Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Mi to tam lotto, ale wiesz jako ojciec to powinien dbać,aby dzieci miały wszystko tym bardziej,że to milioner.
1
Rodrygo jest podobny do cygana.
Jednak cygan zawsze stanie za swoim dzieckiem/rodziną.
Ten milioner powinien zadbać o dzieci.
Trochę wstyd,aby taki bogacz płacił jak sklepikarz nawet i swojej byłej alimenty.
1
Wstyd zarabiać miliony i płacić ochłapy jak pracownik sklepu na własne dzieci.
1
@Kapitan hawk Fajnie,że nie trafił karnego z Chorwacją.
Zabrakło taty more de ciawe.
0
@Rust_Cohle Ale ja na luzaku.
Bardziej mnie martwi mecz Frosinone w karierze z Napoli.
W weekend potrzebujesz dotlenienia?
0
Co zrobił LIO?
Przecież to Rodrygo zwyzywał go od tchórza,więc dlaczego papi atakuje Messiego.
Messi nie jest odpowiedzialny za idiotyzm innych.
0
Marcos Leonardo,Messinho gdzie oni ich upchaja.
Kupią i sprzedadzą za więcej.
1
@Faro Co ma Argentyna do Realu?
Rownie dobrze grał tam Di Maria czy Fede Redondo.
0
@maniak33333 Ciężko będzie Endrickowi o pierwszy skład a co dopiero kolejnemu.
Kupują,żeby drożej sprzedać.
0
@JimMorrisonFCB herbata ze śliwowicą.
0
@FCB_dimiC No a ja po co?
Pewnie jakiś podtekst o psychofanatyzmie Argentyny...
0
@blakkudium Po co Realowi tyle Brazylijczyków? Wiadome że 2/3 z nich nawet murawy nie powącha bo nie będzie gdzie grać.
Zarobić i sprzedać
0
@FCB_dimiC No jasne a ty mi do swojej żony/ kobiety
0
@FCB_dimiC Jutro popatrzę bo wstyd się przyznać,ale nawet nie wiem.
Mąż te tematy ogarnia.
1
@Rust_Cohle Usunęłam sama haha.
Zdarzyłam.
No a jak Argentyna!
Kolego ty z dożywocia wracałeś jesteś jak Pablo Escobar.
1
@Kidd To sobie zrobię łezkę pod okiem i tyle w temacie.
2
@Luciano99 Kolego ja Cię nie zgłaszam,nawet lajkuje Ci posty.
Maglownice masz na złomie? Nadajesz paczki?
2
@Faro Akurat mi się tatuaże podobają.
3
@Rust_Cohle Dlaczego?
Ja lubię tatuaże.
Argentyna wygrała na Marcanie 2 raz z rzędu,więc nie mam powodu do niepokoju.
4
@DonMatteo901 Nitro to sam mózgu nie ma.
4
Ostatnio był tu hejt na młodych z Argentyny U17,że mają tatuaże.
Młodzi Brazylijczycy również podziarani.
Ogólnie w całej Ameryce Południowej dużo młodych wcześnie zaczyna zdobić ciało.
0
@tristan87 Tak jak oddany głos.
0
@Faro Wstyd z tą kwota,przecież ten chłop zarabia grube tysiące/miliony.
0
@tristan87 Pablo Escobar a co?
7
@Kapitan hawk Powinno być stety to przypieczętował.
Nawet byli gracze Realu jak Zidanem i inni prywatnie są zachwyceni Leo i jego grą (sztuką)
0
@cris27 Są też normalni kibice Realu, którzy szczerze przyznają,iż Lio jest najlepszy a Argentyna zasłużenie wygrała Mundial.
To drukowanie śmiech na sali...
To w końcu Francja miała 2 karne w finale.
0
@FCB_dimiC Teraz drugi rok będzie i ostatni.
Nowe były a że nie było czasu zmienić to zeszło do zimy. Na wiosnę kupi się nówki.
0
@TR3YWAY Ja cały rok na zimowce,więc to ostatnia ich zima.
3
@mekston Mi się wydaje,że Messi będzie chciał w repce dłużej pograć,tym bardziej patrząc na atmosferę i to,że teraz po wygraniu wszystkiego zostaje się cieszyć futbolem.
Oby bo zobaczyła bym go jeszcze w Meksyku na Mundialu.
0
@Androchem Ale tworzyli sytuację? Tworzyli.
Było jeden zero i Ursusy drugiego wcisnęli pod koniec.
Więc,jakie upokorzenie? To,że ich zabiegali nazywasz upokorzeniem?