Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Zaledwie 26 lat.
Takie tempo to i zapewni mu 150 wygranych.
Oczywiście jeżeli będzie jeździł w mistrzowskich bolidach.
0
@P33ck Najlepszy zawodnik obecnie?
Bardzo możliwe.
2
@Luciano99 Może jest fanboyem Argentyny.
Ja wybieram MŚ dla Argentyny nawet bez LIO. (W przyszłości)
2
Florian Wirtz zawodnik z potencjałem na jednego z najlepszych na świecie.
0
@peetwithbarca Alexis póki co nie gra na swojej pozycji i według mnie średnie 2 miesiące z przebłyskami.
0
@MesQueUnClub96 Miałeś makowca zjeść
0
@daniel32778 Nie widać tego w reprezentacji.
3
Soule wspaniała forma młodziaka.
Szykuje się powołanie @AFA90 @Lionel_Messi10
1
@karolup Ja kiedyś również przejmowałam się Barcą,może nie aż tak bardzo,ale bywałam przygnębiona.
Od jakiegoś czasu podchodzę neutralnie.
Wygrana to fajnie nie to nie.
Są rzeczy ważne i ważniejsze.
3
@Emhyr Przecież przeważał.
Dawid cały czas uciekał zamiast walczyć.
0
@Herato Można prosić?
No ja 40 zł wtopiłam.
0
@Emhyr No widzisz a ja płace i lipa...
3
@Culer9002 Zwykły kibic z Madrytu podziwia Leo Messiego.
Raczej kibiców CRa uciszy.
2
4 dychy zapłacone a jutro trzeba będzie powtórkę oglądać.
Nie ma to podjazdu ze strony technicznej do Fame.
1
@DonCarletto Jest mega zawodnikiem.
Szkoda,że nie zostania taka jego rola bo mógłby powalczyć o kilka ZP.
Ale i tak Modrica pewnie zje w wieku 25 lat.
2
Real nawet napastnika nie potrzebuje bo Jude pełni tą rolę.
Piękny piłkarz.
Jude prowadź Anglię do Euro.
0
@DonCarletto Jak Real kupi kozaka do napadu to już takich statystyk nie będzie miał,ale jest zajebisty.
W sumie chętnie bym zobaczyła jak poniesie Anglię do Euro.
Jak by Argentynie siadła Copa to chciała bym taki superpuchar.
0
@FcPortoFan1999 Jude duża ma goli jak Erling a Mbappe sam pokreuje.
Zobaczymy na koniec sezonu,ale Anglik na potencjał na kilka ZP.
Ewentualnie jak kupią kogoś do ataku to wtedy już tak strzelał nie będzie.
Ustawi go troszkę niżej.
0
Jak Jude taki bramkostrzelny to z powodzeniem i na ataku mógłby grać.
0
@Kamiloza91 pomocnik świata.
Tu się zgodzę.
Chyba,że nie kupią kozaka do napadu i dalej będzie grał wysoko to będzie strzelał i wpadną 2/3 ZP
0
@michaleu Najlepszy z pomocników.
Na świecie to Mbappe.
0
Gavi długo w Barcelonie nie wytrzyma.
Żałosny minimalizm.
1
@Pressinho Co ty piszesz.
Wystarczy pooglądać jak oni grają bez Leo. Radzą sobie bardzo dobrze.
Poleciałeś nieźle z tą Brazylia i Niemcami.
Dibu będzie miał 34 lata.
Molina-Lisandro-Romero-Colo Barco.
Enzo, Alexis
Lautaro i Alvarez.
Co ty myślisz,że w Argentynie nie ma młodych zawodników. Oni właśnie teraz zbierają owoce młodzieży. Dawno nie mieli takiego pokolenia u młodzieńców.
Garnacho,Prestianni,Varela, Buonanotte, Echeverri, Beltran,Medina i kolejnych nastu w lidze Argentyńskiej.
W samej swojej lidze mają bardzo dużo zdolnej młodzieży jak Medina,Gomez,Ezequiel itd.
Równie dobrze można napisać,że zesrali się w samej końcówce i z Holandią i z Francją.
Otamendi zamiast wykopać w aut to chciał się bawić.
Będę jednym z faworytów obok Francji,Brazyli,Anglii i tych największych.
@Lionel_Messi10 Szczerze to ja dawno nie widziałam w lidze tak zdolnej młodzieży i mówię to zupełnie serio.
1
@Lionel_Messi10 Wiadome,ale w sumie nic nie jest powiedziane tym bardziej,że póki co grają najlepsza piłkę z wszystkich reprezentacji.
1
@Lionel_Messi10 Ale cudo by było,gdyby Argentyna obroniła MŚ.
Powiem tyle tych zawodników na to stać a pewnie będę w gronie faworyt jak zazwyczaj prócz 2018.
0
@MarcelNJ11 Oj to nie wiem,ale wczoraj chyba jakiegoś buga miałam bo mi na czerwono podczas meczu TV zaswiecił.
Zauważyłam,że oni często aktualizacje robią,więc powinni to ogarnąć.
0
@Rust_Cohle Co tam napisałes bo odczytać nawet nie mogę.
0
@MarcelNJ11 Ja gram na PS5 i elegancko chodzi.
Ty na kompie?
0
@MarcelNJ11 Ja nawet nigdy nie spróbowałam.
1
@Popitek12 Gaviego,Balde i Pedriego.