0

Ekipa jak u Gucwińskich, nie przypominam sobie wcześniej żeby był taki cyrk i wstawianie poparcia dla jakiegoś piłkarzyka

4

Biali płaczą jak mogli zwyklemu pomocnikowi dać ZP :) tymczasem jak odbierał chorwacki pomocnik to obrabiali sobie gałki

0

@Klejnot_Nilu nie gadaj w CA serie rzutów karnych im wygrał, bądź obiektywny

0

@Rewolucja123 bo może

0

Roman już beczy na yt o viniego :) Kołtun zawsze na czasie

0

@zodiak_10 to nie pisz juz komentarzy

8

@zodiak_10 pytanie czy by mu się chciało zapie... na treningach

2

@ojWojtek bo musiał się wyspać po wpierdolu, wstał i mu powiedzieli - ty wini można coś ugrać PRowo, wchodzisz?

0

@PJ777
PR mówi ci to coś? łapiesz się na tanie zagrywki. Momentalnie pokochałeś winiego

1

@doc spuść gacie do kolan, obróć się tyłem do lustra i ta twarz będzie widoczna ;) On teraz każdemu będzie mówił że ma złotą piłkę a on nie ;) mental przedszkolaka

0

Za tydzień musi wyjść pierwszy sklad, żeby nie było potknięcia i manita tym przegrywom z sekunda

0

@cules100pro gunwo im zrobio....

2

Dlaczego logo laliga jest w kolorze vinicjusza

0

@Lordzi do czasu.....

2

@Who_you_mam oczywiście, do sprawdzenia conajmniej

2

Zejdźcie trochę na ziemię z tymi pogromami wieczorem, miażdżeniem i tak dalej. To jest Real ;) wygrajmy ten mecz, ale ta pompka....

15

@Tasde Masiurek i jego przyboczny stan to nowa tuba Pisiorska.

1

@TheNekro94 siuuu tez bydzie legendom Nass-rał

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pozdro z Ustronia ;)

0

0

@mekston idź już z tą igunią, ileż można

0

@mekston Dzieki, jutro nadrobię i ocenię

0

@Tomason Ok, dzieki

0

@mekston Norris jechał 3ci jeszcze chwile temu, co odyebał ten placek?

0

@VandaI idź do siebie, poogladaj wczorajszy taniec viniego przy choragiewce

1

@Isso89 śfionkała to fanboj madrycioków to czego oczekujesz

0

Norris to jednak placek

0

@Sebastian7 9-8 dla nas

1

@tbas może film oglądał... to dosyć powszechne wśród truckerów

1

@Encore taa 120 meczy i bez gola w fazie pucharowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?