Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_barti Nie wątpię,chciałam żeby los mi zrobił psikusa
1
@Rust_Cohle Mogę być zaorane,ważne żeby to przynosiło korzyść!
Jak byś zauważył to ja czasem tak piszę,żeby się odwrociło.
1
@Lionel_Messi10 wierzę, napisał to specjalnie licząc na obrót sytuacji.
Los przekorny!
Mogę się nawet orać byle by te chłopaki wygrali i los pomógł.
1
@Lionel_Messi10 Ja czasem robię tak,żeby się odwrociło.
Oby samozaoranie dało finał!
1
@mekston Napisałam komentarz i się odwrociło.
Pięknie mnie zaorało!
0
@_barti Boli grudzień? Rok mija.
0
@Rust_Cohle Zawsze w nich wierzę.
Niemcom będę kibicować w starciach z Polską.
1
6 MŚ U20 i 3 brązowe medale U17
Szkoda,że dzisiaj się nie udało,ale dorosła kadra będzie miała pociechę z tych chłopaków.
15 latek grał w wyjściowym składzie na boku obrony.
Brawo chłopaki za walkę. Szkoda tych baboli bramkarza bo mogło potoczyć się inaczej.
@AFA90 @mekston @Lionel_Messi10
0
@Stinger_ Jestem dumna z tych chłopaków.
Bramkarz im zawalił mecz.
Nie zmienia faktu,że Argentyna ma znakomitych młodzików a co za tym idzie dorosła reprezentacja będzie miała z nich pociechę.
1
@mekston Siły już nie mają młodzi,może zrobią jeszcze zryw.
Ogólnie to bramkarz zawalił mecz bo mogło być 2:0 i grać spokojnie.
2
Ale bład bramkarza,kolejny.
@Lionel_Messi10 @mekston
Argentynie sprzydałby się bramkarz.
0
@_barti Wiesz co to znaczy przeważać?
Chyba nie.
0
@_barti Dzisiaj jak wygra Porto też powiesz,że przeważa jak będzie miało np 1 sytuację?
2
@Lionel_Messi10 Naczelni Hejterzy napiszą,że Argentyna nie przeważa a przecież oni ciągle atakują i przy piłce są
0
@_barti 9:3 strzałów i posiadanie piłki 80:20 to nie przewaga?
2
@Lionel_Messi10 Brawo
Gnietli gnietli i wygietli.
2
@takisobiektos Grają jak Polska z Niemcami co wygrali pierwszy raz w historii.
Niezależnie od wyniku Argentyna ma znakomitych młodzików.Grają bardzo dobrze.
1
@takisobiektos 7:2 strzałow i posiadanie piłki 72:28.
Grają lepiej i taka prawda.
Argentyna ma bardzo zdolna młodzież,jestem z nich dumna!
Argentyna mogła mieć też już kilka goli.
Grają jak Polska Niemcy masz rację,ty też możesz być dumny.
1
Ale ich cisną młodzi,trochę szczęścia brakuje.
I tak jestem dumna,że gniotą ME niezależnie od wyniku.
@Lionel_Messi10 @AFA90 będziemy mieć pociechę z tych młodych.
1
@Lionel_Messi10 Cisną ich Argentyńczycy.
Warto obserwować też Subiabre.
0
@lucca87 Porównują LFC czy Milan.
Szkoda,że nie wspomną,że te 2 ligi są trudniejsze.
2
@Lionel_Messi10 Czekam na Soule w repce.
Mocne skrzydełka będę.
1
@Popitek12 Chłopak z dużym talentem.
Przyszłosc na skrzydłach razem ze Soule.
Więc kibice Argentynie zadowoleni.
0
@DonCarletto Podobno on marzy o debiucie w RM.
Młody w sumie jest a ostatnio miewał dobre mecze.
3
Pewnie Krafcik dogoni Adasia i Kamila w zwycięstwach.
Ciekawe czy do Nykanenna się zbliży.
Teraz popatrzmy na 23 letniego Schlieriego (można powiedzieć,że wtedy zakonczył karierę),który rekord zwycięstw pobił w wieku 22 lat.
Kraft w tym wieku zaczynał dopiero wygrywać zawody.
Szkoda,że Gregor nie miał już takiego zacięcia jak Bjoerdalen bo z pewnością koło setki zwycięstw by było.
Gregor skonczył karierę jak 23 letni Kamil zaczął.
6
@aqqi Stoch jest bardziej utytułowany przecież.
Jedyna różnica na korzyść Krafta to może być,więcej zwycięstw w PŚ i więcej zwycięstw w klasyfikacji generalnej.
1
@DonCarletto Średni mecz w jego wykonaniu.
1
Soule znakomite spotkanie (kolejne).
Musi dostać powołanie od Scalonetty bo gra od początku sezonu znakomicie.
0
Sędzia okradł Frosinone z karnego.
Nawet we Włoszech się zdarza.
3
@MesQueUnClub96 Stoch niech skacze,ale łapie się do 30 jak Janda.
Jak mu to sprawia radość to czemu nie.
Pewnie w trakcie sezonu będzie się miescił w 20tce.