0

@Criss18Barca w siatkę?

0

@escarabajo Zieliński to raczej w tym sezonie końcówki pogra

0

@Cyzix chłopie tu się bardziej martwią o białych, Alaba Carwa

0

@BorzyKrzys uuuuu zara beje lincz ;)

0

Figo po połówce u jednych i drugich ;)

1

Gondzali faja będzie biegał po całej warszafce że jest stworzony do wielkich meczy

0

@kamiVeB haahaa

0

@jacobFCB Idiotyczny, to tylko wędka na mandaty dla policji

4

Ferran to Andre Gomes v2.0 umiejętności czasem pokaże ale większość czasu... i co ja robię tu, co ty tutaj robisz

0

@Tuc co wyciagnąć? patrz endrik, vinicius w poprzednim meczu, nawet fan realu Świąkała przyznał że powinni miecz po czerwonej. Dlaczego nie zajęła sie komisja kopem Endrika w jajca? moga zwiesić po meczu

0

@Arden taa, jednego meczu chyba

0

@hoeniker Legenda czego?

2

Tebas mógł im dać mecz w piątek przed derbami, łaskawca

5

Przegra z męczennikiem czy wpappe?

0

@creativeopinion spier..aj na notatnik, jak cię na chodniku ktoś popchnie kilka eazy a ty mu oddasz z kopat to też masz do tego prawo? Ile grał ten Wasz cudowny nowy męczennik że musiał oddać? @ za pajacowanie przy schodzeniu powiniem mieć 2gą kartkę czy jemu wolno?

0

@FcPortoFan1999 łapie sie juz wszystkiego, medialnie tonie

0

@kstyko s24/24 ultra

0

Sztegen aż zanadto

1

Gonzalo Fajo XD, ciekawe co wymyśli tym razem portugalskie dyzma

0

@4Fabregas4 przy golu numer dwa i kilku strzałach nie interweniował bo? eric tam stał....

0

@siuuu ty jesteś od ustawiania się tyłem?

0

@Donnie_Darko są jeszcze rycerze menczena i krzysia siusiaka

1

@Terapuls w 2006 czy ten sklad miażdżył? no nie wiem

2

@siuuu to idź na nowogrodzką wypucować kopyto małemu

2

@Barcaa12 Zdecydowanie, jednak odsunąłbym Matsa na mecz ligowy, od dawna mówię, że to ręcznik na wykroku to mnie tu linczują

1

kurwa to je ręcznik....

0

@Roobo jest napisane Warszawa przekażem skoro czaskowski tam rządzi to kto miał zdecydować? jaro czy śpiewok?

3

@tristan87 tera wjedzie jaro, że mało :) on by doł po 8

0

@barteq tak? nie słyszałeś nigdy o zerwanych więzadłach u "zwykłych" ludzi? oni to leczą na nfz z 80% pensji L4 (od składki oczywiście) nie w najdroższych klinikach za free bo z kontraktu hajsik leci. Nie wspominam o zawodowych kierowcach i ich ryzyku, oraz wielu innym ciężkich zawodach. Nie pisz mi tu że pracują do 35 roku życia i muszą zarobić bo nikt im rąk nie upierdala w wieku 35 lat. Przepłacone pajace i tyle

0

@kamiVeB Flick out wtedy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?