1

@takisobiektos Nie ośmieszają się.
@AFA tylko dobry obrońca ha ha
Jak by nie był z Argentyny to by wtedy mógł być jednym z lepszych.
Póki co w PL jest jednym z lepszych w tamtym sezonie 7 czy 8 obrońca.
Najważniejsze,że Mundial był w jego wykonaniu bardzo dobry.

2

@takisobiektos Ramos nie popelniał błędów? Chyba,aż nad to.
Dla mnie ważne jest,że w kadrze gra znakomicie i w Totkach.

1

@Androchem Garnacho jak na naście lat spisuje się dobrze.

1

@AFA90 Skoro mówi o jednym słabszym meczu,to jakim flopem musi być Erling skoro kompletnie w finałach i polfinałach grał bardzo słabo.

Wiadomo,że Erling jest jednym z najlepszych na świecie,ale w jego świecie chyba nie bardzo.

Ja myślę,że zaniża jego poziom przez to,że jest Argentyńczykiem i gra często brutalnie.
Widzisz ja potrafię przyznacz,że Lisandro słabiej rozpoczął sezon.

1

@takisobiektos Jest w Topie i nie bez przyczyny zbiera pochwały.
Araujo,Kounde nie miewają słabszych męczy.
Jakoś Cuti prezentował się bardzo dobrze na Mundialu,oprócz pierwszego meczu.

1

@takisobiektos Na Mundialu też nie grali z nikim poważnym.
Masz ból dlatego,że są buraki jak ty to mówisz i taka prawda.
Ja potrafię przyznać,że Ramos to obrońca dekady,chociaż też bywał burakiem.

3

@_barti Nie lepiej,ale w obecnym sezonie jest jednym z najlepszych obrońców w PL.
Ściśłe grono obrońców w PL.

1

@takisobiektos Erling i Mbappe też miewają słabsze mecze.
Więc nawet tego nie skomentuje.
Ty to nie nawidzisz Argentyńczyków i dla Ciebie każdy to przeciętniak oprócz Messiego.

1

@_barti To,że jest Argentyńczykiem nie ma nic do rzeczy, Lisandro póki co słabiej i co.

1

@takisobiektos Ten sezon póki co jeden z najlepszych obrońców.

1

@Medium Xd póki co jest jednym z lepszych.
To Argentyńczyk,więc dla Ciebie jest słabszy od Kiwiora ha ha ha

1

Cieszy forma Cuti Romero póki co jeden z najlepszych w tym sezonie. @AFA90 @Lionel_Messi10

0

@bartas97 Przecież on i bez tego miał kasę na kolejne pokolenia.
Na starość chce jeszcze być w tym co kocha.

0

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10 Co to za dziewczynka na zdjęciach z Antonella.
Ma 10 na plecach i pisze papi.
Edit: 18 na plecach.
Myslałam,że adoptowali córkę.

1

@MesQueUnClub96 Od zawsze wiedziałam,że jesteś Nikita.
Nie ładnie tak podawać adresy byłych.

1

@MesQueUnClub96 Witaj Danielu.
Za mało płacą na Tik Toku?
Tutaj za atencję nic Ci nie dadzą,nawet grosza złamanego.

1

@Lionel_Messi10 Prawda jest taka "kozak w necie piz*a w świecie".
90% przypadkow tak się kończy i Ci co tutaj szczekają czy zaczepiają to są w tym gronie.

1

@Rewolucja123 No jak by przed Copa objął to Brazylia pewnie by nic nie zdziałała w tak nagłej zmianie trenera (dobrze by było).

1

Ancelotti obejmie repke przed Copa czy po?

1

@FCB_dimiC Człowieku ile dał Nunez a ile Julian?
Na obecną chwilę Julian to klasa wyżej.
Dlaczego mam dawać go na tym samym poziomie,skoro zeszły sezon Darin miał słaby?
Tak jak mówię zagra dobre pół sezonu i wtedy mogę porównać bo niby z czego teraz mam go porównać.

1

@Lionel_Messi10 Dla mnie Alvarez na obecną chwilę to klasa wyżej.

0

@MesQueUnClub96 Ja się nie pucuje.
Ty piszesz,że chłopak chce się wybić na Tobie.
Na czym ma się wybić jak noname w realu jesteś?

1

@MesQueUnClub96 Skoro tak bronisz Nuneza a Haaland dla Ciebie słaby to jaki jest Darwin ultra słaby?

1

@FCB_dimiC Dobry sezon Miał Nunez?
Tylko tyle potrafisz napisać?
Obecnie Julian jest poziom wyżej jak zagra dobry sezon Darwin wtedy mogę ocenić.

1

@FCB_dimiC Obaj na podobnym poziomie?
Nie no Alvarez jest lepszy.
Jak Nunez zagra taki sezon to mogę go wtedy porównać.
Póki co miał bardzo słaby sezon w LFC.

1

@FCB_dimiC Widzę jakie liczby w pierwszym sezonie na rezerwie dał i jakie teraz daje.
Wyśmienite rozpoczęcie sezonu.
Argentyna nie ma tu nic do gadania bo Bruno> Paredes i co.

2

@Rewolucja123 Julian Alvarez kosztował grosze a jest lepszym napastnikiem.
21.40 mln > 80mln.

Co za kuriozum,że dwóch najlepszych młodych napastników będzie rywalizować ze sobą plus może Nunez jak odpali.
Na obecną chwilę dziwi jego wycena na Transfermarkt po flopowym sezonie.
Julian na obecną chwilę jest znacznie lepszy.

2

@MarcepanowyKsiaze Julian Alvarez bez aklimatyzacji w Europie miał 3x leszpy sezon od Darwina.
Pewnie Darwin będzie bardzo dobrym napastnikiem,ale póki co koło Haalanda nie stał.
On nawet nie stoi koło Juliana Alvareza.

1

@EkspertzOrlikq Jeszcze jak był by influencerem a jest zwykłym noname.
Można się wybić na no name?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?