0

@Androchem Upokorzenie?
To w końcu było 4/5 do zera?

1

@DonCarletto Na Mundialu w Rosji całkiem dobrze sobie radzi.
Mieli być obok Francji,głównym kandydatem,ale wyszło jak wyszło.

0

@DonCarletto Nie wiadomo jak by im poszło z Carlo.
To też nie koniecznie zbawienie.

1

@Lionel_Messi10 Zwykła zazdrość,że kolega ma znajomych rapsow.

0

@A4ron Szkoda,że nie wspomnisz o tym,że dostał w gębę 2 razy.
Barceloński Brazylijczyk powinien wyleć po pierwszej połowie.
Mówi się,że Argentyńczycy to buraki a co w takim razie zrobił Raphinia i Jesus?

Vini udaje cały czas a dostaje wsparcie.
Niestety Rodrigo jest biały a może i stety bo wtedy nie grał by dla Argentyny.

2

De Paul 2 x w twarz uderzony.
Nie przeszło by to w Europie.
Mówią chamy na Argentyńczyków a Brazylijczycy jak dzisiaj grali?

0

@Esteban_ Wydalali ich z kraju.
Czemu? Nie mam pojęcia,nie chcieli latynosi mieć czarnych u siebie.

4

@Stinger_ Wątpię,aby tak było.
Leo Messi również za Copa miał by szansę na ZP.
Jeden gra w Arabii a drugi w USA,więc szansę 1%, tym bardziej,że Euro/Copa nie równają się prestiżem do MŚ.

1

@Lionel_Messi10 Jadą młodzi :D.
Oby tak do końca turnieju.

2

@lucca87 Ładnie go wyjasniles.

0

@Barcasub Tam to norma,że są wydziarani za małolata w Brazyli również.

0

@Danny Gaucho Jeden i drugi bardzo dobry.
Jednak ja wybieram Juliana,bardziej mi imponuje.

0

@_barti Damski bokser?

2

@_barti Nie wiem gdzie skończy,ale talentu nie można mu odmówić.
Chłopak ma dopiero naście lat a w Manu pokładają w nim duża nadzieję.
Ja mam takie odczucie,że on jednak coś osiągnie.
Odejście i drybling ma, popracować nad głową a może być doskonały.

Porównaj go do Nico Gonzaleza, Garnacho ma więcej do zaoferowania atutów,ale musi pracować nad sobą.
Tu nie ma znaczenia czy go lubię czy nie po prostu uważam,że ma to coś.

0

@AFA90 On to dopiero będzie biedny na Copa.
Tam dopiero będzie walka o najwyższe cele a więc bez litości.

0

@FCB_dimiC Argentyńczycy pełną gębą.
Mniejsza z tym mnie to nie uraża,ale pewnie chodziło Ci o wbicie szpileczki.

1

@Rust_Cohle Nie każdy występ Julek będzie miał topowy.

Dla mnie obaj zawodnicy są na wysokim poziomie,ale ja bardziej cenię Juliana.

Darwin jest bardzo dobry,śmiechy z niego są pół żartem pół serio (odnoszą się do zeszłego sezonu).

Mi bardziej podoba się gra Juliana a który będzie lepszy? Nie wiem.
Póki co Julek robi na mnie większe wrażenie bo to drugi sezon w Europie a zaczął z wysokiego C.

Jak bym miała powiedzieć prawdę to Lautaro póki co klasa wyżej od obu,ale np na MŚ zawiodł i zrobiła się mu latka niezdary.

1

@AFA90 Mowiłam,że on powinien przemyśleć wyjazd na kadrę.
Jak Vini po lekkich faulach się zwija w LL to co dopiero tam,gdzie wchodzą na złamanie nogi.


1

@Lionel_Messi10 Noi super.
Mam nadzieję,że chłopaki zajdą daleko na MŚ.
Jak by wygrali to było by pięknie.

1

@FCB_dimiC Wszystko rozumiem.
Kibicuje tej reprezentacji dlatego używam takich zwrotów.
Równie dobrze kibic Włochów czy innych reprezentacji również użyje takich słów.
Co jest w tym złego?
To tylko sport.

0

@mekston Ładnie można zarobić na Carlosie

1

@Lionel_Messi10 No mam nadzieję. :-)
Jak tam dzisiaj Diablito zagrał?

1

@FCB_dimiC Jak piszesz w imieniu Barcelony również używasz takich zwrotów.

4

@Lionel_Messi10 No to zimny prysznic i Scalonetta rusza dalej.
Cieszę się,że akurat ostatnie wpadki przydarzają się w momentach,gdzie mogą się zdarzyć a nie w chwili,która decyduje.

Czyli Ursusi zrobili to co Argentyna na Mundialu... Fizyczność,wybieganie i waleczność.

1

@_barti Ty dalej nie kumasz?
Napisałam to żebyś był zadowolony.

0

@_barti Fanatyzm? Ja potrafię przyznać się jak idzie słabiej ukochanej reprezentacji a ty nie potrafisz się przyznać,że wszystko co złe komentujesz i wysmiewasz.

2

@Lionel_Messi10 Własnie będę nadrabiała.
Czyli nie było tak,że gówno granie... Tylko nieskuteczność?
Coś Ala Arabia?

2

@_barti Pisałam coś o meczu?
Napisałam tylko,że skoro przegrali to byli słabsi tyle.
Nie pisałam o tworzeniu sytuacji, czy przebiegu meczu.

Napisałam to,że byli słabsi bo żeś się uczepił i stwierdził,że ja o Argentynie nic co źle nie powiem.

0

@_barti Nie masz kompleksu Argentyny?
Praktycznie w każdym komentarzu uszczypliwość.

3

@Lionel_Messi10 Muszę nadrobić skrótem,na sofie niby pisze,że przewazaliśmy i mieliśmy 12 sytuacji a Urugwaj 6.
Duża nieskuteczność? Czy tak słabo było?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?