SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@betonito Wczorajszy film, mimo mojej obojętności do obu panów puścił borasa w bokserkach, zmiażdżył ich. Co ciekawe już z pół roku temu zauważyliśmy że coś tam pierd...nie bo Stan z Michałem zapier..ją a reszta towarzysko się udziela
0
Smokowski jaki nerwowy i podkoorwiony XD, Boras delikatnie zamyka drzwi i łagiodzi temat
2
@Albatros zgadza się MP zapie..lał również inaczej - prowadząc wiele programów, nie strikte przygotowywał formaty jak Stano, a reszta? no cóż....
0
@Sinirsey już mam ;)
1
@DaPidejpi i potem by wymieniali graczy przed turniejem bo sie nayebali
0
@Klejnot_Nilu bo to taki aruś jest, pipka z ogromnym fartem do ślepych działaczy, najbardziej przehejpowany piłkarzyk
0
@Sinirsey gdzie?
2
@etobzyk nie ma o co się spierać LS to najlepsza 9 w historii
1
@wojopancer panie tej pan spokój z tą Igunią
3
@urbipl myślisz że inne tak nie robią?
0
@kamil_veb faktycznie umiejętności na miarę Barcelony, taki idol dla patusów
1
@ptrx oj jaki ty głupiutki jesteś
0
@FCBparasiempre tylko nie czarna perła rasisto ;)
2
Reset na ławce trenerskiej
4
@Pedri16Future Flick jest wolny
0
@IronSanHybrid słabe to jest co piszesz, okazuj szacunek innym
2
@Tasde bo ma sporo gimbazy wśród "fanów"
1
@Dertinho Borek wolny elektron, tu z TVP popracuje, jakieś walki patusów, zrobi jakis program zadzwoni "widz" zapyta Mati jak żyć i tyle robi
0
@MichalZZZ nie ciumciurumciuj bo już narzekasz że dzieci budzisz ;)
1
@Kgorecki2500 a płaszczak jakie miał kompetencje? zbierał żołnierzyki i sklejał modele?
0
@kubix05 o jest i vini, miałem takiego
0
Cra nie pobije w jednej kategorii - ugody w wiadomej sprawie
0
@Piotr,1985 myślałem że Hadaja wrzucasz
2
czy na Rudigera też wołali? Carlo go pięknie odprowadził, jak dziecko w przedszkolu do kąta
0
@Cvzx cała ładna
2
@Katalończyk 99 a tancerze z obstawy były ?
2
@macio_944 Zauważ, że on ma xx wypowiedzi które powtarza non stop - przykład porozmawiajmy poważnie itd. Ma to na celu budowanie jego wiarygodności, ale to zwykły dziennikał
1
hehhe Max to geniusz a nie redshit - na prostej max 353 a merc 341
0
@Sccaner Tak, ale ten gol na 1-0 z Niemcami... potem Alex :) dla fana Italii po 90, 94 i 98 :) przekręcie z 2002... wiedziałem wtedy że to musi być ten turniej
0
@Barcafan2020 no aktualnie jest na poziomie niżej Dźirony