1

Ronaldo już dodał emotkę na X?

3

Kiedy poczuję, że jestem ciężarem dla Barcelony to odejdę... żegnamy

0

Linette=Linetty pewnego poziomu nie przeskoczą, wieczne nadzieje

0

@shahman co nie zmienia faktu że czawi za nim laptopa powinien nosic

0

@mleczkoo Trybunał stanu z pisorami sie za 10 lat nie upora, tam jest kolejka na kilka lat, ka3ński, szydło, mati. Ja bym zaczynał od kaczora bo może nie zdążyć stanąć przed trybunałem

0

@Cobra303 dziecko co Ty bredzisz? chyba że mówisz o rewanżu z Live jak nas pociągnął wtedy, tak zapier... że go nawet nie było widać

2

@Firestone a Ernesto mistrzostwo by dowiózł

0

@kamilop ta kariera trwała tyle ile ów filmik

1

Me$$i bierze 40% zysków z dnia meczowego czy mniej?

1

@MesQueUnClub_87 rozumiem :)

0

@MesQueUnClub_87 żydówa z czasu honoru, pozostałe role gra identycznie jak w czasie honoru, jednowymiarowa grajka

0

Komentarz usunięty

0

@Criss18Barca kamiński i wąsik

0

No to Czawi je weźmie, skończy się panoszenie po fazie grupowej LM

1

@Mattems chce cię wydymać, albo częściowy zwrot wyłudzić albo kombinuje

13

U Koemana by zagrał, Xavi nie nadaje się na trenera takiej drużyny jak Barcelona, zero taktyki, zero pomysły a smród z obsranych gaci wczoraj było czuć w Polsce

0

Komentarz usunięty

3

Zgadza się wiele minut w trakcie obecnego sezonu, może nawet z 60 się uzbierało, co chłop jest odklejony....

1

@Tarins Spokojnie do miesiąca spala go na sztosie

2

tymczasem Lucho 7-0 goli frajerów

0

Felix co to za kapiszon....

0

@Robert1603 Laporta nie lepszy, on utopi klub

0

@Visca_barca Sajmon daje od szczała na wapno

4

No koniec pierwszej, spokojne 4-0 można wprawadzać rotacje...

0

@BoreekxD na Kejna bedzie wrzucał w nastepnym sezonie

1

Rafinja walczy z nimi jak równy z równym, ciężką ma przeprawę

0

@MESSIah16 klinika w Madrycie im Lanca postawi go w pół roku na nogi i wróci mocniejszy jak to bywało

0

Siurkacz to natural born looser

0

@Danny Gaucho Zlatan jeszcze

0

@gumaz Nie wiem czy mafia, 20 lat "puszczam" 3 te same zakłady co losowanie i przez 20 lat miałem 2 czwórki i trochę trójek ;) nazywam to podatkiemm od głupoty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?