1

@AmigoBlancos bo real ma trenera, Carlo można nie lubieć, nazywać betonem ale to Profesor, mistrz

0

@Encore wraca po kontuzji? odpowiednio zasuplementowany w znanej madryckiej klinice imienia Lanca

1

@bartekvisca słabiak u nas, wygląda na zmęczonego życiem 50 latka, pep wycisnął go jak cytrynę i oddał z uśmiechem

0

@budel17 nach bajern gejen diesen placek

5

Wczoraj w meczu kotletiko faul na argentyńczyku nawet nie został sprawdzony

2

@Kinginiesta baciatę tańczyli

0

cieniuje coraz badziej i do tego wiecznie z dyskomfortem... nic z niego nie będzie

2

Srajdek, mistrz sportu który uprawia 200 osób w Europie

4

co na to mati bolek

4

Zgadza się grał, mecz życia - nowe nie znałem

0

@Barcaa12 kiery to je, godajo o nim od poczatku

0

@KrwawiaceoczyVEB była przez 1,5s

1

to wyglada na spalonego

0

@Sulimo niech spierdlala jak najdalej

2

@Kgorecki2500 Jak tam Izera się spisuje? mieszkanie z rządowego planu warte starań?

0

@BorzyKrzys o co chodzi

0

Gruby już wstał czy byczy się jeszcze jak borek? niech zawija się do biura i podpisuje zwolnienie tego patotrneżyny

0

@patrykzmc2000 za to gruby nie przepłaca, 35 latek za 50 i pensja 35

9

@LionelM95 uważaj bo możesz pier..lić po nim jak Borek, zaczniesz mówić jak żyć i opowiadać bajki

1

@hayek Brown aktualnie zawieszony to może z nudów ogarnie oprawę i przyjęcie na jutro

0

@sokot siusiak jest za a nawet przeciw

0

@Patriskos za 400 to próbkę dostaniesz

0

@Sebolinho z taka gra jaką prezentuje to chyba do rozkładania sprzętu na treningach w city

0

arałucho już głową w bajernie

0

@Stinger_ yyyyy w dooopie mam niemiec czu austryjak czy norweg, jakiś polityczny spór chcesz tu przemycić?

0

@Mezocyklon87 nie wiem o czym piszesz bo nie oglądam tego szoł, dzisiaj miałem gościa ultrasa i prosił żeby włączyć

0

@Barcasub pododno był lepszy od piepszuna, mati borek go chwalił

1

Skoki, co za śmieszne szoł. Pomijam naszych nieudaczników ale końcówka wszyscy siadają i jadą a gajgerek czeka na wiatr, po czym skacze 5m krócej od szwajcara czyli traci całą przewagę po pierwszej serii z naddatkiem a finalnie wygrywa o prawie 5 pkt :) ogląda ktoś jeszcze to gunwo w tv?

0

@Qlimax86 smokowskiego pytaj, legenda głosi że właśnie trenuje

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?