0

@_barti Nie sądzę,Neymar ciagnał Brazylię.

2

Neya zabraknie na Copa prawdopodobnie.
Duża strata Brazyli.

1

@Lionel_Messi10 Ja bym się z tym kłóciła bo Julek idzie łep w łep.
Plus gra nie na swojej pozycji a idzie mu świetnie.
Tak naprawdę ten sezon pokaże na co stać Alvareza bo tu już bez presji powinno być.
Poczekam na koniec sezonu i wtedy zweryfikujemy.
Jeśli chodzi o zeszły sezon Julek go zjadł i wypluł czy to w Anglii czy na MŚ.

Ten sezon nowe karty plus Julian gra drugi rok w Europie.

0

@Rewolucja123 zobaczymy pod koniec sezonu.

0

@Rewolucja123 W zeszłym sezonie odbijała się od nogi.
Prędzej po tamtym sezonie miała bym zastrzeżenia do Nuneza,który grał już w Europie niż do chłopaka,który co dopiero opuscił River.
No nie wiem moim zdaniem Alvarez dużo lepiej operuje piłka.

Ty piszesz,że Guardiola się myli no spoko,ale Alvarez nie będzie drugim Kieirisonem,bo już w zeszłym sezonie udowodnił swoją wartość.
Teraz? Tym bardziej nie błędzie błędem skoro obok Erlinga jest wiodącą postacią City.
Nawet bym nie śmiała porównywać Juliana do Brazylijczyka (Alvarez ma duży wkład w wygranie Mundialu).

1

@Rewolucja123 Dobra zobaczymy na koniec kariery.
Ja się z tym zupełnie nie zgadzam,że Julian nie ma większego potencjału.
Mobilność,gra kombinacyjną i technika po stronie Juliana.Nie musisz być fizyczny,aby być najlepszym.
Aguero coś o tym wie.

Co do Juliana to skąd możesz wiedzieć jaki ma potencjał skoro zeszły sezon był jego premierowym i solidnym.
Póki co Julian świetna forma już ma 11g/a w tym sezonie.
On dopiero teraz zaczyna granie (chłopak rok temu grywał na pastwiskach jak to mówicie).
Zdał test u Guardioli i jest wyborem do pierwszego składu.

1

@Rust_Cohle Niesamowita jesteś xd tyle potrafisz napisać.
Alvarez lepszy zawodnik i nawet nie mam zamiaru z tym dyskutować.
Zobaczymy liczby na koniec sezonu.

Dlaczego nie chcesz pokazać statystyk ilości zmarnowanych strzałów itd.
Julian w jeden rok zrobił cała karierę (przyszłą Nuneza).
@AFA90 @Lionel_Messi10 co uważacie?
Guardiola chyba,aż tak nie może się mylić.

2

@Rust_Cohle Czemu nie dasz wszystkich statystyk?
Ile to okazji zmarnował Nunez?
Dlatego jest nazwany flopem.

Julian Alvarez jest bardziej dojrzałym zawodnikiem,to był jego pierwszy sezon w Europie i grał lepiej. Plus jest rocznik 00 a Nunez 99.
Chyba nie trzeba wspominać jakie patelnie Darwin marnował w PL i co grał na Mundialu.
Jak dajesz statystki goli w PL to powinieneś wiedzieć,że Haaland jest środkowym a nie Julian a Darwin gra na szpicy.

Myślę,że Guardiola zna się lepiej od Ciebie i nie bez powodu Alvarez jest przez niego komplementowana.
Co do potencjału uważam Argentyńczyka za większy. (Nie przez to,że jest Argentyńczykiem a jak gra).

1

@AFA90 No to szkoda,ale sam sobie winny.
Taki tryb życia to każdy wiedział,że ciężko będzie mu dograć do 33 lat czy 35 na najwyższym poziomie

1

@AFA90 Ciekawe ile przerwy,bo w kontekście Brazyli to duża strata.
Wiadomo,że życzę Neyowi dobrze,ale Brazylia im słabsza tym lepiej dla Argentyny na Copa.

Btw śmieszna wycena Lautaro jak patrzę,że taki Cama czy Valverde to klasa niżej.
Jeszcze śmieszniej jak patrzę na Juliana,który ma 80 a Rodrygo 100.

2

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10 Widzisz ja w sumie nawet nigdy nie wypróbowałam ultimate itp.
Gram sobie tylko karierę.

1

Co tak nowa EA FC tak często się aktualizuje?
Jakieś składy nowe czy to raczej do gry online?

2

@mientusek1407 Możliwe,że presja.
Ja powiem tak do Brazyli nie czuje niechęci,ale jestem za Argentyną,więc mnie tam ich słabsza forma cieszy.

3

@Danny Gaucho Tak masz rację,ale bije głównie do tych co piszą Copa Farmerica.

2

@Kidd No tak masz rację w grupie.
Sorry mój błąd.
Mniejsza z tym chodzi mi tylko o to,że tam nie ma takich słabych drużyn jak te niektóre w Europie.

2

@Danny Gaucho Tylko tyle,że w Ameryce Południowej nie ma takich słabszych drużyn jak te niektóre w Europie.

2

@mientusek1407 Słabo w Brazylii 23 lata i 6g/a.
W takim tempie to do 40 goli nie dobije w kadrze.

1

@Lionel_Messi10 dużo mieli sytuacji bramkowych a to cieszy.

2

Francja z Peru w 2018 roku wygrała 1:0 i to w 1/8 MŚ.
Te drużyny z Ameryki Południowej to nie są chłopcy do bicia.

1

@AFA90 Szkoda,że Francji nie przypominają w 2022 roku.
Chociaż mieli chyba mniej tych karnych.

2

@Lionel_Messi10 Widać różnice urody bramek LIO.
Argentynie już nawet Andy nie straszne.

4

Dobrze,że pojawił się w Boca Valentino Barco bo Lewa strona Argentyny to 32 i 31 lat.

1

@AFA90 Przecież to Peru postawiło by się Holandii i innym tuza.
Mądrale są takie a zapraszamy na wysokości i do strefy Conmebol.

16

Piękne gole Leo przeciwko Peru.

2

@adi7adi8 dzięki wielkie

1

@MesQueUnClub96 Jest o niej spam bo jako pierwsza Polka w historii wygrała WS a nawet ma ich 4 i blisko 20 tytułów w karierze a ma 22 lata.

2

Będzie transmitowany mecz Argentyny na eleven?
@AFA90 @Lionel_Messi10

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?