0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@Hosh Ze mnie taka ekspertka jak z Ciebie kibic Barcelony.

1

@Herato Nie ma tak dobrych kolegów.
Zresztą Milik od kilku lat strzela jednego w roku.

1

Może Chorwacji uda się wejść jeszcze na Euro.
Drużyna skrojona pod duże trunieje szczególnie MŚ to i może o Euro powalczą.

1

@Kapitan hawk Przecież on będzie miał 41 lat i to skończone.
Raczej nie zagra a jak zagra to marginalna rola.

0

Komentarz usunięty

0

@Kidd Różnica taka,że większość kolorowych robi burdy,gwałci kobiety.
(Nie widziałes co dzieje się w Szwecji czy Francji).


0

@El Madridista. Rządy Tuska były wspaniałe nie ma co.

0

@Kidd Nie kompromituj się dalej,powiedział kidd wierny wyborca Tuska (przekreta i złodzieja).

Sam dobrze wiesz,że chodzi o imigrantów z Północnej Afryki.
Ukraińców jak najbardziej zapraszam do Polski.

0

@patrix211 Ból dupy ciąg dalszy o to,że ma się w dupie Polska reprezentację ślizgaczy.

0

@Kidd Tak na przekór powiem,obyście pozałowali tego Tuska.
Posmiejemy się 2/3 lata.
Trzymam kciuki,aby 3D odbiła na przyszłość od Tuska.


0

@El Madridista. Ten wasz Tusk taki zbawiciel a posmiejemy się za 2/3 lata.
Kaczyński was tak nie... Jak was Tusk...
Żeby nie było nie jestem za żadną partią,ale na PO nigdy nie zagłosuje,więc oczywista oczywistość,że trzeba było głosowac na PIS.

Ostatecznie nawet i skłonna bym była zagłosować na 3 drogę,ale tylko i wyłacznie jak by byli samodzielni a nie razem z PO.

Konfederacja nie miała,najmniejszych szans,więc stracony głos.

Zobaczymy za 2/3 lata,gdzie będzie Polska i się uśmiechniemy albo posmiejemy z wujka Donalda.


0

@okiemtypera_lucaxx95 Jeden plus taki,że Polska reprezentacja w piłce za x lat może być lepsza.

1

@Crystal37 Zobaczymy za 2 lata jak fani Tuska będę sobie w brodę pluć.
Pozdrawiam i mam nadzieję,że jednak PIS to weźmie.

1

@Crystal37 Oby było tak jak mówisz.
Ja tam nie jestem fanką PiSu,ale zawsze wolę na nich głosować niż na Platformę.
Teraz trzeba będzie oglądać tylko wiadomości na Polsacie u Solorza bo TVN (Niemiecki i Szwajcarski koncern już dawno był POłowski i Wiadomości pewnie przejmie PO.

0

@Cotutajsiedzieje Ojciec w ciąży?
Mężczyzna z kobiecymi narządami płciowymi jak już coś.

0

@Crystal37 Mają zbyt różne poglądy a nie będę przystawać na wszystko to co zoferuje Platforma.

0

@Crystal37 Zobaczysz,że te wszystkie Partie nie dojdą do porozumienia i dojdzie do rozłamu.

0

@partymaker Gotowy na Ali z Somali?

1

Komentarz usunięty

1

@clyde Powiem Ci tak w Niemczech bardzo żałują,że ich tyle wpuścili.
Burdy,niszczenie sklepów i gwałty.

Na granicy teraz każdego sprawdzają bo się już po prostu boją.

1

@Hosh Jak ucieknie do Niemiec jak oni granicę zamknęli.
Każdego sprawdzają na granicy.
Wiem bo mój mąż w Niemczech mieszka.

0

@PatrychoO Nie zgadzam się Polsza nie ma nic wspólnego z Argentyną.


Nie lubię rzadnej partii,wybrałam w moim mniemaniu mniejsze zło.

0

@MrCental To samo uważam o Tobie,pozdrawiam.

0

@AxelF poł smiechem.
Prawda jest tak,że większość Warszawy i dużych miast to wyborcy PO.
Wsie to głównie PIS.
Chyba nie skłamałam... Wiesz o co chodzi

1

@partymaker Zapomniałes dodać Reprezentacji Polski w piłce siatkowej.
Niestety nie ma komu kibicować na trawie.
PIS? Glosowałam byle PO nie wygrało.
Jak Konfederacja poprawi niektóre postulaty to na nich będę głosować.

0

@konrad1661 Rozumiem.
Mi po prostu zawsze szkoda było tych ludzi,którzy klepali biedę.
PO nie lubię a na PIS głosowałam ze względu na to,że pomagali biednym.
Tyle.

0

@IronSanHybrid Napisał chłop co yebac semedo xd

Najbliżej mi do konfederacj. Nie głosowałam na nich bo nie mieli szans. Proste a z dwojga złego wolałam PIS i tyle.

Prawda jest taka,że miastowi głosowali na PO a biedota na PIS (wieś) ty i ja to wiesz.


0

@IronSanHybrid Intelektem? Aha dla mnie ty tak samo bo czym się różnisz?
Pochodzi z TVNowskiej propagandy taka różnica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?