0

Jude pociągnie Anglię do Euro?
Jak będzie w takiej formie i reprezentacja Anglii będzie w formie to możliwe.

2

Jude jeden z najlepszych transferów.
Abstrakcja jest to,iz to Anglik a gra wyśmienicie w Hiszpanii.

0

@TheNekro94 Ostatnim czasem siadł na dupie.

0

Stuu nie ogladałam,ale Boxdel wydawał się naprawdę ułożony.
Podobno też coś tam namodził i pisał do małolaty.

3

@Rust_Cohle Co ja o Tobie pisze?
Napisałam tylko "bana nie wyłapał" a tak to nic.
To takie dziwne zapytać się innego użytkownika jakie w końcu są kryteria tej strony?

Serio zesrałes się,że napisał,abyś się zają dzieckiem?
Przecież to żadna obraza.


1

@Rust_Cohle Nie do Ciebie pisze tylko do Encore.
Inni dostają bana za pierdolę a Tobie się cały czas upieka.
Mniejsza z tym nie pisałam do Ciebie.

1

@Encore Bana za to nie wyłapał?
Widać kto jest pupilkiem.

0

@LukaszFan Może dałeś aktualne składy a nie najnowsze i dlatego.

0

Czy jak się stworzy zawodnika to będzie on w karierze menagera EaFC24?

0

@LukaszFan No właśnie sama chciała bym wiedzieć.
Ostatnio to tworzyłam do kariery zawodnika w FIFA 14.
Pamiętam,że lagi były wtedy,tylko to na laptopie było.

0

@Androchem Przecież on w Realu jeszcze nie gra to jak by tam miał być.

0

@Androchem poważne odpowiedzi,nie bełkot.

0

Zastanawiam się czy stworzyć sobie Yamala do karierki w fife Barcą?
Jaki over byście mu dali?
Da się zeskanować jego twarz?
Pytam bo nie raz w fifie było,że skan twarzy,ale nw o co z tym chodzi.

1

@HighestInTheRoom Jeden słabszy mecz nie skreśla chłopaka.
To tak jak oni pisali o Cutim i o jednym meczu.

1

@kryhaa na PS5 gram.
Niby w 23 były aktualizacje co jakiś czas.
Podejrzewam,że Yamala nie będzie chyba,że w ostatniej aktualizacji przez wyjściem EA FC25.

2

@Kessie Piwniczanka zielona.

0

@Crystal37 Nie ma takiej potrzeby,słowne przepychanki i pstryczki.

0

@Rust_Cohle Pisałes wczoraj : ostatnie pytanie..."
Nie zdążyłam odpowiedzieć bo usunięte.
Więc spoko 2 tygodnie rozejmu.

2

@mekston Arbeloa to jedno z naslabszych ogniw i Hiszpanii i Realu w prime.
Messi przesiedział całe MŚ na ławce a różdżka Pottera strzelała gole.

0

@Rust_Cohle Apropo wczorajszego pytania,bo nawet nie zdążyłam odpowiedzieć bo usunęli.
Zgodził byś się na noc z Darwinem?

1

@mekston On mś jest,ale ławkowym jak Franco Armani.
Chłop grał a ma zerowe pojęcie.

3

@mekston "Wygrana MŚ nie znaczy absolutnie nic. Wygrałem MŚ,puchar mistrzów,Euro,lige superpucharu europy i nie jestem w pierwszej 100 w historii,to nic nie da.
Cristiano nadal jest najlepszy w historii,ponieważ zawsze pokazuje to na boisku,podczas gdy Messi tylko czeka,aż dostanie prezent,aby powiedzieć,że jest najlepszy"

Powiedział człowiek który zagrał 11 czy 13 minut na MŚ.

On ma udział w MŚ taki jak Foyth,który był jeszcze po kontuzji.

0

Arbeloa stwierdził,że Leo dostaje puchary za darmo.
Raczej chyba pomyliło mu się z jego osobą.
Chyba jedno z naslabszych ogniw Hiszpanii w prime.

0

@Transu96 Myslałam,że zagram sobie karierę kobieca Barca a tu taki zonk.
Jeszcze Yamal dopiero będzie w 25.
No nic ja nie gram w te futy itp.Kupuję sobie tylko fifkę do kariery menagera,albo zawodnika.
Czyli Yamala nie będzie w żadnej aktualizacji bo on w sumie 17 to za rok będzie miał.
Czas tworzyć karierę.

0

@Mario96w To po co je dawali wogole do Fify?
Do meczów w trybie towarzyskim?
Bez sensu.

0

@mekston No,ale nawet takich emerytów typu Modric, Muller.

0

@LM10GOAT Pewnie kogoś kupią na next sezon.

0

@MesQueUnClub96 Nie ta sama pozycja,ale Bruno póki co jest lepszym zawodnikiem a tak z niego smieszkujecie.
Tylko o to chodzi.

1

Jest kariera kobietami w EA FC24?

0

@_barti Dałam Ci tylko przykład,jest ich znacznie więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?