SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos bo real ma trenera, Carlo można nie lubieć, nazywać betonem ale to Profesor, mistrz
0
@Encore wraca po kontuzji? odpowiednio zasuplementowany w znanej madryckiej klinice imienia Lanca
1
@bartekvisca słabiak u nas, wygląda na zmęczonego życiem 50 latka, pep wycisnął go jak cytrynę i oddał z uśmiechem
0
@budel17 nach bajern gejen diesen placek
5
Wczoraj w meczu kotletiko faul na argentyńczyku nawet nie został sprawdzony
2
@Kinginiesta baciatę tańczyli
0
cieniuje coraz badziej i do tego wiecznie z dyskomfortem... nic z niego nie będzie
2
Srajdek, mistrz sportu który uprawia 200 osób w Europie
4
co na to mati bolek
4
Zgadza się grał, mecz życia - nowe nie znałem
0
@Barcaa12 kiery to je, godajo o nim od poczatku
0
@KrwawiaceoczyVEB była przez 1,5s
1
to wyglada na spalonego
0
@Sulimo niech spierdlala jak najdalej
2
@Kgorecki2500 Jak tam Izera się spisuje? mieszkanie z rządowego planu warte starań?
0
@BorzyKrzys o co chodzi
0
Gruby już wstał czy byczy się jeszcze jak borek? niech zawija się do biura i podpisuje zwolnienie tego patotrneżyny
0
@patrykzmc2000 za to gruby nie przepłaca, 35 latek za 50 i pensja 35
9
@LionelM95 uważaj bo możesz pier..lić po nim jak Borek, zaczniesz mówić jak żyć i opowiadać bajki
1
@hayek Brown aktualnie zawieszony to może z nudów ogarnie oprawę i przyjęcie na jutro
0
@sokot siusiak jest za a nawet przeciw
0
@Patriskos za 400 to próbkę dostaniesz
0
@Sebolinho z taka gra jaką prezentuje to chyba do rozkładania sprzętu na treningach w city
0
arałucho już głową w bajernie
0
@Stinger_ yyyyy w dooopie mam niemiec czu austryjak czy norweg, jakiś polityczny spór chcesz tu przemycić?
0
@Mezocyklon87 nie wiem o czym piszesz bo nie oglądam tego szoł, dzisiaj miałem gościa ultrasa i prosił żeby włączyć
0
@Barcasub pododno był lepszy od piepszuna, mati borek go chwalił
1
Skoki, co za śmieszne szoł. Pomijam naszych nieudaczników ale końcówka wszyscy siadają i jadą a gajgerek czeka na wiatr, po czym skacze 5m krócej od szwajcara czyli traci całą przewagę po pierwszej serii z naddatkiem a finalnie wygrywa o prawie 5 pkt :) ogląda ktoś jeszcze to gunwo w tv?
0
@Qlimax86 smokowskiego pytaj, legenda głosi że właśnie trenuje
4
Komentarz usunięty