SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ekipa jak u Gucwińskich, nie przypominam sobie wcześniej żeby był taki cyrk i wstawianie poparcia dla jakiegoś piłkarzyka
4
Biali płaczą jak mogli zwyklemu pomocnikowi dać ZP :) tymczasem jak odbierał chorwacki pomocnik to obrabiali sobie gałki
0
@Klejnot_Nilu nie gadaj w CA serie rzutów karnych im wygrał, bądź obiektywny
0
@Rewolucja123 bo może
0
Roman już beczy na yt o viniego :) Kołtun zawsze na czasie
0
@zodiak_10 to nie pisz juz komentarzy
8
@zodiak_10 pytanie czy by mu się chciało zapie... na treningach
2
@ojWojtek bo musiał się wyspać po wpierdolu, wstał i mu powiedzieli - ty wini można coś ugrać PRowo, wchodzisz?
0
@PJ777
PR mówi ci to coś? łapiesz się na tanie zagrywki. Momentalnie pokochałeś winiego
1
@doc spuść gacie do kolan, obróć się tyłem do lustra i ta twarz będzie widoczna ;) On teraz każdemu będzie mówił że ma złotą piłkę a on nie ;) mental przedszkolaka
0
Za tydzień musi wyjść pierwszy sklad, żeby nie było potknięcia i manita tym przegrywom z sekunda
0
@cules100pro gunwo im zrobio....
2
Dlaczego logo laliga jest w kolorze vinicjusza
0
@Lordzi do czasu.....
2
@Who_you_mam oczywiście, do sprawdzenia conajmniej
2
Zejdźcie trochę na ziemię z tymi pogromami wieczorem, miażdżeniem i tak dalej. To jest Real ;) wygrajmy ten mecz, ale ta pompka....
15
@Tasde Masiurek i jego przyboczny stan to nowa tuba Pisiorska.
1
@TheNekro94 siuuu tez bydzie legendom Nass-rał
0
@okiemtypera_lucaxx95 Pozdro z Ustronia ;)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Do Wisły?
0
@mekston idź już z tą igunią, ileż można
0
@mekston Dzieki, jutro nadrobię i ocenię
0
@Tomason Ok, dzieki
0
@mekston Norris jechał 3ci jeszcze chwile temu, co odyebał ten placek?
0
@VandaI idź do siebie, poogladaj wczorajszy taniec viniego przy choragiewce
1
@Isso89 śfionkała to fanboj madrycioków to czego oczekujesz
0
Norris to jednak placek
0
@Sebastian7 9-8 dla nas
1
@tbas może film oglądał... to dosyć powszechne wśród truckerów
1
@Encore taa 120 meczy i bez gola w fazie pucharowej