SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Taaa dajesz wiarę? to zwykłe krzywetutki
0
Heheheh Krzysiu siusiak leci na spotkanie z matołuszem, brawo konfiarze
1
@Hosh impreza firmowa więc kopuluja między sobą a szef zbiera haki
0
@Danny Gaucho Cristriani Rolaldo 1500sto900
0
Tak patrze na hajlajty las Vegas GP i mam pytanie do znawców (nie fanbojów kierowcy o imieniu psa) dlaczego nie musiał oddać pozycji po zakręcie numer jeden? On wywiózł Leclerka poza tor
8
Pedri do De Jonga ten prostopadła do Roke, wchodzi lekarz i mówi chłopcy do łóżek
0
Majkel łatarjuduing łit Peda
0
Prodiż do grudnia
0
@IronSanHybrid boruś czy smoczek prowadzi?
0
@_barti prowadzi też cr7 wspólnie z Alvesem i kilkoma innymi w innej kategorii
0
@Encore co oni z tymi halami w tym roku robią festyn... qrwa nie da się patrzeć na tak pomalowany parkiet
0
@avanes plastik fantastik, obstrzykana, porobiona
0
@TR3YWAY a yaro?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lucas/catalan Zgadzam się
1
@lucas/catalan Tak, przez całe lata tym redullem był Citroen i od tego czasu rajdy tracą na popularności. Popatrz na dekadę lat 90tych, końcówka. Tommi i jego Lancer wiadomo top, ale to były sezony gdy każdy z fabryki mógł wygrać rajd, Subaru, Ford (tu może schyłkowy Escort WRC w 97 i 98 już odstawał) Mitsubishi oraz Toyota (mówię tu o Corolli WRC, St185 wiadomo to była maszyna do wygrywania) Zawsze coś się działo, dochodzili prywaciarze w pofabrycznych autach, a teraz?
1
@lucas/catalan Rozumiem, jednak jakoś do mnie nie przemawiają współczesne rajdówki, choć nadaję z miasta naszego mistrza KK ;) Bardziej patrzę pewnie przez pryzmat przełomu wieków, nawet na naszym rodzimym podwórku, gdzie nawet walka w grupie N była bardzo zacięta, nie wspominając już o Kuligu, Kuzaju i innych gladiatorach
3
@kubix05 ten mecz z Ekwadorem XD a potem na turnieju....
1
@lucas/catalan WRC niestety z roku na rok coraz bardziej upada, złote czasy kiedy zespołów fabrycznych było kilka już nie wrócą... W złotych czasach nawet kierowcy niefabryczni stanowili o sile rajdów, sezony 91-2004 były wspaniałe. Swoją drogą Mitsubishi Ralliart nieźle wrzucił Tommiego na minę z tym WRC, gdyby kończy w Evo 6.5 byłby mistrzem.
3
@MarioVeB! i taki stary wuj, całe życie przepierdział i przespał na sejmowym stołku... 15k emeryturki i dalej siedzi i harczy
0
@sintesox Borka bier, un sie zno
1
@Tasde podobny mit jak o duńczykach zbieranych z plaży w 92 roku, dużo wcześniej wiedzieli że zagrają
0
@Roobo chwilowo, już niedługo będziecie faktycznie siedzieć, sąsiednie cele.
0
@Hasszz Profilaktycznie warto wymienić wszystkie płyny i oleje na nowe po sprowadzeniu, tak zwany pakiet starowy.
0
@clyde Rychu z Magierą też nagrał kilka fajnych kawałków
0
@Danny Gaucho kaj je pedri?
0
@zodiak_10 zgadza się, w pierwszym na 1-7, w drugim na 1-4, w trzecim choooja i w czwartym na 2-5
0
@gumaz legenda głosi że borek już nagrywa
0
@PatrykBarca co by to nie było to smoczek i bouruś też z tego ciągneli $
1
@FcPortoFan1999 jeden odcinek przesłuchania z kolegą szminką plus drugi z prodiżem