2

@betonito Wczorajszy film, mimo mojej obojętności do obu panów puścił borasa w bokserkach, zmiażdżył ich. Co ciekawe już z pół roku temu zauważyliśmy że coś tam pierd...nie bo Stan z Michałem zapier..ją a reszta towarzysko się udziela

0

Smokowski jaki nerwowy i podkoorwiony XD, Boras delikatnie zamyka drzwi i łagiodzi temat

2

@Albatros zgadza się MP zapie..lał również inaczej - prowadząc wiele programów, nie strikte przygotowywał formaty jak Stano, a reszta? no cóż....

0

@Sinirsey już mam ;)

1

@DaPidejpi i potem by wymieniali graczy przed turniejem bo sie nayebali

0

@Klejnot_Nilu bo to taki aruś jest, pipka z ogromnym fartem do ślepych działaczy, najbardziej przehejpowany piłkarzyk

0

@Sinirsey gdzie?

2

@etobzyk nie ma o co się spierać LS to najlepsza 9 w historii

1

@wojopancer panie tej pan spokój z tą Igunią

3

@urbipl myślisz że inne tak nie robią?

0

@kamil_veb faktycznie umiejętności na miarę Barcelony, taki idol dla patusów

1

@ptrx oj jaki ty głupiutki jesteś

0

@FCBparasiempre tylko nie czarna perła rasisto ;)

2

Reset na ławce trenerskiej

4

@Pedri16Future Flick jest wolny

0

@IronSanHybrid słabe to jest co piszesz, okazuj szacunek innym

2

@Tasde bo ma sporo gimbazy wśród "fanów"

1

@Dertinho Borek wolny elektron, tu z TVP popracuje, jakieś walki patusów, zrobi jakis program zadzwoni "widz" zapyta Mati jak żyć i tyle robi

0

@MichalZZZ nie ciumciurumciuj bo już narzekasz że dzieci budzisz ;)

1

@Kgorecki2500 a płaszczak jakie miał kompetencje? zbierał żołnierzyki i sklejał modele?

0

@kubix05 o jest i vini, miałem takiego

0

Cra nie pobije w jednej kategorii - ugody w wiadomej sprawie

0

@Piotr,1985 myślałem że Hadaja wrzucasz

2

czy na Rudigera też wołali? Carlo go pięknie odprowadził, jak dziecko w przedszkolu do kąta

0

@Cvzx cała ładna

2

@Katalończyk 99 a tancerze z obstawy były ?

2

@macio_944 Zauważ, że on ma xx wypowiedzi które powtarza non stop - przykład porozmawiajmy poważnie itd. Ma to na celu budowanie jego wiarygodności, ale to zwykły dziennikał

1

hehhe Max to geniusz a nie redshit - na prostej max 353 a merc 341

0

@Sccaner Tak, ale ten gol na 1-0 z Niemcami... potem Alex :) dla fana Italii po 90, 94 i 98 :) przekręcie z 2002... wiedziałem wtedy że to musi być ten turniej

0

@Barcafan2020 no aktualnie jest na poziomie niżej Dźirony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?