5

@Lionel_Messi10 Swego czasu jak Maffeo przechodził z City do Girony myslałam,że to będzie jeden z lepszych PO.
Pamiętam jak chyba wtedy zremisowaliśmy i spisał się znakomicie.
No nic powodzenia i oby to był początek owocnej pracy Pablo że Scalonim.

0

Ciekawe czy Barca stanie się drugim United.

1

@July_6_BcN Nie zawsze da się wygrywać wszystko a Iga nawet w słabszej formie (rocznej) jest najlepsza na świecie.

0

Niektórzy pisali,że Iga słabszy rok a zdobyła 6 tytułów.
Moim zdaniem bardzo dobry sezon w jej wykonaniu. Potencjał na sportowca nr 1 w plebiscycie.

1

@_barti Wszędzie wciskasz Leo.
Widzę duży kompleks Argentyńczyka.

1

22 lata i 17 turniejów wygranych,większosc najwyższej rangi. Wow brawo Iga zmiotła Pegule.

3

Cuti Romero na kadrze proszę bez odpałow,bo Scaloni zasadzi kopa.


0

@MesQueUnClub96 Niech robi co chce w Totkach.
Najważniejsze,że na kadrze chłodna głową.

0

@AFA90 Nahuel to raczej spokojny typ.
Martinez też się nie podpala jakoś.
Cuti Romero odpały w Totkach,najważniejsze,że na kadrze gra z głową.

0

@Compadre Martinez zapalnik?
Najważniejsze,że na kadrze Cuti i Nicola nie dają się sprowokować i nic nie odwalają.

1

@HighestInTheRoom Na twoim miejscu to poszła bym na L4.
Niech płaca a ty sobie chill w domu zrobisz tym bardziej,że okres świąteczny się zbliża.

Ja bym w takiej sytuacji miała wywalone na tą pracę.

0

@EkspertzOrlikq To kto niby jest: Tibo, Mats,Allison,Ederson,Oblak,Maignan,Donnaruma,Szczęsny,Onana,Ramsdale,Sanchez, Costa (?)
Myślę,że w 15 znajdzie się spokojnie.
Każdy bramkarz popełnia błędy a Dibu najlepszy sezon miał 2 lata temu i rok temu.
Mats czy Tibo nie raz robili babole,naturalna rzecz.
Martinez jest solidnym bramkarzem nie klasa światowa,ale solidność.

Wystarczy obejrzeć jakie piłki wyciągał w zeszłym sezonie czy 2 lata temu.
Teraz i może ma gorszy okres,ale co na Onane powiesz recznik bo popełnia błędy?
Onana klasa światowa.

0

@Barca1922 Szkoda tylko tego dziecka.

0

@DaPidejpi Dibu jest solidnym baramkarzem.
Nie jest żadnym Topem,ale jest dobry.
Nie tylko interwencje na Mundialu bo na Copa bronił wysmienicie i zeszły i wstecz 2 lata miał dobry sezon w Aston.

Pooglądaj sobie jego highlightsy z zeszłego sezonu jakie miał parady w Aston.
To co powiedzieć o Ter Stegenie,który 2/3 lata temu był ręcznikiem?

Wiadomo,że Martinez jest słabszy od Marca,Tibo,Edersona itd,ale solidny z niego bramkarz.

Top 15 na świecie na pewno jest.

0

@Androchem Nie wiem to stare dzieje.
Dawniej ich dekolonizowali z obszarów Argentyny,ale czemu to nie wiem.
Obecnie pewnie nie mieli by nic przeciwko,nie jestem.

0

@Androchem Argentyna nie ma czarnych w składzie.
Na chyba ich ciężko spotkać bo Argentyńczycy ich wyganiali dawniej z kraju.

1

@MesQueUnClub96 Co to przeszkadza?
Całowanie w miejscach publicznych zależy od manier i nie ma związku z tym czy homo czy hetero.

0

@MesQueUnClub96 Czemu niby nie może przejść za rękę?
Ja jakoś widziałam lesbijki czy gejów jak szli za ręce.

0

@AmigoBlancos Bez Neymara i Viniego w formie Brazylia ma słabe szkrzydła.
Rodrygo moim zdaniem pewnego poziomu nie przeskoczyć,aby być jednym z najlepszych skrzydłowych.

2

@RoberDzik Real Madryt powinien mieć czarne koszulki.
Białe urażają czystą rasę królewską czarną.

1

@Deviler Powinien kogoś czarnego.
Najlepszym wyborem będzie Rom (czarny).
Ogólnie powinni miesięcznie dostawać 5000+,żeby nie czuli się urażeni.
Biały Polak powinien yebac na jego socjalne.
Dawniej niewolnikami byli czarni a w obecnych czasach będę biali.

1

@ToWinaSedziego Alves mógłby się przynajmniej bronić.
Jestem czarnoskóry to wszystko wina białej rasy.

1

@Gall Mi już nie chodzi o Franco.
Real za Raula był klubem pełnym klasy.
Moim zdaniem ostatnie lata zrobiły z nich płaczków.

1

@Gall LM zależy od dnia i formy są znakomici w LM nie zaprzeczam.
Patrząc na ostanie 3 lata to City jest najgozniejsze.
2 finały +plus raz x zrobienie w pampersa minutę przed końcem.

City gra najlepszy futbol, Real LM w 2022 wygrał przy dużym szczęściu (gra była taka sobie).

Wejdzie nowy format LM czy tam Superliga wtedy będzie można wnioskować bo to będzie znacznie więcej spotkań,więc forma będzie zależna od całego sezonu.

Trzeba przyznać,że na wybiórcze mecze potrafią dać z siebie wszystko nawet jak są bez formy.

Dla mnie obecne City to coś jak Barcelona Guardioli (znakomita gra i pech bo teraz tak patrząc to mogli by 3 LM z rzędu mieć,jak by nie porobili w pampersa).

Mam wrażenie,że w Super lidze dominowały by Angielskie drużyny bo one są przyzwyczajone do grania co tydzień z "praktycznie najlepszymi".
No zobaczymy jak to będzie i o ile powstanie.

0

@Rust_Cohle Dawno Cię nie zgłaszałam, nawet ostatnio się zastanawiałam coś nagryzmolił,bo przyszło powiadomienie a treści nie było.

0

@VegetaPolska Wypiłes te 3 Red bule z wódką?
Skoro nie pijesz to nie polecam takich zabaw.
Na 3 to trzeba być zachartowanym.

1

@Lionel_Messi10 Dla mnie liga powinna być niefaworyzowana tak jak w PL.
Neutralność... Jesteś lepszy to wygrywasz.

1

Dani Alves swego czasu zamiast kręcić aferę zjadł banan.
Ciekawe czy teraz żałuję... Uciśniona Brazylia z pewnością została by MŚ w 2014 roku.

2

@Lionel_Messi10 Nie może być tak,że Real będzie dyrygował sędziami.
Myślę,że w końcu dojdzie do tego,że zejdą się wszyscy i powiedzą to otwarcie.

Perez powinien zwolnić tych z TV,bo powoli cała Europa będzie miała bekę z Realu.

4

Real kiedyś był klubem pełnym klasy.
Nie przystoi siać takiej propagandy Królewskim.

Czekam,aż wszystkie drużyny z LL się zbuntują i powiedzą w końcu to otwarcie.
Może wtedy wróci normalność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?