0

@Chaoss Nie styka xd.
To tylko polityka.
Mi szkoda tych biedniejszych ludzi, głosowałam na PIS i się tego nie wstydzę.
PIS zawsze dążył,aby pomagać tym najbiedniejszym.
PO to zawsze Ci najbogatsi i miastowi np (Warszawa) i tacy ludzie co po urzędach pracują. Mają więcej i więcej chcą.
Myślisz,że PO nie weźmie połowy.pienedzy do wora co dostanie od Uni?

Ja Ci powiem tak dla mnie 500+ mogą.zlikwidowac co mi z tego to tylko mały dodatek.

Mój mąż jest baulaiterem czy jak to się tam pisze,więc całkiem sporo zarabia.

Ja tylko chciałam,żeby innym szczególnie tym biedniejszym żyło się lepiej i tyle.

W przyszłości oddam głos na Konfederację.

0

@konrad1661 Ty oglądasz propagandę na TVN więc czym się różnimy?

1

@Chaoss Niedziela to czas dla rodziny,zresztą leje na tą Polskę jeżeli tak ma być.
Ja mam gdzie wyjechać i wybiorę Niemców tych prawdziwych.

1

@konrad1661 Wystarczy czwórka i ty będziesz na moją emeryturę pracować!

2

@prokofiew Głosując na PO nie ma się też wypranego mózgu?

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

@IronSanHybrid No tak najlepiej pracować,aż do śmierci.
Rozumiem,że ty będziesz pracował.

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@QQL5 To propaganda TVN o tych kobietach "brak głosu itp".
Gdyby odpuścili temat aborcji (oczywiście nie wliczając zdrowe płody) to mieli by łatwiej).

1

@Comfortable_ Jak już to na Niemcy będę jechach.
Mąż tam pracuję i raczej to na stałe,więc wolę w prawdziwych Niemczech siedzieć niz w "słabszej" Polsce.

0

@Encore Dla mnie to i tak już obojętne będzie,niech i nawet Somali,Mali i inni tu wjadą, brakuje jeszcze małżeństw jednopłciowych i nauczania tego w szkołach.

Tak źle i tak źle.
Konfederacja jak by odpusciła z aborcja to chyba byłby najlepszy wybór.

0

@FcPortoFan1999 No ja myślę,że za 4 lata PO nie wygra.
Wątpię,aby Lewica też na wszystko przystawała.

2

Co z wyborami za 4 lata jak PO polegnie na całej linii to na kogo będę głosować.
Wymiana co 4 lata?
Konfederacja jest wporzadku a z tymi kobietami w kuchni to co najwyżej TVN sieje propagandę.

0

W sumie nie ma się co martwić o tą Polskę.
Jak będzie źle to przecież zawsze można wyjechać.

0

@Mezocyklon87 Na Mate głosuj w 2035.

0

@bartas97 Nie oglądam TVP.
Nie przepadam za rządna partię,ale mam nadzieję,że za 2/3 lata będę.moglamzobaczyc zawiedzione miny Polaków.
Jestem pewna,że tak będzie.

0

@MESSIah16 Mówię tylko o przypadkach jak kobieta wpadła sobie z facetem a dziecko zdrowe.
Wtedy nie powinno być.

Ciężko mi ocenić gwałt w sensie ja nie wiem co bym zrobiła (być może okno życia),ale tak jak mówię ciężki temat.

0

@bartas97 Zobaczymy za 4 lata.
Ile to kiedyś PO naobicecywało?
Tusk przy stole to najgorszy premier.

Ja mam nadzieję,że to PO wam bokiem wyjdzie i się zaiedziecie.
Nie jestem za rządna partia,ale pamiętam rządy Platformy.
Tusk to lizi dupa Germanów i będzie się plaszczył przed nimi.

8

@MESSIah16 Aborcja powinna być tylko i wyłącznie jak dziecko jest chore.
Moim zdaniem jeżeli dziecko jest zdrowe to od tak nie powinno być legalne.

0

@arasz1819 Najważniejsze,żeby PO samo nie rzadziło i mam nadzieję,że te jego pieski nie będę glosowały wszystko na tak. (Tylko będę miały swoje zdanie).

Nie chciała bym tutaj burd jak we Francji i Niemczech.
Obstawiam,że porty itp to Tusk sprzeda.

1

@Dertinho Wrócą razem z uchodźcami.

0

@Benz Piękny komentarz.
Będę się budzić a tu zonk i nowy somsiad z Somali.

0

@bartas97 Tylko tam jest wygodniejsze życie (prócz uchodźców).
Akurat mąż zarabia tam dobrze,więc taka przeprowadza nie będzie zła.

1

@Faro No,ale Ukraińcy a ciapaci to co innego. Mój mąż pracuje w Niemczech to coś wie o tym jak Niemcy żałują tej decyzji.
Burdy,sklepy porozbijane,gwałty.

2

@Roobo bardzo dobrze mam nadzieję,że uchodźcy wylądują w Wielkich miastach!

0

@bartas97 żebyś się nie zdziwił, Tusk to zrobi.
Zobaczysz,że zaraz Euro będzie.
Zresztą mnie tu nic nie trzyma będzie gorzej jadę do Niemiec mieszkać.

1

@Faro Teraz PO będzie rzadziła.
Witaj Polsko uchodźców.
Akurat Donald chętnie wyprzeda dzieła.

1

@Barca1992 Jak najwięcej do tych co głosowali na PO.
Niech będę ich sąsiadami a witają rano wybita szybą.

Mój mąż siedzi w Niemczech i tam jest przesrane z uchodźcami.
Dodajmy do tego,że Tusk wyprzeda cała Polskę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?