0

@MesQueUnClub_87 Famme od zawsze oglądam.
Youtuberów nie oglądałam ani Boxdela i Stuu (moja młodsza siostra jak już coś).
Wardęga oglądałam jak pranki jeszcze robił i zmarłego Ravgora.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie,że ja mu wierzę bo nie do końca,po prostu czekam na potwierdzenie Konopa.

Pamiętasz jak usrali Leksia?
Niby z małolata pisał a później Sylwek się dokopał i miała 16 lat. (Zrobili z niego pedofila).
Nawet Sylwek i Konop kiedyś mieli spine przez temat Leksia.

0

@Rust_Cohle Przecież ja Ci mówię,że czekam na film Konopa.
Faktycznie,jeżeli film Bombla źle się zestarzeje to ani trochę nie będzie mi go szkoda.

Mi tylko go szkoda z jednego powodu,że jest stawiany jako pedofil na równi z tym Stuu,ale jeżeli wyjdą nowe fakty to ani trochę nie będę go żałowała.

0

@Kidd Wtedy miał naście lat 18/19 i fiu bdziu w głowie.
Nie tłumacze go tylko chce zrozumieć.
Jest mi go po prostu szkoda o ile nie miał więcej za uszami.

1

@Ojciec5tkidzieci Super komentarz.
Własnie do tego biłam,że póki co jest stawiany na równi z pedofilami.
Ja bym poczekała na dowody Konopa i wtedy będzie można go już całkowicie osadzić.

0

@takisobiektos Napisałam przecież,że czekam na film Konopa.
Mi póki co Bąbla jest szkoda,oczywiście jeżeli to byj jednorazowy wybryk jak miał naście lat.

Bo jeżeli ma coś więcej za uszami to jak najbardziej musi spotkać go kara.

1

@Rust_Cohle Przecież nie wiem.
Napisałam,że czekam na film Konopa.

1

Ciekawe jak to teraz z Fame będzie bo Boxdel był dużo ciekawsza postacią od Goli (mam wrażenie,że dużo więcej wniosł od Wojtka).
Stracił wszystko od Famme po inne współpracę i reklamy.

Moim zdaniem Famme trochę się pospieszył ( oczywiście,jeżeli Boxdel pisał tylko raz za dzieciaka do tej dziewczyny).

Jeżeli okaże się,że Baron faktycznie ma więcej za uszami to wtedy zrozumiem tą decyzją. (Sylwek stwierdził,że Konop ma więcej rozmów ze starego konta Michała).

Póki co chyba oberwał najbardziej,bo jest równorzędnie stawiany że Stuu i Marcinem Dubielem.

6

@Barca1922 Sylwek wykonał znakomita robotę.
Jak byś sledził od początku to byś wiedział,że przed publikacją to zglosił.
Dzięki niemu ta sprawa jest znana na cała Polskę i zaangażowali się politycy.

4

@hayek Moim zdaniem bardzo mocno oberwał, oczywiście jeżeli wyslał tylko raz taka wiadomość i to jak był małolatem.

Czekam na film Konopa bo Sylwek mowił,że źle się zestarzeje ten film Boxdela.
Zapewne będę konkretniejsze/więcej dowodów.

0

Mogą tak sobie Boxdela wyrzucić z jego własnej firmy?
Niby ma tam 15%procent udziałów. (Pewnie go spłacą).
Ziomek ma tattoo fame na palcach,szybko będzie usuwał.
Podobno to już nieodwracalne postanowienie fame wzgledem Boxdela i reszty zamieszanych.

Co by nie mówić to Bąbel oberwał równie mocno co ten Stuu (pedofil jawny).
Sylwek wspominał,że Bombek będzie zalował tego filmu bo Konop ma mocne dowody o których Boxdi nie wie.

0

@Pawci023x starszy o rok jest.

8

Julian Alvarez osiągnął już połowę g/a (11) z zeszłego sezonu a dopiero październik się zaczął.
Znakomita forma młodego.

