1

@MesQueUnClub96 Twój koleżka jest mocny tylko w gębie i przy klawiaturze.
Zazwyczaj tacy wyszczekani w internecie to piz...


2

Komentarz usunięty

6

@Encore Zaorałeś nim pole.
Wystarczy.
Szkoda tylko,że ziemia nie będzie zdatna do użycia.

0

@Rust_Cohle Ja powiedziałam,że w obecnej chwili Nunez nie jest nawet w 10 procentach dobry jak Erling i jest słabszy 5x od Bruno.
Na obecną chwilę to prawda.
Nunez kosztował więcej od Erlinga a nawet nie dał 10% tego co Norweg.

3

@Rust_Cohle Póki co to osmieszył się na Mundialu i nie dorasta do pięt Haalandowi.
Nie obcięty paznokieć Erlinga ma większą wartość niż cały Darwin.

4

@Rust_Cohle Dostał byś wezwanie na front i co? Porobiony po pachy byś był.
Tacy jak ty to tylko w internecie wyszczekani. Kopia Nitro tylko z mniejszymi zasięgiem.

6

@Rust_Cohle niby do kogo? To,że kibicuje komuś nie znaczy,że się pucujemy.

Ty z Nunezem się osmieszasz,który jest 5x słabszy od Bruno.
Powiesz jak to zwykle "to trash" haha na wszystko wytłumaczenie.

Zesrał byś się na środku drogi i byś powiedział,ale sztywni jesteście to trash "ha ha ha".

2

@Rust_Cohle No nie musisz jak wiecznie naćpany i historyjki wymyślasz.

4

@MesQueUnClub96 Śmiechu warte,że pucujesz się na stronie nołnejmów,gdzie i tak każdy ma Cię w czarnej...

2

@Rust_Cohle friendzone? Odlot niezły po ostatnim grzybobraniu.
Pomyliłes muchomora z prawdziwkiem i efekty paranoidalne.

2

Valverde w Fifie ma za wysoki overtal.
Moim zdaniem jest za bardzo przeceniany.

14

Zawsze prześcieradło jest na materacu,ale widzę,że dzisiaj założono materac na prześcieradło.

0

Dibu po fatalnym meczu z Legią dzisiaj bardzo dobrze.
Cieszy odblokowanie Alexisa w LFC bo słabiej wszedł do zespołu.

1

@AFA90 Ramos ile błędów popełniał a jest jednym z najlepszych w historii.
Romero ten sezon świetny póki co i jeden mecz słabszy tego nie zmieni.

0

@PatrykBarca Dla mnie najważniejsze,że w Argentynie gra najlepiej,reszta mało ważna

0

@patryk355 No tak,ale jeśli chodzi o reprezentację to tam gra najlepiej.

0

@Medium Jeśli patrzymy na gry w reprezentacji to jest najlepszy.


3

@Comentateiro Przecież kluby Angielskie prócz LM to mają wywalone na te niszowe rozgrywki.
Arsenal to dobitnie pokazał w zeszłym sezonie. Więcej pieniędzy to mają za zajęcie 10 miejsca w PL.

0

@EmhyrArsenal,United mimo,że słabe to sezon temu rozjechało Barcę.
City,Arsenal i LFC pomimo słabszej formy dalej są topem.
Chelsea wróci na właściwe tory również prędzej czy później.

0

@Emhyr mówisz pralnia pieniędzy a LaLiga to nie pralnia na czele z Tebasem.
Przynajmniej w Anglii mają normalnych sędziów a nie paralityków i kibiców klubów.
Piękno futbolu, piękno to było 2009-18 jak była najsilniejszą teraz jest coraz słabsze dzięki wspaniałemu prezesowi,który dalej ja stacza.

0

@Emhyr najwięcej ludzi ogląda Angielską.
Hiszpańska oprócz Barcelony i Realu ogląda chyba najmniej spośród top 4 lig.
Więc niech Ci będzie,ale ludzie wolą oglądać PL i oni z tego mają hajs własnie.
Mówiliście Chelsea nigdy LM nie wygra a ma 2, City to samo a już wygrało jeszcze PSG i akurat spełni się powiedzenie,że hajs gra.

Zainteresowanie LaLiga w porównaniu do PL jest znikome,prócz Realu i Barcy.

0

@Javier_Tebas Szegolnie Szkocja i Grecja pokazały wyższość nad Hiszpańska

0

@Emhyr Nic nie wynika?
Najlepsza liga świecie z najpiękniejsza gra a ty mówisz,że nic nie wynika?
Może i w pucharach nie idzie za dobrze,ale one nie są wyznacznikiem.
Ligę grać cały rok a tam masz ile z 13 męczy?

0

@takisobiektos Brighton może nie siadło spotkanie.
Wystarczy spojrzeć jaka jest różnica chęci gry jak grają w PL.

0

@Emhyr Rangers sobie wchodzi i pokonuje Villareal.

2

Dzisiaj Hiszpańskie wszystkie wtopiły.

0

@Emhyr La Liga to pasja? Aha
Anglia w nosie ma te rozgrywki oprócz LM.
Co tam masz pieniędzy ochłapy same.
Więcej to mają za 7/8 w PL i na tym się skupiają.

0

@AFA90 FIFA 23 miała zmyślonych zawodników?
Grałam Argentyna i normalne mieli chyba,że chodzi o jakieś ultimate itp.
Bo ja gram tylko kariera menager i towarzyskie czasem,więc nie w temacie.

2

@AFA90 Nie będzie Urugwaju,Chile itp?
Why?

0

@SnieguPlock często dawniej mówili,że jak murzyn podchodzi do karnego to nie trafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?