2

@Emhyr i kupili ich na kredyt za kasę pozyskaną z lombardu

0

Komentarz usunięty

0

Lapciu '"Messi zostanie jestem spokojny" jak tam? Jutro piąta szubienica? Bernardo już jedzie w Alpine razem z Alonso? Kogo tam jeszcze łykamy miszczu?

0

MATS to słabiak z sezonu na sezon, bezjajeczny gość który wpuszcza 70% pierwszych strzałów w meczu

0

@creativeopinion Oczywiście, pójdziemy z torbami a Lapciu spierdoli z tonącej łajby. Nie wytłumaczysz tego jednak rambli, gdzie userzy są zapatrzeni w Lapcia jak pisuary w Morawieckiego

1

@Darkin Zdecydowanie Modrić byłby w topie, nie trawię człowieka ale jego gra wzbudza szacunek.

0

Kurła wszyscy za darmo niech ido, Mingueza tańszy od Wieteski :) Pizdana i innych turbo obrońców

3

To jeszcze teraz trenera który to ogarnie

2

Laporta odpali 4, potem 5 dźwignię a na koniec ucieknie... Za 5 lat cały przychód nam zabiorą, bartomełu do kwadratu

5

Trochę to żałosne, na silę kazanie wypierdalać z klubu albvo obcinanie uczciwie podpisanej umowy... to średni grajek ale na papierze ma kwotę i tego oczekuje.

0

@SeWo77 i rajana dymacza gigsa

1

Gary moralności to ty ucz swojego kumpla eszleja Kola

0

Nie oglądałem bo pracowałem... Memphis jak zagrał? człowiek zagadka?

1

@Pawlak1992 dzisiaj mu w kwalach GP Francji poszło średnio

0

@ProMILs Pizdana wyjmo z dźagi

4

@Awtameok_Klana Dokładnie, Lapciu przejebie ten nasz kochany klub. Będzie jak na titaniku do końca z gestem.

1

wszystko niech Lapciu opierdoli, potem się zawinie.

0

trzecią dzwignie uruchomili czy co?

0

Jaa poldi ales guut aber ty kur.a niemcem jesteś więc nie zabieraj głosu

2

a kiedy uruchomi Lapciu TRZECIĄ SZUBIENICĘ?

0

@Bartas7VeB umtiti

0

@Archolos ale u nas było/jest za dużo słabych ogniw stąd kompleksowa wymiana

0

@Ramek tego kryminalisty? uliego w sensie?

3

@Campeon87 jest 21 więc rozumiem że możesz być nayebany i pisać bzdury

0

@Litman to trochę Cię poniosło, niko to średniak... i nie jestem fanem FDJ, chciałbym żeby go opylili

9

0

@Michal1975 nie wydaje mi się, że Laporta jest w stanie kupić Wpappe ale kto wie

0

@Jamiro hahhhahaaha :) tak to możesz rozmawiać z kolegą z ławki

16

Lewy szczelił? bo nie widze

0

Kutinjo 2... tego się obawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?