SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ronaldo już dodał emotkę na X?
3
Kiedy poczuję, że jestem ciężarem dla Barcelony to odejdę... żegnamy
0
Linette=Linetty pewnego poziomu nie przeskoczą, wieczne nadzieje
0
@shahman co nie zmienia faktu że czawi za nim laptopa powinien nosic
0
@mleczkoo Trybunał stanu z pisorami sie za 10 lat nie upora, tam jest kolejka na kilka lat, ka3ński, szydło, mati. Ja bym zaczynał od kaczora bo może nie zdążyć stanąć przed trybunałem
0
@Cobra303 dziecko co Ty bredzisz? chyba że mówisz o rewanżu z Live jak nas pociągnął wtedy, tak zapier... że go nawet nie było widać
2
@Firestone a Ernesto mistrzostwo by dowiózł
0
@kamilop ta kariera trwała tyle ile ów filmik
1
Me$$i bierze 40% zysków z dnia meczowego czy mniej?
1
@MesQueUnClub_87 rozumiem :)
0
@MesQueUnClub_87 żydówa z czasu honoru, pozostałe role gra identycznie jak w czasie honoru, jednowymiarowa grajka
0
Komentarz usunięty
0
@Criss18Barca kamiński i wąsik
0
No to Czawi je weźmie, skończy się panoszenie po fazie grupowej LM
1
@Mattems chce cię wydymać, albo częściowy zwrot wyłudzić albo kombinuje
13
U Koemana by zagrał, Xavi nie nadaje się na trenera takiej drużyny jak Barcelona, zero taktyki, zero pomysły a smród z obsranych gaci wczoraj było czuć w Polsce
0
Komentarz usunięty
3
Zgadza się wiele minut w trakcie obecnego sezonu, może nawet z 60 się uzbierało, co chłop jest odklejony....
1
@Tarins Spokojnie do miesiąca spala go na sztosie
2
tymczasem Lucho 7-0 goli frajerów
0
Felix co to za kapiszon....
0
@Robert1603 Laporta nie lepszy, on utopi klub
0
@Visca_barca Sajmon daje od szczała na wapno
4
No koniec pierwszej, spokojne 4-0 można wprawadzać rotacje...
0
@BoreekxD na Kejna bedzie wrzucał w nastepnym sezonie
1
Rafinja walczy z nimi jak równy z równym, ciężką ma przeprawę
0
@MESSIah16 klinika w Madrycie im Lanca postawi go w pół roku na nogi i wróci mocniejszy jak to bywało
0
Siurkacz to natural born looser
0
@Danny Gaucho Zlatan jeszcze
0
@gumaz Nie wiem czy mafia, 20 lat "puszczam" 3 te same zakłady co losowanie i przez 20 lat miałem 2 czwórki i trochę trójek ;) nazywam to podatkiemm od głupoty