Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Calghanoglu bije karne a nie Lautaro?
0
Thuram co porobił
0
@takisobiektos Różnica taka,że Karim zawsze uchodził za "niegrzecznego" a Lewy jest stawiany jako wzór.
0
@bartas97 Zawsze myslałam,że Lewy to ideał piłkarza z manierami,ale wyszło buractwo.
0
@AFA90 Molina to może być jeden z najlepszych PO.
Niech tylko nie zakisi się w Atletico.
12
Lewandowski bardzo słabe zachowanie wobec Yamala.
Messiego na Mundialu zjedli za to,że nie chciał z Lewym rozmawiać a ten dzieciaka yebał i piątki mu nie zbił.
To Lewy więc Polacy będę go bronić.
3
@Gaz Ale mija 8 lat i gra nie ulega poprawie.
2
@Lionel_Messi10 Mam nadzieję,że odmówi Włochom i Scaloni da mu szansę
1
@Lionel_Messi10 Czemu Soule nie powołał Scalonetta? :-(
Liczę na dobre meczycho.
1
@AFA90 Trzeba będzie w niedalekiej przyszłości szukać kogoś za Paredesa,Guido,Acune,Tagliafico.
Nie martwię się o atak bo tam jest do wyboru do koloru.
Pomoc pierwszoplanowa też obsadzona.
Varela na razie w Porto bez fajerwerków z przebłyskami.
Mi się podoba gra Mediny i Ezeqiela plus Barco.
Wogole to Scaloni mógł powołać Soule bo ma świetny okres w Frosinone.
4
@kamilop Różnica taka,że Xavi to lepszy piłkarz a Xabi lepszy trener.
Jak Xavi nie zrobi skoku jakościowego jak Arteta to trzeba będzie go pożegnać bo piłkarzy ma na prawdę dobrych.
0
@Danny Gaucho 16 g/a w tym sezonie.
Dlaczego nie mówi się o nim w kontekście najlepszych a o Jude już tak?
Mi Wirtz imponuje,gra w zespole nie klasy światowej a takie statystyki wykrecił w 2 i pół miesiąca.
1
@AFA90 Ja bym chętnie zobaczyła Ezeqiela Fernadeza z Boca.
0
@Popitek12 Ten Sergiusz to od dawna ma niedoyebanie.
Chłop co przegrał by z kobietą w oktagonie.
0
@partymaker Ale on dobry sezon rozgrywa.
Nie tak kariera miała wyglądać idąc do klubu,który 2 sezony temu wygrał LM?
0
@MesQueUnClub96 Gole Haalanda nazywasz Tapinami a nie wszystkie są
0
@MesQueUnClub96 Lewandowski to dzisiaj co?
Główka i karny no
0
@Muevertigo To superliga nie wykluczy tych małych klubów?
Przynajmniej teraz mają eliminacje i są zależne od siebie.
0
@ranger3120 Ale oba kluby są blisko siebie,chodzi mi o to,że to nie taka przepaść jak Leicester,Valencia tylko dalej Top kluby.
0
@MesQueUnClub96 Widocznie na brakuje skoro się nie dostał.
2
@budel17 No tak,ale chodzi mi,że to oba giganty.
City,może i historycznie małe ale od kilku lat jest gigantem.
1
@JohnA Wszystkich pucharów.
W LM odstają to jasne nastukali ich w ostatnich latach 5 i to zrobiło gigantyczna różnice.
Ale jak chodzi o historię to te kluby są blisko siebie.
Kiedyś to Ajax był klubem gigantem a teraz jest tylko historyczny.
Kawalerka to może być Valencia,Leicester.
Jak patrzymy na obecną chwilę to apartamentem jest City bo młoci najwięcej pucharów ostatnimi czasy.
4
Barcelona to kawalerka przy apartamencie Realu.
Historycznie nie mają podjazdu.
Można się uśmiać z takich komentarzy.
Chyba nawet każdy kibic przyzna,że na przestrzeni całej historii te kluby są bardzo blisko,nawet w kwestii zwycięstw czy pucharów (plus minus).
0
@kulek22 Mi to obojętne,ale co pisał o znikaniu to jego.
Pewnie dla atencji,był tamten komentarz bo nudno było.
0
@MesQueUnClub96 Podobno miałeś się rzadko udzielać bo coś tam...
Póki co chyba najwięcej komentarzy.
0
@Volk Po co miałby iść do słabszej Ligi?
Może sobie spokojnie wygrywać ZP grając w najlepszej lidze świata.
0
@VegetaPolska To się zmarnuje nie ma szans z Maxem.
2
@Lionel_Messi10 Po prostu GOAT
3
@Lukas90 Nakradł złotych piłek a to dobre.
1
@Lionel_Messi10 Akurat siadzie na LO u Scaloniego za Acune i Nicole.