5

Wiecie co poczetino to jest kurwa słabiak, oni nic nie graja, zero taktyki. Laga na Wpappe

0

gaśnie z meczu na mecz

0

kopa w doope i nara

0

@KrystianR no bo to taki Neymar dla ubogich

0

@gaucho104 zrozumiałeś o co chodzi?

0

Coraz mniej podaba mi się pomysł jego sprowadzenia

4

@busel004 taa bo Alba wykonał ruch do piłki jak ten ogórek z elcze, na siłę szukasz argumentów że to fuks itd.

0

@Kapitan hawk Podobnie jak żydzi mordowali i sprzedawali Polaków

2

@Archie no i dobrze że odszedł, musiał odejść żeby Barca ruszyła dalej

0

Kurwachal..... śmiech na sali

3

Roberto to chyba po rzeczy, popakować w kartony i zabrać.

0

Pakować gościa bez mrugnięcia okiem żeby się nie rozmyślili

0

@AbelKabel Ilu masz u siebie?

2

@Ying Masz rację, ja bym nie przyjął obcych pod swój dach. Zdaje sobie sprawę że narażam się na hejt, ale pomogłem w inny sposób na ile mogłem. Nie wiesz kto to jest...

1

mam nadzieję że odpadniecie Pucharu Króla, Marcelooosio

0

@shvead20 to nie o to chodzi kto był lepszy, płacisz i chcesz oglądać normalnie

0

Depay to chyba do noszenia sprzętu, wyżej torresa i auby nie podkoczy

2

@panczo no z samem majo duet ;)

0

@DonAndresFCB DonPajacas nie mam, ale podniecanie się tymi grajkami ociera o masochizm

0

Wczoraj pokazał jaki z niego crack, cienias jakich wielu w piłce, a jak tam Mylik wczoraj zagrał? kolejny crack dla ubogich.

0

@Marcinss10 stary ale on karnego z doopy zmontował i całkowity brak reakcji przy obu golach, stoi jak osioł

0

@shvead20 nie wkurwiaj mnie... mam szybki światłowód a zrywa jokość co chwila, nowe tv a jakość jak 10 lat temu z nielegalnego strema

1

@OsamaDembele alwesz chiba na ps5 szczeli

0

@stepkovski Mi nie trzeba dogadzać, popatrz obiektywnie na jego bzdjęcia po powrocie i zobacz na własne oczy. Co do cebulaków to powąchaj siebie

6

@Azacca Lahoz od dłuższego czasu jest w dobrej dyspozycji, są gorsi

0

to niech juz zacznie się odchudzać bo ostatnio jak wrócił to był ciut za duży

0

oho kolejna petarda się szykuje, transfer od dwóch lat a skończy się tak jak z Garciją, Depajem, Kutinjo czyli szrotem na liście płac

0

@Pilka_jest_okragla tylko za późno - od 70 mógł go wpuścić

1

@wuwunio92 i tak nie zostanie, zawinie się po sezonie

3

@skype77 a który do tej pory występ Torresa był na plus?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?