2

@SelloutCrowd Wyprzedadza majątek Polski a za sąsiadów będziesz miał ciapatych.

0

Zobaczymy za 4 lata co będzie haha.
Czy warto było głosować.

7

Ja tam za rządna partia nie jestem,ale Tusk to jest stary wyga.
Zacznie się wprowadzaniem Euro,niedzielami handlowymi a skończy na sprzedaży Polskich dzieł itp.

0

@FcPortoFan1999 Ja dziękuję za uchodźców.

0

@fart Pięknie będzie jak uchodźcy zaleją Polskę a Tusk dostrzednie wyprzeda Polskę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DaPidejpi Co wy chcecie od tej Fifki.
Ja gram tylko kariery.
Zero gry online i mnie się podoba.

6

@MesQueUnClub96 Weź pod uwagę,że w Ameryce Południowej nie ma takich słabych drużyn jak w Europie.
Vini Jr coś o tym wie bo ma zaledwie 3 bramki w kadrze.

2

@_barti Akurat ty w tej kwestii nie powinieneś się wypowiadać bo ty jesteś fanatyk,ale anty.
Wieje hipokryzją.

1

@Lionel_Messi10 Nawet jak by zdobył to i tak nie był by brany pod uwagę jako GOAT,bo to jest niemożliwe,aby rozegrał taki Mundial jak Messi.
On ma teraz problem jak gra na lepsze reprezentację a co dopiero za 3 lata.
Uważam,że jego rola była by znikoma i nikt by nawet tego nie brał na poważnie. (wow co on zrobił ).
Coś jak Kurek na ME w swiatkowce.

Wygranie dla wygrania i tyle,ale szczerze to wątpię,aby Portugalia wygrała MŚ.
Zazwyczaj wygrywają te drużyny,które już kiedyś były triumfatorami.

1

@Crystal37 Nie podważam tego,Messi GOAT.
Diego również miał genialny turniej.
Mniej goli bodajże,ale również genialny

1

@Crystal37 Maradona zagrał taki sam turniej.
Dla mnie 2 najlepszych w historii.

2

@AFA90 Oby Brazylia była dalej taka bierna w presingu i zaangażowaniu to długo Mundialu nie powącha jeszcze.

1

@DonMatteo901 Vini nie wiem czy dobije 40 goli

1

@Torpeda0991 Live bardzo dobry klub,ogólnie mam wrażenie,że tam potrzeba świeżości (trener).

1

@AFA90 Luz w Argentynie,wszystko jak w zegarku i Alexis wygląda znakomicie.
Mam nadzieję,że odpali w LFC.

1

@Rust_Cohle Wątpię,aby to była presją bo na MŚ grał bardzo dobrze.
Oby,bo Alexis w reprezentacji to zupełnie inny zawodnik.

1

@Rust_Cohle Dlatego,że młodzi i Vice mistrzowie.

1

Mac Allister gra dużo lepiej w reprezentacji niż w LFC.
Co myślicie chłopaki? @AFA90 @Lionel_Messi10
Pewność w Argentynie widać gołym okiem.
Ogólnie to wolałam,aby rozwijał się pod okiem Guardioli.

2

@Lionel_Messi10 Dzięki kolego.
Najlepsze wieści o Argentynie to tylko u Ciebie i @AFA90

0

@joloskyy Ja mam Sony,ale daliśmy z mężem ponad 9 tysięcy.

3

Jude to obecnie mini napastnik jest.
Gra bardzo wysoko,może i zostanie kiedy napastnikiem.

0

@A4ron Nie no szanujmy się,ale Mbappe i Erling to lepsi zawodnicy.

0

@Medium Dla mnie 800+ nie musiało by być.
Dawniej nasi rodzice nie mieli pomocy.
Mój mąż zarabia bardzo dobrze (jest kierownikiem w Niemczech).Więc dla nas to tylko dodatek.

1

@Popitek12 Mnie kibic Arsenalu przekonał do głosowania na PIS.

0

@tbas szlifuje formę na przyszły sezon.

2

@Kidd Się żeś przyczepił.
Nie zrozumiałeś mojego komentarze.
Napisałam,że dopóki nic konkretniejszego nie wyszło nie będę go osądzać jak Stuarta.
Szkoda mi go tylko ze względu na to,że stracił najwięcej (więcej od Dubiela i Stuu) tyle.

Leksia też osądziliscie od razu a jak Sylwek dokopał się do wszystkiego to wyszło,że laska miała 16 lat.


0

@MichuZ44 Alvarez Real i Argentynę pogodzi.
Bądź co bądź Real ma dużo fanów w Argentynie bo dużo Argentyńczyków tam grywało.
Julek pomimo kibicowania Realowi o ile to prawa to wie kto jest GOATEm

2

Ostatnio kupiłam chleb w Lidlu.
Może i dobry w smaku,ale z tego ciasta można jedna wielka kulę zrobić.
Nie ma to jak chleb z piekarni,gdzie sami wypiekają a nie te mrożone.

1

@Medium Dzięki już wiem na kogo zagłosuje!
PIS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?