1

@Lionel_Messi10 On wporzadku jest canał commentery ma i wyjaśnia kretaczow, oszustów i teraz zbokow.

1

@Lionel_Messi10 podobno 50 procent jest w takie akcje zamieszane.
Wardęga lubię i niech leszczy razem z Kompem tych zbokow.

Sylwek powiedział,że źle się zestarzeje film Boxdel.

1

Ten Gała to obleśny typ.
Co w głowach mają Ci influ.
Hajsu jak lodu,mogli by mieć większość kobiet a oni robią takie rzeczy.
Michaś koniec kariery modela teraz będzie nadstawiał w więzieniu.

0

@QQL5 Szkoda,że do City nie pójdzie,zobaczyła bym tą machinę.

2

@FcPortoFan1999 Tylko czy będzie tak strzelał bo wątpię.
Sezon bez Euro i MŚ to zapewne Erling i Mbappe przed nim plus zobaczymy co inni napastnicy będę wyczyniać jak Vini,Saka,Julian i reszta.
Myślę,że poza reprezentacyjnymi raczej nie będzie miał szans,tym bardziej,że Vini lepsze liczby zrobi z 2x a ta sama drużyna.
Może faktycznie powinni zrobić takie mniejsze ZP dla każdej formacji.

1

@mekston Argentyńczyk dziwi Cię to?
On w reprezentacji obok Rodrigo jest najlepszy w pomocy.
Alexis słaby początek w LFC.

2

@Androchem Tylko tu akurat Ci nie wyjdzie bo Enzo naprawdę rozgrywa bardzo dobry sezon.
Filar Argentyny,najlepszy pomocnik obok De Paula w Argentynie.
Tutaj hejtujesz go tylko za to,że jest z Argentyny.

To tak jak bym napisała,że De Jong słaby bo Barca dostaje oklep w LM.

2

@ToWinaSedziego Nic już nie musisz,Argentyna jest mistrzem świata, a Enzo jest filarem.
Nigdy nie napisałam,że Almada jest zayebisty.
Pisałam tylko,że duży talent. (Bo nim jest)
Czy kariera mu wyjdzie to się zobaczy bo może zostać na tym poziomie a może wskoczy na wyższy poziom tak jak Papu Gomez w Atlancie po latach.

2

@ToWinaSedziego Ale Cię boli ta Argentyna xd.
Almada dobry ma sezon,więc może zawitać do Europy.
Smialiscie się z Enzo a póki co w Chelsea naprawdę gra na wysokim poziomie.

2

@FcPortoFan1999 Jeżeli będzie tak grał to możliwe,chociaż różnie to bywa bo Intestazo nie ma żadnej.
Anglia też ostatni laty nic nie wygrywa.

1

@partymaker Kylian miało być.
Więc już nie siej fermentu.

1

@Pogba Wardęga raczej by nie nagrywał materiału jakby miał coś za uszami.
Ciekawe co Konop dzisiaj wstawi.
Tak apropo miejsca w famme się zawolnia to i śmietanka La baby ma szansę na walki hah

2

Jude będzie miał szansę na kilka ZP?
Kylian i Eling zawsze będę więcej strzelać goli,ale Jude może być porównywany z Zidanem.
Nieźle by było jakby zdobył króla strzelców LL,ale wątpię,aby cały czas tak strzelał gole.

1

@MarcepanowyKsiaze Podobno to początek góry lodowej.
Jedna dziewczyna mowiła,że 50 procent youtuberów jest w to zamieszane.

5

@abram3k Parę to nie,kiedyś Pedri był lepszy,ale odkąd nękają go kontuzje to Jude na tę chwilę jest przed nim.

0

@partymaker Mnie to ciekawi czy on zagra taki sezon, pół czy to będzie ktoś lespzy od Iniesty,Modrica itp.

0

@Encore Wątpię,aby z CRem w podstawie coś zdziałali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?