0

@Mario96w Mi to tam lotto, ale wiesz jako ojciec to powinien dbać,aby dzieci miały wszystko tym bardziej,że to milioner.

1

Rodrygo jest podobny do cygana.
Jednak cygan zawsze stanie za swoim dzieckiem/rodziną.
Ten milioner powinien zadbać o dzieci.
Trochę wstyd,aby taki bogacz płacił jak sklepikarz nawet i swojej byłej alimenty.

1

Wstyd zarabiać miliony i płacić ochłapy jak pracownik sklepu na własne dzieci.

1

@Kapitan hawk Fajnie,że nie trafił karnego z Chorwacją.
Zabrakło taty more de ciawe.

0

@Rust_Cohle Ale ja na luzaku.
Bardziej mnie martwi mecz Frosinone w karierze z Napoli.

W weekend potrzebujesz dotlenienia?

0

Co zrobił LIO?
Przecież to Rodrygo zwyzywał go od tchórza,więc dlaczego papi atakuje Messiego.

Messi nie jest odpowiedzialny za idiotyzm innych.

0

Marcos Leonardo,Messinho gdzie oni ich upchaja.
Kupią i sprzedadzą za więcej.

1

@Faro Co ma Argentyna do Realu?
Rownie dobrze grał tam Di Maria czy Fede Redondo.

0

@maniak33333 Ciężko będzie Endrickowi o pierwszy skład a co dopiero kolejnemu.
Kupują,żeby drożej sprzedać.

0

@JimMorrisonFCB herbata ze śliwowicą.

0

@FCB_dimiC No a ja po co?
Pewnie jakiś podtekst o psychofanatyzmie Argentyny...

0

@blakkudium Po co Realowi tyle Brazylijczyków? Wiadome że 2/3 z nich nawet murawy nie powącha bo nie będzie gdzie grać.
Zarobić i sprzedać

0

@FCB_dimiC No jasne a ty mi do swojej żony/ kobiety

0

@FCB_dimiC Jutro popatrzę bo wstyd się przyznać,ale nawet nie wiem.
Mąż te tematy ogarnia.

1

@Rust_Cohle Usunęłam sama haha.
Zdarzyłam.
No a jak Argentyna!

Kolego ty z dożywocia wracałeś jesteś jak Pablo Escobar.

1

@Kidd To sobie zrobię łezkę pod okiem i tyle w temacie.

2

@Luciano99 Kolego ja Cię nie zgłaszam,nawet lajkuje Ci posty.

Maglownice masz na złomie? Nadajesz paczki?

2

@Faro Akurat mi się tatuaże podobają.

3

@Rust_Cohle Dlaczego?
Ja lubię tatuaże.
Argentyna wygrała na Marcanie 2 raz z rzędu,więc nie mam powodu do niepokoju.

4

@DonMatteo901 Nitro to sam mózgu nie ma.

4

Ostatnio był tu hejt na młodych z Argentyny U17,że mają tatuaże.
Młodzi Brazylijczycy również podziarani.
Ogólnie w całej Ameryce Południowej dużo młodych wcześnie zaczyna zdobić ciało.

0

@tristan87 Tak jak oddany głos.

0

@Faro Wstyd z tą kwota,przecież ten chłop zarabia grube tysiące/miliony.

0

@tristan87 Pablo Escobar a co?

7

@Kapitan hawk Powinno być stety to przypieczętował.
Nawet byli gracze Realu jak Zidanem i inni prywatnie są zachwyceni Leo i jego grą (sztuką)

0

@cris27 Są też normalni kibice Realu, którzy szczerze przyznają,iż Lio jest najlepszy a Argentyna zasłużenie wygrała Mundial.

To drukowanie śmiech na sali...
To w końcu Francja miała 2 karne w finale.

0

@FCB_dimiC Teraz drugi rok będzie i ostatni.
Nowe były a że nie było czasu zmienić to zeszło do zimy. Na wiosnę kupi się nówki.

0

@TR3YWAY Ja cały rok na zimowce,więc to ostatnia ich zima.

3

@mekston Mi się wydaje,że Messi będzie chciał w repce dłużej pograć,tym bardziej patrząc na atmosferę i to,że teraz po wygraniu wszystkiego zostaje się cieszyć futbolem.
Oby bo zobaczyła bym go jeszcze w Meksyku na Mundialu.

0

@Androchem Ale tworzyli sytuację? Tworzyli.
Było jeden zero i Ursusy drugiego wcisnęli pod koniec.
Więc,jakie upokorzenie? To,że ich zabiegali nazywasz upokorzeniem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?