Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarcelNJ11 Ja gram karierę i akurat mi się dobrze gra.
4
@Emhyr Oby tak pozostało.
Pięknie było by widzieć najlepszą drużynę na świecie złożona z większości wychowanków.
0
@MesQueUnClub96 Zrezygnować?
Niby z jakiego powodu?
Skoro ma więcej punktów od Hurkacza to znaczy,że to on zasłużył a nie odwrotnie.
Jak chce grać Rune to niech gra.
Ma takie prawo z kontuzją czy bez.
0
@robsons23 Prawda taka,że Gavi i Jude (obaj powinni wylecieć).
0
@MesQueUnClub96 To ty masz 17 lat?
Ostatnio chwaliłes się,że 13.
0
Dzisiaj szynka nie zadzwoniła w bramce.
Lubię Juda,ale bardzo brzydkie zachowanie.
Oby jak najmniej takich zagrywek z jego strony.
3
@Gaz Lewy to samo robił.
Też nie jest kreatorem tylko typowym łowcą bramek.
5
@MesQueUnClub96 Ciekawe skąd wiesz jak potoczyła by się karierą Erlinga.
Lewy w tym sezonie miał dużo sytuacji a to,że nie trafia to już jego problem.
1
@Lionel_Messi10 Oby bo znakomite liczby a nie gra na swojej pozycji.
3
Brawo Julek znakomita forma.
5
@Lionel_Messi10 Noi super,zresztą musiało by być kilku zawodników.
Podobno koledzy Papu wyrzucili go z grupy na Whatsappie.
3
@AFA90 Przypuszczam,że już były team po tych kwiatkach.
6
@AFA90 Argentynie tytułu nie odbiorą.
Dobrze,że to był mało ważny gracz w układance Scaloniego. Jednak przykro,że Papu tak naraził swoją reprezentację.
Przypuszczam,że Scaloni nie miał o tym pojęcia bo by nie ryzykował.
Jak grał w Atlancie to jeszcze był na dobrym poziomie np na Copa.
Wcale się nie dziwię,że go wyrzucili z grupy.
0
Komentarz usunięty
1
@AmigoBlancos Jude strzeli gola.
1
@dymek17 PS5 mega, czwórki nie miałam,ale brat ma i na pewno duża różnica w grafice.
W dodatku możesz sobie zostawić gry na PS4 bo PS5 ma kompatybilność wsteczną.
0
Komentarz usunięty
1
@_barti Myślę,że to jednak ty.
Wątpię,abyś miał szansę przeciwko Antonelli.Zresztą Leo nie jest ciepły.
1
@_barti Kto to z Messim się całuję?
Podobny do CRa,ale on brody nie ma.
1
@barpol11 Różni się czymś?
Ps 5 ma kompatybilność wsteczną.
Na PS5 nie ma jakoś bardzo dużo gier.
Ja kupowałam na PS4 i grałam na 5.
Mafię mam np na PS4.
1
@daniel32778 Nie znam się na futbolu?
Alvarez Paździoch przy Vinim a to nieźle.
Nawet nie ta sama pozycja.
Czy ja mówię,że Vini jest słaby. Napisałam Top 3 na świecie skrzydłowych.
Jest słaby wiesz gdzie? W reprezentacji.
Widać,że ty się nie znasz.
Romero,Molina,Enzo,Alister,Lautaro,Alvarez znakomici gracze.
Argentyna wygrała bo jest najlepsza na świecie i te swoje wywody możesz sobie wsadzić w D.
Zyłka dalej pęka,że Argentynie pokazało się nowe pokolenie.
Dla Twojej wiadomości bez Leo i Di Mari grają również świetnie.
Radzę pooglądać a nie komentować z dupy.
1
@mekston Dla mnie ta reprezentacja nawet bez Leo wygląda bardzo dobrze.
Po tylu latach w końcu Leoś,może się cieszyć grając bez presji pod szyldem AFA.
0
@Kengo Czarny Polak Cię zglosił.
Ma walkę w sobotę na Prime.
1
@xvcWinterSoldier Nawet nie,że z Realu,ale w reprezentacji to słabi zawodnicy (tak by wychodziło ze statystyk).
Nie wypada Top 3 skrzydłowemu świata mieć takich bladych liczb w wieku 23 lat,gdzie ogłaszają Cię następca Neymar,który w jego wieku miał 47 goli).
Rodrygo również słabo,ale jego się nie czepiam bo dla mnie to tylko solidny zawodnik/bardzo solidny zawodnik.
0
@Sawik_10 Neymar w reprezentacji a w klubie to dwie różne bajki.
Przyjechał z wakacji i najlepszy w Brazyli (z napastników).
Bez Neya na Copa nie wróżę sukcesu.
Bardziej obawiać się będę Urugwaju.
Darwina jak utrzyma formę i tego młodego z PSG.
1
@xvcWinterSoldier Rodrygo również słabo zaledwie 4 gole.
Chłopaki bez żadnego podjazdu do króla samby.
1
@mekston Leo jak wino w reprezentacji.
0
@_barti reprezentacja a LM to zupełnie co innego.
Vini to też Brazylijczyk,więc nie sądze by po 30 ładował gol za golem jak Lewangolski.
6
Neymar 47 goli w reprezentacji w wieku 23 lat, Vini 3 gole w wieku 23.
Komicznie to wygląda,jeżeli ma być następcą Neya w Brazyli.
0
Neymar nie był blisko Leo w golach reprezentacyjnych tak z 3 lata temu?
Bo teraz tak patrzę i Leoś nieźle mu odjechał.