SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 LBJ GOAT
4
Jak pójdzie to kończę oglądać FCB, wrócę jak klub się sformatuje, skończy się DNA, szukanie drugich Busquetsów, Alvesów, Iniest itd.
3
Będzie leżał u nich na półce jak zepsuta zabwka, oddadzą na gwarancji po sezonie
0
@johny11 oj niewielu tak jak on potrafi przyjebać z 18m
5
wróci strzeli kilka bramek, kilka dobrych spotkań i go pokochają, to prostytutki
4
@Herato Chyba jednak Hiszpania, Francji zdarzają się wylewy
0
słabe i bezpłciowe jak wszystkie te nowe logo
1
@MichalZZZ to może choć morsujesz?
0
@Kgorecki2500 bęedzie kontrowersyjnie - powinien wisieć, tutaj nie ma dyskusji, wina jest udowodniona, wiedział co robi
1
@Tomala15 MŚ były ustawione
0
Fajnie chodzi, koło 60min łysy będzie się grzał
0
@Tomason jaka gra?
0
@Tomason eeee ja pytam modelarsko o 1:1 nie o gry ;)
1
@parpe serio porównujesz Luisa do Lewego? z całym szacunkiem do rodaka ale tu nie ma porównania
0
P-51 czy P-47? ;)
2
Jeszcze niech baciaty się nauczy
1
@LM10GOAT wiesz niby nie warto, ale jak ciągle ktoś na ciebie pluje to czasem masz ochotę mu przyebać.
0
Do biedry na kase z nim, i to najlbliżej szatni
1
@Technik w puszczy niepołomice
0
@tbas Sztegen też ma ostatnio 21/22 mode
1
@mekston hehehe jednoreki bandyta przegrał z Russelem do 0? Robciu zdaje sie miał odpady z wozu Russela
0
Ostatnie miesiące Fati, Pedri, DeJong, Gavi itd Coś chyba nie tak z przygotowaniem ich przez sztab Xaviego, tylko nie piszta że Kuman ich zajechał ;)
0
@cris27 czasem też kogoś w klubie zmusi do 6u
0
@zmiter912576 pisałem, że się nie liczą? Ja rozumiem że jesteś fane rapemana ale czytaj ze zrozumieniem
0
@zmiter912576 taa, zobacz z kim
0
@DaPidejpi odbije sobie to w lidze kozo... porównywanie jego bramek w roku kalendarzowym z Erlingiem to obraza dla piłki nożnej
1
@mordini123 bo lejo baby w italii
0
nic tak nie cieszy jak głupkowata mina Wojtusia przy wyjmowaniu piłki z siatki
0
@barcelonaLM Xavi za murem