0

@Medium Bruno to ryza zjada póki co.
To tak apropo beki z Fernandesa.

0

@_barti Chyba nie muszę mówić ilu chłopaków wyszło z ligi Argentyńskiej po 21 roku życia.
De Paul i Alvarez

0

@_barti Jak jesteś takim znawcą to powinieneś wiedzieć, że Sforza jest wyróżniającą się postacią w Newell.

0

@Medium Słabszy mecz z Forrest.
Tak jak twój kolega napisał,nie ma prawa być topowy bo miał słabszy mecz.

0

@_barti Widać,który to już komentarz o Argentyńczykach?

2

@_barti Ból duży ból Cię trzyma.
9 miesięcy a tu dalej ból.

0

@Emhyr Ambasada antyargentynska ma dzisiaj powody do zakrapiania smutków.

0

@mekston Może Scaloni da pograć Julianowi i Lautaro w pierwszym.
Alvarezik jest mobilny to i na skrzydełku powinien dać radę.
Nico też we Fiorce dobra forma.

2

Lautaro z ławki 4 gole.
Wow!
Nic ino się cieszyć.

1

@P33ck Bardzo dobrze oby chłopaki na Copa byli w formie,bo Brazylia nie ma jakoś wybitnego składu.

1

@Adran360 No tak masz rację,ale w sumie teraz ta kadra od 2006 jest chyba najbardziej zrównoważona.
Śledzę ligę Argentyńska i oni dawno nie mieli takiego wypływu talentów jak obecnie.
Prestiannini,Hezze,Sforza,Ezeqiel Fernandez,Medina.
Do tego w Europie z tych najmłodszych i dobrze zapowiadających się to Soule,Garnacho plus zobaczymy co będzie z Beltran i Buonanotte.

0

@sila101 Nie wiem,ale są inni 17 latkowie.
Może.dlatego,że Femina ostatnio dolaczył do pierwszej drużyny.

1

Alvarez i Lautaro 21 g/a a tu jeszcze dzisiaj wrzesień.

0

@Adran360 Odbije się,ale oni przed Leo i po nim dalej będę Topowi.
Argentyna od zawsze ma masę talentów.

0

@hayek Mają skrzydłowych.
Julian na skrzydle może grać.
Gonzales,Garnacho a do tego mają młodych jak Prestiannini.

1

@_barti Hejterzy w ryk @AFA90 @Lionel_Messi10

1

@Rust_Cohle Bay bay od moich postów na 2 tygodnie w takim razie.

0

@Rust_Cohle Ostatnio cisles mnie od grubasek.
Ps Lautaro drugi gol bay baby na 2 tygodnie.
Jak jesteś gentelmenem to dotrzymasz.

0

No no atak Argentyny nawet bez Leo będzie wyborny.
Lautaro druga bramka

1

@MarcelNJ11 17 latkowie są.
Brak tylko 16 i młodszych.

0

@J4no Bo ma 16 lat.

0

@mekston Mam nadzieję,że w obecnej formie Kevin go nie zastąpi bo piłkarski Alvarez się broni jak chodzi o pierwszy skład.
Once De gala albo zmiana klubu inaczej tego nie widzę.

0

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Do Argentyny?
Będzie Cię stać?
Mogę wystrzelić Cię z procy?
Podobno krasnale ogrodowe latają daleko.

0

Lautaro i Alvarez pięknie wchodzą w sezon.
Julian powinien w pół sezonu zrobić wynik z poprzedniego całego.

0

@Rust_Cohle No jak wygrasz na STSach to w balet pójdziesz,albo na wakacyjną labambe.

1

Lautaro brawo mistrzu świata!

0

Lamine będzie dopiero w EA FC 25?
Bo on w sumie 17 to będzie miał prawie za rok.

3

@takisobiektos Nie odczuli jego słabszej formy bo City w porównaniu do Totkow jest potężne taka różnica.

1

@takisobiektos Po jednym meczu dajesz wnioski?
Ile Erling miał słabych meczów?
Póki co znakomity początek sezonu w jego wykonaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?