SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr i kupili ich na kredyt za kasę pozyskaną z lombardu
0
Komentarz usunięty
0
Lapciu '"Messi zostanie jestem spokojny" jak tam? Jutro piąta szubienica? Bernardo już jedzie w Alpine razem z Alonso? Kogo tam jeszcze łykamy miszczu?
0
MATS to słabiak z sezonu na sezon, bezjajeczny gość który wpuszcza 70% pierwszych strzałów w meczu
0
@creativeopinion Oczywiście, pójdziemy z torbami a Lapciu spierdoli z tonącej łajby. Nie wytłumaczysz tego jednak rambli, gdzie userzy są zapatrzeni w Lapcia jak pisuary w Morawieckiego
1
@Darkin Zdecydowanie Modrić byłby w topie, nie trawię człowieka ale jego gra wzbudza szacunek.
0
Kurła wszyscy za darmo niech ido, Mingueza tańszy od Wieteski :) Pizdana i innych turbo obrońców
3
To jeszcze teraz trenera który to ogarnie
2
Laporta odpali 4, potem 5 dźwignię a na koniec ucieknie... Za 5 lat cały przychód nam zabiorą, bartomełu do kwadratu
5
Trochę to żałosne, na silę kazanie wypierdalać z klubu albvo obcinanie uczciwie podpisanej umowy... to średni grajek ale na papierze ma kwotę i tego oczekuje.
0
@SeWo77 i rajana dymacza gigsa
1
Gary moralności to ty ucz swojego kumpla eszleja Kola
0
Nie oglądałem bo pracowałem... Memphis jak zagrał? człowiek zagadka?
1
@Pawlak1992 dzisiaj mu w kwalach GP Francji poszło średnio
0
@ProMILs Pizdana wyjmo z dźagi
4
@Awtameok_Klana Dokładnie, Lapciu przejebie ten nasz kochany klub. Będzie jak na titaniku do końca z gestem.
1
wszystko niech Lapciu opierdoli, potem się zawinie.
0
trzecią dzwignie uruchomili czy co?
0
Jaa poldi ales guut aber ty kur.a niemcem jesteś więc nie zabieraj głosu
2
a kiedy uruchomi Lapciu TRZECIĄ SZUBIENICĘ?
0
@Bartas7VeB umtiti
0
@Archolos ale u nas było/jest za dużo słabych ogniw stąd kompleksowa wymiana
0
@Ramek tego kryminalisty? uliego w sensie?
3
@Campeon87 jest 21 więc rozumiem że możesz być nayebany i pisać bzdury
0
@Litman to trochę Cię poniosło, niko to średniak... i nie jestem fanem FDJ, chciałbym żeby go opylili
9
@MesQueUnClub96 sex
0
@Michal1975 nie wydaje mi się, że Laporta jest w stanie kupić Wpappe ale kto wie
0
@Jamiro hahhhahaaha :) tak to możesz rozmawiać z kolegą z ławki
16
Lewy szczelił? bo nie widze
0
Kutinjo 2... tego się obawiam