2

@mekston Zaledwie 26 lat.
Takie tempo to i zapewni mu 150 wygranych.
Oczywiście jeżeli będzie jeździł w mistrzowskich bolidach.

0

@P33ck Najlepszy zawodnik obecnie?
Bardzo możliwe.

2

@Luciano99 Może jest fanboyem Argentyny.
Ja wybieram MŚ dla Argentyny nawet bez LIO. (W przyszłości)

2

Florian Wirtz zawodnik z potencjałem na jednego z najlepszych na świecie.

0

@peetwithbarca Alexis póki co nie gra na swojej pozycji i według mnie średnie 2 miesiące z przebłyskami.

0

@MesQueUnClub96 Miałeś makowca zjeść

0

@daniel32778 Nie widać tego w reprezentacji.

3

Soule wspaniała forma młodziaka.
Szykuje się powołanie @AFA90 @Lionel_Messi10

1

@karolup Ja kiedyś również przejmowałam się Barcą,może nie aż tak bardzo,ale bywałam przygnębiona.
Od jakiegoś czasu podchodzę neutralnie.
Wygrana to fajnie nie to nie.
Są rzeczy ważne i ważniejsze.


3

@Emhyr Przecież przeważał.
Dawid cały czas uciekał zamiast walczyć.

0

@Herato Można prosić?
No ja 40 zł wtopiłam.

0

@Emhyr No widzisz a ja płace i lipa...

3

@Culer9002 Zwykły kibic z Madrytu podziwia Leo Messiego.
Raczej kibiców CRa uciszy.

2

4 dychy zapłacone a jutro trzeba będzie powtórkę oglądać.
Nie ma to podjazdu ze strony technicznej do Fame.

1

@DonCarletto Jest mega zawodnikiem.
Szkoda,że nie zostania taka jego rola bo mógłby powalczyć o kilka ZP.
Ale i tak Modrica pewnie zje w wieku 25 lat.

2

Real nawet napastnika nie potrzebuje bo Jude pełni tą rolę.
Piękny piłkarz.
Jude prowadź Anglię do Euro.

0

@DonCarletto Jak Real kupi kozaka do napadu to już takich statystyk nie będzie miał,ale jest zajebisty.
W sumie chętnie bym zobaczyła jak poniesie Anglię do Euro.
Jak by Argentynie siadła Copa to chciała bym taki superpuchar.

0

@FcPortoFan1999 Jude duża ma goli jak Erling a Mbappe sam pokreuje.
Zobaczymy na koniec sezonu,ale Anglik na potencjał na kilka ZP.
Ewentualnie jak kupią kogoś do ataku to wtedy już tak strzelał nie będzie.
Ustawi go troszkę niżej.

0

Jak Jude taki bramkostrzelny to z powodzeniem i na ataku mógłby grać.

0

@Kamiloza91 pomocnik świata.
Tu się zgodzę.
Chyba,że nie kupią kozaka do napadu i dalej będzie grał wysoko to będzie strzelał i wpadną 2/3 ZP

0

@michaleu Najlepszy z pomocników.
Na świecie to Mbappe.

0

Gavi długo w Barcelonie nie wytrzyma.
Żałosny minimalizm.

1

@Pressinho Co ty piszesz.
Wystarczy pooglądać jak oni grają bez Leo. Radzą sobie bardzo dobrze.
Poleciałeś nieźle z tą Brazylia i Niemcami.
Dibu będzie miał 34 lata.
Molina-Lisandro-Romero-Colo Barco.
Enzo, Alexis
Lautaro i Alvarez.
Co ty myślisz,że w Argentynie nie ma młodych zawodników. Oni właśnie teraz zbierają owoce młodzieży. Dawno nie mieli takiego pokolenia u młodzieńców.
Garnacho,Prestianni,Varela, Buonanotte, Echeverri, Beltran,Medina i kolejnych nastu w lidze Argentyńskiej.


W samej swojej lidze mają bardzo dużo zdolnej młodzieży jak Medina,Gomez,Ezequiel itd.

Równie dobrze można napisać,że zesrali się w samej końcówce i z Holandią i z Francją.
Otamendi zamiast wykopać w aut to chciał się bawić.

Będę jednym z faworytów obok Francji,Brazyli,Anglii i tych największych.

@Lionel_Messi10 Szczerze to ja dawno nie widziałam w lidze tak zdolnej młodzieży i mówię to zupełnie serio.


1

@Lionel_Messi10 Wiadome,ale w sumie nic nie jest powiedziane tym bardziej,że póki co grają najlepsza piłkę z wszystkich reprezentacji.

1

@Lionel_Messi10 Ale cudo by było,gdyby Argentyna obroniła MŚ.
Powiem tyle tych zawodników na to stać a pewnie będę w gronie faworyt jak zazwyczaj prócz 2018.

0

@MarcelNJ11 Oj to nie wiem,ale wczoraj chyba jakiegoś buga miałam bo mi na czerwono podczas meczu TV zaswiecił.
Zauważyłam,że oni często aktualizacje robią,więc powinni to ogarnąć.

0

@Rust_Cohle Co tam napisałes bo odczytać nawet nie mogę.

0

@MarcelNJ11 Ja gram na PS5 i elegancko chodzi.
Ty na kompie?

0

@MarcelNJ11 Ja nawet nigdy nie spróbowałam.

1

@Popitek12 Gaviego,Balde i Pedriego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?