Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Na osłodę.
Czego nie rozumiesz.
0
@mekston Chyba,że tak.
0
@mekston Carlosowi nie było by lepiej ominąć Novaka?
Med chyba lepiej na tym wyjdzie bo trafi na Sinnera.
0
Na osłodę niech Polska dzisiaj wygra z Czechami.
0
@Encore Racja,ale równie dobrze może ktoś odpalić w późniejszym wieku tak jak Djoko i być pragmatycznym zawodnikiem (styl Djoko).
Taki Djoko nie gra najładniej a ma najwięcej szlemów.
Carlos już jest Topowy a taki Skinner czy Runę pewnie w późniejszym wieku (o ile wejdą na Top).
Zobaczysz,że za 3/4 lata pojawi się znowu jakiś małolat co będzie wygrywał tak jest zawsze.
Djoko na dobrą sprawę to zaczął wygrywać w wieku 24 lat,wtedy chyba nikt by nie pow,że przebije Nadała.
0
@MesQueUnClub96 Po co pisałeś wtedy tamten post?
Zapewne to zastanawia innych.
1
@Lionel_Messi10 Wypadek przy pracy z Senegalem.
Super,że 1 miejsce w grupie.
2
@Rust_Cohle Oj tam jedno zaspanie jak i jedna porażka szkody nie czyni.
Póki co nie ma się czym martwić.
Jedno musisz przyznać,że Argentyńscy trenerzy są znakomici.
Bielska z gównianej reprezentacji póki co zrobił czołówkę bo w obecnej formie Urugwaj z grupy na MŚ by spokojnie wyszedł.
Zimny prysznic też dobrze zrobi MŚ.
0
@_barti Ty hejtujesz wszystko co Argentyńskie.
Nawet tango.
0
@_barti Zobaczymy,przynajmniej ja potrafię przyznać, że Argentyna była słabsza a ty tylko potrafisz hejtowac wszystko co z nią związane.
Musi niesamowicie być Ci przykro,że taki Romero czy Otamendi są mistrzami świata.
Długo musiałeś czekać na hejtowanie prawie rok.
1
@_barti Garnacho będzie znakomitym zawodnikiem i Soule również.
0
@_barti Byli słabsi i co?
Ty za to masz problem,żeby uznać mistrzów świata.
Nie będę płakać,że przegrali bo i tak są pierwsi w tabeli.
0
@_barti Zabawę?
To było 4/5 zero?
0
@TheNekro94 Brazyli? Pomoc Argentyna ma lepszą i obronę również.
Nie ma co im umniejszać.
Romero,Molina,Otamendi,Martinez to górna półka.
Pomoc i atak to samo.
Argentyna bez Leo dalej będzie silną reprezentacją,tym bardziej,że w kolejce Soule,Garnacho i inni młodzi.
2
Nawet mistrzom się zdarza.
@Lionel_Messi10 @AFA90
5
@AFA90 Niech strzela a co mu zostało.
Miano GOATa jest już zarezerwowane dla Leo.
CR nigdy takiego Mundialu nie zagra jak Leo (drybling,podania i wizja).
Leo i Maradona 2 goatow.
Czekam na następną perełkę z Argentyny.
Był Di Stefano,Maradona i Leo,więc pora na kolejne boskie dziecię Argentyny.
0
@AFA90 Ten mocarny Liechtenstein dostał w papę od Islandia 4 do zera.
Ale tak Boliwia jest na poziomie San Marino i innych tuż.
Zaraz się dowiemy,że Urugwaj czy Kolumbia są na poziomie Finlandii, Estonii czy Kosowa.
2
@AFA90 Messi ostatnio 5 bramek nie wsadził ze słabiakami?
Ciekawe jaki wynik miałby LIO grając dla Hiszpanii.
Całe szczęście,że wybrał Argentynę.
0
@AFA90 Dla mnie może i walić hat tricki.
Takiego Mundialu jak Messi nigdy nie zagra,bo nie ma takich umiejętności dryblingu,podań czy wizji.
Messi podsumował 8ZP ta walkę na przestrzeni lat.
Mundial najlepszy w historii obok Diego i prawdopodobnie wątpię,aby ktos to powtórzył.
0
@Rust_Cohle Zobaczymy.
Julek wgniecie Araujo i Gimeneza w podłogę a jak nie pomoże to De Paul przykróci na smyczy Urugwajskie bestie.
1
@mekston Idealny moment na przełamanie.
2
@Rust_Cohle Mocne starcie.
Powinno być trudniejszym wyzwaniem niż Brazylia bez formy.
2
@Lionel_Messi10 @AFA90
Skrzydłowych i napad mamy bardzo utalentowany.
Julian,Lautaro,Garnacho,Soule plus młody Prestianni czy Veliz z Totkow.
Plus dużo młodych z ligi.
0
@esem91 Jak nie ma z czwartku na piątek.
2
@Mixtape Davies to kibic Barcy.
Ale w poważnej karierze kończy się kibicowanie i idzie się do najlepszych.
1
Soule jest znakomity.
Dzisiaj z Interem póki co 5 kluczowych podań.
Mam nadzieję,że Scaloni na następne zgrupowanie powoła młodego.
1
@Majkel34 Ciekawe czym to spowodowane. Inter ma słabszy skład a gra bardzo dobrze.
Barcelona staje się United,nieważne ile gwiazd grany syf.
2
Inter ma słabszy skład a gra dużo lepiej od Barcelony.
Zeszły sezon to finał LM (zasłużony)
Pierwszy skład w Barcelonie mieli by Bastoni,Barella,Lautaro,Thuram i być może Dumfries.
1
@Lionel_Messi10 Aaa mi się wydawało,czy oni na zmianę biją?
Bo Lautaro nie bił ostatnio?
1
@PatrychoO Wystarczy nogę wyciągnąć i się nadziejesz haha mocno naciągane