Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 Na Netflixie masz lektora przy j.angielskim a przy hiszpańskim napisy.
0
Kamil chyba ostatni rok w skokach.
Fajnie jakby jeszcze udało mu się zakończyć sezon w czołowej 15.
Los spłatał niezły figiel.
Dwójka Polaków będzie miała po 39 zwycięstw a myslałam,że Kamilowi uda się przeskoczyć Adasia.
Ewentualnie będzie jak Kasai,albo może jakimś fartem wygra jedne zawody.
Zastanawiające jest to,że Simon Amman łapie się do 30 a Kamil młodszy z 6/7 lat nie.
Przypuszczam,że Kamil złapie formę bo zazwyczaj Polacy na początku blado wyglądali.
1
@Lionel_Messi10 Sorki,źle przeczytałam.
Teraz już wiem o co chodzi :-)
0
@Lionel_Messi10 Zdradził ją w końcu?
1
@MesQueUnClub96 Mówi mi to nastolatek.
1
@Kapitan hawk Dla nikogo,zobaczyła bym takie City w Hiszpanii,które było by równoległe potęga do Barcelony czy Realu.
1
@Lionel_Messi10 Dał radę w pierwszej kadencji.
Pewnie i masz rację... Tym bardziej,że ma już duży warsztat.
Xavi moim zdaniem wcześniej powinien potrenować jakiegoś średniaka we Włoszech itp.
0
@Lionel_Messi10 Moim zdaniem nawet Pep by nie pomógł.
Xavi ma ciężki orzech do zgryzienia.
Tak naprawdę to w tym klubie widzę tylko: Gaviego,Pedriego,De Jonga,Balde,Araujo,Kounde,Andreasa i Lamine.
Na nich powinno się budować drużynę bo w nich widać zaangażowanie.
0
@Rust_Cohle Julek zawsze spoko na tapecie
0
@Rust_Cohle Wybierz sobie któraś z tych,którą chcesz.
Nie jestem chamska i nie będę dawać głupich zdjęć.
Może innym razem ty oszczędzisz mnie.
1
@Lionel_Messi10 Proszę bardzo Julian wlatuje @Rust_Cohle
0
@MesQueUnClub96 Lewandowski i Erling są wielcy obaj.
Radzę Ci się z tym pogodzić.
0
@cris27 Jeszcze Arsenal jak patrzymy na stricte styl i jakość grania.
0
@Firestone Allison broni bardzo dobrze (ostatnie lata),nie każdy musi potrafić grać tak jak Mats.
Zresztą Niemiec takie babole robił kiedyś,że głowa mała.
4
@Rust_Cohle dobrze niech będzie.
0
@Rewolucja123 Wam się nigdy nie znudzi?
1
@mekston Jak grają Francuzi?
Podobno faworytem miała być Brazylia.
0
@AFA90 Gdyby nie UEFA to Arabskie kluby miały by najwięcej LM.
:-D
0
@tristan87 Ale wcześniej o nim mówiłam.
Nie chce mi się szukać komentarzy.
Ci z którymi dyskutuje wiedzą,że pisałam bo też tam przewijał się temat Prestianniniego.
0
@Rust_Cohle To sobie popatrz na komentarze odkąd o nim piszę.
Skoro śledzę ligę Argentyńska to również interesuje się młodymi.
1
@Rust_Cohle Co? Ja go już od około roku śledzę.
Co za brednie.
1
@AFA90 @Lionel_Messi10 Ten Diablito jest znakomity.
Przyszły sezon w River musi rozgrywać w dużej ilości minut.
1
Co to za kartoflisko na MŚ młodych.
Równie dobrze na zoranym polu mogli by grać.
0
@Nicko Fanem Messiego.
2
@AFA90 Szkoda,że nie wspomni jak zjedli Endricka za to,że jest fanem Argentyńczyka.
0
@kamilop Argentyna Alvarez,Lautaro,Soule,Garnacho, Prestiannini.
Od biedy Nico Gonzales,Beltran.
Również mają ogromny potencjał.
0
@kamilop No wątpię,obrona słabsza,pomoc i atak również.
Może i mają Endricka,Rodrygo itp,ale Argentyna ma też młodych jak Soule, Echeverri,Garnacho itd.
Ja tylko widzę tam bramkarza lepszego.
0
@tomek8756 Lazio wygrało w fife z Frosinone i trzeba się wyżyć.
0
@VegetaPolska Troszkę śmiech,że milioner płaci jak gość z kiosku Co zarabia 2000 euro.
1
Jaka 10 w Brazyli taka gra reprezentacji.
Neymar niech wraca szybko.