SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Domin7777 82 na 1:0 waskes albo inny juden
4
@DonCarletto po takim panie to na konia wsiadajo
1
@pt9 wuc Leo gryzł trawę i nawet to nie wystarczyło
0
@draxidox jabłonowski/olszański aktualnie gdzieś nadaje?
0
@Criss18Barca co na to Mati Borek? Juz zabrał głos o koledze?
0
Czytam to i widzę scenę z "Days of thunder" gdzie panowie na bankiet udają się dwoma chevy caprice ;)
0
Romek jest sto tysięcy różnych rzeczy....
0
@pacior95 Kręcidło? Proszę cię, gościa się nie da słuchać, spec od LL NBA i wuj wie czego, do tego to jego akcentowanie
0
@pluszek Lecha to ty szanuj, ty pewenie z tych co szanują zimnego Lecha. gdyby nie Wałęsa to karły były nikim (i tak są)
1
Polskie influencerki podawały do stołu?
0
@Adran360 Golden ball loading.....
0
@LionelM95 zdecydowanie
0
@Gall zgadza się 90% rodaków interesuje tylko własna doopa oraz to co swoje, natomiast lubią też układać innym życie, wpie...ać się i radzić
0
@LukaszFan Oni tego nie zrozumieli ;)
11
Zaczyna się pitolenie o dbaniu o zwierzęta w sylwestra, coroczne brednie hipokrytów... Przez cały rok jeden z drugim karmy do schroniska nie zawiezie, a na koniec roku wstawiaja na fejsy i inne goowna jakie to nie są opiekuny, rzygac sie chce
1
@Kgorecki2500 Pogranicze w ogniu - Miodowe lata - 07 zgłoś się
3
Maciej "messerschmitt" Kot co polatał lotem koszącym :) kurła co to jest za perła, wycieczki na koszt związku od lat
0
@barcelonaLM z tvp już wyleźli?
31
@Ojciec5tkidzieci taa nie został przedryblowany, mit podobnie jak ten że ronaldo to nie penaldo
2
@Lucerfi hehehe skandowałeś pod tym oknem, przyznaj się
0
To nie może być przypadek - kolejny z klubu z dyskomfortem kończącym się kolejnymi operacjami
0
Pytanko do fanów NBA - Tim Hardaway Jr. jak się spisuje, ma coś ze "starego"? nie śledzę nic poza Lakers i Heat. Byłem fanem jego ojca jeszcze w GSW, a później Heat z Mourningiem, Majerle itd.
0
@TheNekro94 Ancelotti to też TOP i jako jedyny nie bał się podejmować pracy w słabszych klubach, natomiast Krujf jest przereklamowany, nie ma podejścia
13
Czawi to Mirek handlarz, kupuje sprzedaje... tylko Mirek jest zwykle na plusie bo on podpicuje i sprzeda, a mag trenerki kupi - spier...-i opchnie za flaszkie
0
Gdyby Lewy został w bajernie to dzisiaj byśmy odliczali już do rekordu bramek pastuchligi
0
@AmigoBlancos Mam tak od 10 lat, mało tego wręcz mnie wqurwiają
0
@AFA90 qrwa on ma w opisie Madridista | FC Tokyo | J.League | ???????? | Benzemista y Mourinhista niezłe combo
0
@KamQiX tak był no i co z tego? my graliśmy koncert w ubiegłym sezonie? przypomnieć ci te gównomecze z jednobramkową wygraną?
0
@johny11 który? piątunio?
1
@AmigoBlancos bo real ma trenera, Carlo można nie lubieć, nazywać betonem ale to Profesor, mistrz