnieć
12
Klasyk w strojach wyjazdowych, to bez sensu
7
no to cześć łósman, padów nie zapomnij i posprzataj chatę
0
cienias z nadziejami
0
umtiti i fati lubią to
0
Super, wreszcie ładna koszulka.
21
Karim zdrowiej bo jak dostaniecie w niedzielę bez Ciebie to biołe bedo płakały że nie było full opcji
0
@agrad0 przeca rikipucz to poziom sekunda :) trafił swój na swgo
0
dobrze, że w statystyce strzały celne po stronie osasuny jest zero, przynajmniej wygraliśmy do zera
16
ładnie by wyglądali z rikipuczem na ławce, ciepło by im było
0
@Reczul2410 to ile z tych wrzutek było dobrych i precyzyjnych? może w krakowii probierza by się nadał?
0
jezdziec bez głowy, dembele 2
1
@333tricampeones333 żył w bramce, wychodził kiedy trzeba, obronił dobrze wolnego - Mats by się nie pofatygował tylko odprowadził piłkę wzrokiem.... główka Sergio i tak dalej. Młody świeży i ambitny
0
@tervas gavi nie może
0
@MesQueUnClub_87 i w tym miejscu na ziemi nieraz kładł faję i chodził sobie po boisku, legenda goat ale dobrze ze sobie poszedl
0
@Encore tylko dziewczyny w klubach beda zagrożone, co ten cr dał w juve i teraz united, przypomnij mi
1
@JohnA Poczetino to przereklamowany gość, niech idzie do ukochanego espanjolu de korneja.
5
Wiecie co poczetino to jest kurwa słabiak, oni nic nie graja, zero taktyki. Laga na Wpappe