0

@daro22 hhehe ten fiucik maksiu dzisiaj mam nadzieję rozpoczął oddawanie tego co zapierdo.ił w poprzednim sezonie. Raport fia potwierdził że to był rozbój w biały dzień

8

@ousmanedembele10 jednego możesz być pewny, będzie machał, najszybszy będzie przy sędziemu po gwizdku z pretensjami itd

1

bańkę żebyś miał wyluzowaną, bo twoje zachowanie to czysty idiotyzm, szybko czacha płoni jak byle kibolowi ległej spod budki z piwem, takiemu co to mu się zdaje że jest honorowy z zasadami itd

0

@truqsi co ty gadasz, jest słaby i bezpłciowy, rusza się wolno

2

@HypeR Nie zgodzę się, ale szanuje twoje zdanie. Moim zdaniem RA bywa elektryczny i momentami zagubiony.

2

@robimen12345 Gerard to nasz najlepszy obrońca, Bussi profesor

0

@Remi70 zobaczymy za rok/dwa jakie będziesz miał podejście. U mnie w miasteczku jest 15000 mieszkańców + na dzisiaj 3400 tak zwanych uchodźców, w godz 8-15 w sklepach i na ulicach jak mijasz ludzi to 90% mówi po ukraińsku, chodzę codziennie z przesyłkami na pocztę i miajam tych ludzi. To nie są kobiety z dziećmi, mężczyźni 20+. Ja rozumiem, trzeba pomagać, sam biorę w tym udział, ale jest już w Polsce 2 miliony ukraińców którzy przyszli po pomoc do tego dolicz tych którzy byli wcześniej. Ilość uchodźców szacują nawet na 4500000 że może u nas szukać pomocy, plus Ci którzy byli to masz prawie 20% mieszkańców Polski, pewnie to jest niepopularne ale mam obawy....

0

@Objectivo taa na bank wrócą...

0

@Medium po częsci tak, jak myślisz że sami dokładają to jesteś frajerem

3

@Cwaniak4 z tym, że nie na pewno, jest nierówny

0

Lucho z Xavim chyba non stop na telefonie ;) dobrze wie że króla Bussiego trzeba oszczędzać i szkoda go fatygować na tych ogórków

0

@KaJoFCB zgadzam się, wczorajszy mecz był ważniejszy

0

@Placebiusz sprzedać i zapomnieć

12

Klasyk w strojach wyjazdowych, to bez sensu

7

no to cześć łósman, padów nie zapomnij i posprzataj chatę

0

cienias z nadziejami

0

umtiti i fati lubią to

0

Super, wreszcie ładna koszulka.

21

Karim zdrowiej bo jak dostaniecie w niedzielę bez Ciebie to biołe bedo płakały że nie było full opcji

0

@agrad0 przeca rikipucz to poziom sekunda :) trafił swój na swgo

0

dobrze, że w statystyce strzały celne po stronie osasuny jest zero, przynajmniej wygraliśmy do zera

16

ładnie by wyglądali z rikipuczem na ławce, ciepło by im było

0

@Reczul2410 to ile z tych wrzutek było dobrych i precyzyjnych? może w krakowii probierza by się nadał?

0

jezdziec bez głowy, dembele 2

1

@333tricampeones333 żył w bramce, wychodził kiedy trzeba, obronił dobrze wolnego - Mats by się nie pofatygował tylko odprowadził piłkę wzrokiem.... główka Sergio i tak dalej. Młody świeży i ambitny

0

@tervas gavi nie może

0

@MesQueUnClub_87 i w tym miejscu na ziemi nieraz kładł faję i chodził sobie po boisku, legenda goat ale dobrze ze sobie poszedl

0

@Encore tylko dziewczyny w klubach beda zagrożone, co ten cr dał w juve i teraz united, przypomnij mi

1

@JohnA Poczetino to przereklamowany gość, niech idzie do ukochanego espanjolu de korneja.

5

Wiecie co poczetino to jest kurwa słabiak, oni nic nie graja, zero taktyki. Laga na Wpappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?