1

@VegetaPolska Zrobisz sobie wkręty i będziesz miał białe zęby.
Ewentualnie szczęka na fundusz.

Tak serio to pewnie słabe szkliwo masz i to jest powodem,choroby zębów.

1

@Lionel_Messi10 będzie w TV?

2

@Lionel_Messi10 Ja na jego miejscu bym się grubo zastanowiła czy jechać na Copa.
Tam go kibice zjedzą i dopiero mu psycha siadzie.

0

@daniel32778 Poczekaj do Copa America.
Tam grają nie raz na złamanie nóg.
Trafi na Paredesa,Urugwajczyka czy kogoś z Chile i będzie pazuzował.
Czego mu nie życzę.

2

Vini na Copa to od razu pewnie wyleci jak będę pyskówki takie jak w LL.

3

@seba1324 To się kiedyś może skończyć źle dla Viniego.
Praktycznie 90% społecznosci piłkarskiej uważa go za pajaca.

0

@AFA90 Vini to wróci połamany z Copa,więcej niż pewne.
Odwali się tam cyrk.

3

@norbi77 Co Vini robił by w Anglii.
Przecież jego to by tam połamali i chłop dostał by depresji.
Uważam,że tam nikt by się nad nim nie litował jak w Hiszpanii.

3

@tomek8756 Mówili,że Garnacho brzydki a Alejandro jest 10 x przystojniejszy.

0

Vini sam sobie krzywdę robi.
Oby nie siadło mu to na psyche,że kibice i reszta drużyn uważają go za małpę.

4 lata i chłopak nie do poznania.
Na początku tak nie pajacował.

1

Współczuję Viniemu jak kiedyś będzie chciał zagrać w PL albo SerieA.
Tam go przeoraja i przekopią.

Co się chłopakowi stało,że taki z niego symulant i agresor.

0

@Mroziu Piłkarsko jest bardzo dobry,ale on chyba nigdy nie wejdzie na poziom Mbappe czy Erlinga.
W wieku 28 lat imprezy i baju baju sambę do Brazyli grać.

0

@yoli Potworem są od 2014 roku,wcześniej byli pikusiem przez lata takim jak obecnie Barcelona.

0

@Gall Ostatnio City miało gablotkę z pucharem jak coś,ale nie wykluczam,że Real nijaką grą być może coś ugra.
Barcelona porobi w pampersa w 1/8.

0

@cules100pro Arsenal,Bayern nawet Inter grają póki co lepsza piłkę.

1

@zgutek We wakacje go przekopią na Copa i wróci do normy Vini.

2

Barcelona i Real w tej edycji LM raczej nie mają czego szukać z taką grą.

1

Ja tylko się zastanawiam jak Vini zagra na Copa. Przecież tam chłopa połamią i będzie niezdolny do gry przez rok.
Piłkarz znakomity,ale straszny symulant.

0

@Veysel Do Juve za młodego Szczęsnego.

0

Brandy,Jordan i Leo mieli takie pierścienie.
GOATy

6

Vini po Copa będzie miał ciężkie nogi.
Ciekawe czy wogole zagra jak tam agresja na agresji.

0

@Chaoss Jak na kierowcę z takim talentem to mało MŚ patrząc na to co zrobił Hamilton czy teraz robi Maks.

0

@Chaoss Chodziło mi do zwycięskich zespołów.

0

@MichuZ44 Jak by jezdził w samych najlepszych zespołach to możliwe,że by zrobił ok 200

0

@Faro Dzięki zaprzestaniu kupowania gwiazd mamy Gaviego i Balde,którzy już są kotami ( wachania formy norma bo to dzieciaki jeszcze) plus Femin a podobno rocznik 06 czy tam 07 jest uważany za jeden z najlepiej zapowiadających się w historii,więc nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło.

Zresztą tam jest Cama,Valverde,Guler,Jude i Tchou,więc obstawiam,że jeden czy dwóch odejdzie w ciągu 3 lat bo to wiadome,że jeżeli będę chcieli być najlepszymi to nie będę grać jako rezerwowi.

0

@P33ck Jak ma największe umiejętności to z jakiego powodu nie brali go do najlepszych bolidów,oprócz tych lat świetności?
Pytam z ciekawości.

0

@P33ck Max też ma umiejętności bardzo dobre.
Pamiętam jak kiedyś z niego się śmiali,że co chwilę się rozbija.
Potencjał jest.

1

@FcPortoFan1999 Ogólnie to on chyba średnio sobie radzi póki co z przebyskami.
Oglądam czasem Porto na Eleven i ogólnie cały zespoł kiepska forma jak na nich (ale wygrywa).

0

@P33ck Pewnie Max to przebije patrząc,że dopiero mu wskoczyło 26 latek.

0

@mekston Jeżeli będzie jezdził przez całą karierę w najlepszych zespołach to ma potencjał na wszystkie rekordy.
Do wieku Alonso jak by jezdził to i z 200 wygranych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?