0

@FcPortoFan1999 Jak tam Varela?
Bo widzę,że w końcu przebił się do pierwszego składu.

2

@Faro Nawet niech będzie kotem La Masia ma się dobrze i podobno kolejni są przymierzani,więc nie ma co zazdrościć.
Jak był by hajs to nie było by Gaviego,Balde czy Femina.

1

@Adran360 No to chociaż może mówić,że coś ma bo puchar konfederacji to puchar Finalissima.
Oficjalny.

1

@bartas97 Jeszcze trzymał poziom,więc dziwna decyzja.
Kariera klubowa 10/10,ale w reprezentacji słabo.
Mógł go nawet na ławe wziasc i miał by w CV.

0

@tristan87 2 x mniejsze nogi od Gulera.
Niech go Pep bierze na 3 sezony i zrobi byka.

0

@_barti Boli?
Niby dlaczego? Oglądałam mecz od 103 minuty.
Chciałam,aby Cavi wygrał i Boca tyle.
Ty kiedy przyznasz,że masz uraz do Argentyny?
Nigdy.

1

@Adran360 Boca samo sobie winne mogli to wygrać.
Druga połowa należała do nich a Brazylijczycy oddychali rękawami

Największe szanse obok nich chyba River a i fajnie jakby Indepediente trafiło się nowe pokolenie i dołożyli coś do rekordu.

1

@bartas97 Czemu on nie grał na Copa w 2019?

0

@Adran360 Nie grał na Copa w 19 roku?
Argentyńczycy nieźle nasiekali przed 2010 rokiem bo tak patrzę i mają rekordy.
5/4 ilość najwięcej wygranych pucharów to kluby z Argentyny.
Rekordzistą Indepedente.

0

@_barti Mś i Copa mówią zupełnie co innego.
Dla twojej wiadomości rekordzistą jest Argentyna 5 z 4 pierwszych miejsc pod względem ilości zajmują kluby z Argentyny.
Ojc nie udało się.

Muszę Argentynę zaczepić bo się udusze.
Gratulacje dla Fluminese.
Niech mają sambę chociaż w Brazyli bo na świat tricki z Ameryki to za mało.

1

@Bernard777 Sprawdziłam z ciekawości i rekordzistą jest Indepediente a drugie jest Boca.

0

@_barti Brazylia lepsza od Argentyny.
Śmieszne,może kiedyś.Obecnie to nie ma podjazdu taktycznie.
Podziękuję za samby.
Argentyna zaczęła grać Europejskim stylem i widać efekty.
Brazylia dalej niech tkwi w sambie i tańcach a nie wygra prędko.

0

@_barti Argentyńska Liga to ten sam poziom.
Póki co jak chodzi o poziom reprezentacji to Brazylia nie umywa się do obecnej Argentyny.
Porobią same tricki i tyle.Gdzie pressing,taktyka i fizyka. Nie ma.

1

@Adran360 Tam w polu karnym też ręką powinna być.

2

@Lionel_Messi10 Wlaczyłam własnie :D.
Liczę na Boca.

0

@bartas97 Cristiano za bardzo MU też nic nie dawał.
Drugie półrocze mieli lepsze bez niego.

Teraz to zupełnie inna sprawa niezwiązana z CRem brak pomysłu czy formy zespołu Ericka .

0

@gumaz Leo nie zrobił tej cieszyński w 2018 roku?

2

@Lionel_Messi10 Jasne, chociaż jeżeli Leoś będzie utrzymywał poziom to i na pierwszy skład może liczyć.

2

@Lionel_Messi10 Leo nie wyklucza udziału w Mundialu i super.
Scaloni pewnie będzie rozmawiał z Leosiem,aby wspomógł drużynę.

0

@AmigoBlancos Jak zagra to strzeli.
Belli robi u was za napadziora.

2

@Kapitan hawk 8ZP i 6 ZB
Plus najlepszy obok Maradony występ na MŚ.
Teraz śmiesznie patrzy się na to co CR mowił o ZP (że będzie ich miał więcej),
ZB (ważniejszych) i MŚ.

Leo zamiast dużo "gadać" to robi a nie na odwrót.

0

@agaFCB Po Carlosie raczej to spływa.
90% tenistow marzy,żeby tyle osiągnąć co w tej chwili Alcaraz.
Jest Wielki i nikt mu tego nie zabierze.

0

@PatrychoO No tak,ale dla odmiany mógłby jeden raz wbić szpileczke.
Jest atakowany co jakiś czas.

1

@agaFCB Dlaczego mają mu dowalać?
Iga również młoda i ma wachania formy.
To normalne u takiego "dzieciaka".

0

@Lionel_Messi10 Widziałam,że CR wbił szpileczke Leo.
Dla odmiany Leoś mógłby się odegrać.
Ciekawa jestem co wtedy,Cris by napisał albo jego siostra.

1

@barcanawieki 2 wielkie ega plus Vini.
Erling po co miałby odchodzić z najlepszej ligi na świecie i klubu.

1

@cris27 Ciekawe jest to,że Ramos czy inni gracze otwarcie mówią o Leo.
Może nie tyle co Madryt im zabraniał a duma CRa nie pozwalała. (Były by kwasy w drużynie).
Myślę,że obecnie to i nawet zapytany Perez by wskazał na Leo Messiego.
Ja widziałam komentarze fanów Realu tych normalnych (nie zapatrzonych w CR), to pisali,że zasłużenie i nie ma co dyskutować.
Pisali nawet,że go podziwiają i przyjemnością było oglądanie Leo.

0

Można gdzieś obejrzeć całą ceremonię na necie?

19

Brawo Leo.
GOAT.

2

@HighestInTheRoom Powątpiewam.
Praktycznie na każdym mundialu są w gronie faworytów.
Prędzej czy później znowu wygrają.
Był Di Stefano, Maradona,Leo i będę kolejni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?