0

Czemu Calghanoglu bije karne a nie Lautaro?

0

Thuram co porobił

0

@takisobiektos Różnica taka,że Karim zawsze uchodził za "niegrzecznego" a Lewy jest stawiany jako wzór.

0

@bartas97 Zawsze myslałam,że Lewy to ideał piłkarza z manierami,ale wyszło buractwo.

0

@AFA90 Molina to może być jeden z najlepszych PO.
Niech tylko nie zakisi się w Atletico.

12

Lewandowski bardzo słabe zachowanie wobec Yamala.
Messiego na Mundialu zjedli za to,że nie chciał z Lewym rozmawiać a ten dzieciaka yebał i piątki mu nie zbił.
To Lewy więc Polacy będę go bronić.

3

@Gaz Ale mija 8 lat i gra nie ulega poprawie.

2

@Lionel_Messi10 Mam nadzieję,że odmówi Włochom i Scaloni da mu szansę

1

@Lionel_Messi10 Czemu Soule nie powołał Scalonetta? :-(
Liczę na dobre meczycho.

1

@AFA90 Trzeba będzie w niedalekiej przyszłości szukać kogoś za Paredesa,Guido,Acune,Tagliafico.
Nie martwię się o atak bo tam jest do wyboru do koloru.
Pomoc pierwszoplanowa też obsadzona.
Varela na razie w Porto bez fajerwerków z przebłyskami.
Mi się podoba gra Mediny i Ezeqiela plus Barco.

Wogole to Scaloni mógł powołać Soule bo ma świetny okres w Frosinone.

4

@kamilop Różnica taka,że Xavi to lepszy piłkarz a Xabi lepszy trener.
Jak Xavi nie zrobi skoku jakościowego jak Arteta to trzeba będzie go pożegnać bo piłkarzy ma na prawdę dobrych.

0

@Danny Gaucho 16 g/a w tym sezonie.
Dlaczego nie mówi się o nim w kontekście najlepszych a o Jude już tak?
Mi Wirtz imponuje,gra w zespole nie klasy światowej a takie statystyki wykrecił w 2 i pół miesiąca.

1

@AFA90 Ja bym chętnie zobaczyła Ezeqiela Fernadeza z Boca.

0

@Popitek12 Ten Sergiusz to od dawna ma niedoyebanie.
Chłop co przegrał by z kobietą w oktagonie.

0

@partymaker Ale on dobry sezon rozgrywa.
Nie tak kariera miała wyglądać idąc do klubu,który 2 sezony temu wygrał LM?

0

@MesQueUnClub96 Gole Haalanda nazywasz Tapinami a nie wszystkie są

0

@MesQueUnClub96 Lewandowski to dzisiaj co?
Główka i karny no

0

@Muevertigo To superliga nie wykluczy tych małych klubów?
Przynajmniej teraz mają eliminacje i są zależne od siebie.

0

@ranger3120 Ale oba kluby są blisko siebie,chodzi mi o to,że to nie taka przepaść jak Leicester,Valencia tylko dalej Top kluby.

0

@MesQueUnClub96 Widocznie na brakuje skoro się nie dostał.

2

@budel17 No tak,ale chodzi mi,że to oba giganty.
City,może i historycznie małe ale od kilku lat jest gigantem.

1

@JohnA Wszystkich pucharów.
W LM odstają to jasne nastukali ich w ostatnich latach 5 i to zrobiło gigantyczna różnice.
Ale jak chodzi o historię to te kluby są blisko siebie.

Kiedyś to Ajax był klubem gigantem a teraz jest tylko historyczny.

Kawalerka to może być Valencia,Leicester.

Jak patrzymy na obecną chwilę to apartamentem jest City bo młoci najwięcej pucharów ostatnimi czasy.

4

Barcelona to kawalerka przy apartamencie Realu.
Historycznie nie mają podjazdu.

Można się uśmiać z takich komentarzy.
Chyba nawet każdy kibic przyzna,że na przestrzeni całej historii te kluby są bardzo blisko,nawet w kwestii zwycięstw czy pucharów (plus minus).

0

@kulek22 Mi to obojętne,ale co pisał o znikaniu to jego.
Pewnie dla atencji,był tamten komentarz bo nudno było.

0

@MesQueUnClub96 Podobno miałeś się rzadko udzielać bo coś tam...
Póki co chyba najwięcej komentarzy.

0

@Volk Po co miałby iść do słabszej Ligi?
Może sobie spokojnie wygrywać ZP grając w najlepszej lidze świata.

0

@VegetaPolska To się zmarnuje nie ma szans z Maxem.

2

@Lionel_Messi10 Po prostu GOAT

3

@Lukas90 Nakradł złotych piłek a to dobre.

1

@Lionel_Messi10 Akurat siadzie na LO u Scaloniego za Acune i Nicole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?