Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Farias długo w Miami nie posiedzi,dobry jest.
0
@mekston Julian i Lautaro znakomicie weszli w sezon.
0
@Medium Argentyna miała odpaść z Danią.
5
@Deviler Ja w Fifie tylko karierę gram i tyle w sumie.
Nawet ani razu nie próbowałam tego ultimate itp.
3
@hayek Neymar to zdradzi ja jeszcze że 200 razy taki typ człowieka.
On się nie nadaje do założenia rodziny.
Nie ten typ co Iniesta,Messi itd.
0
Neymar znowu zdradził tą Brunę.
Dobry jest.
0
Szkoda, że selekcjonerem nie został Papszun.
1
@Lionel_Messi10 Oranko niezłe.
Alvarez to chłopak,który być może w przyszłości zgarnie nawet ZP.
2
@Sulimo Jest napewno lepszy technicznie,mobilniejszy a przede wszystkim wybiegany.
0
@Kredon Co z Kevinem jak wróci?
2
@Veysel Felixowi trudno było pokazać się w drużynie tak defensywnej jak Atletico.
Zobaczymy co pokaże w Barcy.
Póki co miłe zaskoczenie.
1
Julian dzisiaj 2 gole i 7 kluczowych podań.
Mega forma Juliana na początku sezonu już ma 8g/a.
Guardiola musi to jakoś poukładać bo w każdym klubie z obecną formą Julian byłby w pierwszym składzie.
1
@GeneralXavi Julian dzisiaj 5 kluczowych podań.
Kosmos co gra ten chłopak od początku sezonu.
City pierwszy skład albo ewakuacja.
0
Julian Avarez znakomite rozpoczęcie sezonu 8g/a.
Ciekawe co będzie jak wróci Belg,ale Julian jest za dobry na ławkę.
Obecnie to zawodnik do pierwszego składu u najlepszych.
3
@Javier_Tebas Placek? Chłopie ten Julian to w każdym klubie miałby pierwszy skład w aktualnej formie.
Placek to z Ciebie co najwyżej jest.
0
@FcPortoFan1999 Według mnie zagrał poprawne spotkanie,ale chciałabym zobaczyć go bardziej ofensywnego.
Argentyńczycy porównują go z Enzo.
Ogólnie ostatni mecz jak oglądałam to Porto przeciętna forma.
0
@FcPortoFan1999 Varela ostatnio grał w pierwszym.
Dlaczego ostatnio tak defensywnie grał?
Akurat oglądałam.
7
Julian Alvarez ładnie wszedł w sezon 5 g/a.
Guardiola znalazł dla niego miejsce razem z Erlingiem.
0
@19Riki20 Podstawowej wersji?
Jest coś do tego jeszcze,że ma być lepsza? Czy o aktualizację Ci chodzi?
Ja i tak nie gram internetowo tylko kariera zawodnika albo menager.
1
@partymaker Rozwoju? Enzo dobrze akurat się rozwija.
Jak się zawodnik zaweznie to i klub może zmienić.
0
@PaCo Tam to chyba Guardiola by ewentualnie pomógł.
Ale z wiadomych przyczyn to nierealne.
0
@takisobiektos Żal mi Cię.
5
Brawo, siatkarze dumą Polski.
Najlepsi na świecie.
0
Gavi jako pomocnik jest bardzo dobry.
Jak będzie się tak rozwijał,może być jednym z najlepszych na świecie.
2
@Pressinho Obecnie w tym momencie ten zespół jest napewno lepszy kadrowo.
Enzo blyszczał już wtedy w Benfice a Alexis dobrze radził sobie w Brighton.
Alexis i Enzo nie tylko turniejem,ale i postawa w drużynach zapracowali na transfer.
Jeśli chodzi o 23 rok to ten zespół kadrowo jest dużo lepszy a do tego dochodzą Garnacho i młodzi jak Buonanotte,Gauto i inni młodzi.
@AFA90 @Lionel_Messi10 Jakie macie zdanie na ten temat?.
Bo moim zdaniem ta kadra to ma ogromny potencjał jak i zaplecze z dużym talentem.
0
@Pressinho Nie zgadzam się z twoim zdaniem.
Romero mógłby spokojnie grać w Barcelonie,Realu czy City jako główny SO.
Zabaleta nie był nie wiadomo jaki dobry,Molina w Atletico radzi sobie świetnie.
Alexis to LFC a Enzo pomimo,że gra w Chelsea jest wiodącą postacią w Argentynie i drużynie z Anglii.
Alvarez dał dużo więcej od Gonzalo.
De Paul spokojnie mógłby grać w lepszej drużynie niż Atletico.
Ta kadra jest dużo lepsza niż z 2014 a przede wszystkim dużo młodsza.
Alexis i Enzo dopiero wchodzą na światowy poziom.
Romero i Martinez jedni z najlepszych obrońców w Anglii.
Argentyna miała najlepszą drużynę od czasu 2006 roku.
Nazwiska nie grają.
Wolę takiego Juliana,który dał MŚ Argentynie niż wielkiego Napolitanczyka Higuaina,który spratolił Copa i Mundialu.
Kadrowo ta drużyna wygląda bardzo dobrze.
Obrona bardzo mocna; ewentualnie Acuna czy Tagliafico nie są znakomici,ale jest młody Colo Barco.
Pomoc obsadzona znakomicie.
De Paul Alexis i Enzo. Plus są młodzi pomocnicy tacy jak Buonanotte,Almada.
Napastnicy? Tu i bez Di Maria czy Leo jest w czym wybierać.
Julian,Lautaro,Gonzalez,Garnacho,Dybała,Correa nawet Ocampos plus młody z Tottenham.
Argentyna z 2014 roku najlepszy mecz zagrała z Niemcami w finale,gdzie była lepsza ale przegrała.
Tak to grali przeciętnie.
Argentyna z 2022 roku to buldożer,który jedynie przez własne błędy dawał drugie życie Holandii i Francji.
Do 80 min Francja miała chyba zero cennych strzałów i błąd Otamendiego wprowadził chaos.
Postawił na młodych w pomocy i się oplaciło teraz Enzo jest gwiazdą a Alexis gra w pierwszym składzie LFC.
2
@barcelonaLM kibic Milanu od dawna,jeśli chodzi o Novaka.
0
@FutbolFan Dla mnie Suarez zawsze będzie lepszy,bo jest wszechstronniejszy.
Wstaw Luiza tam,gdzie grał Lewy i wyniki miałby jeszcze leszpe.
Jest lepszy zapytasz dlaczego?
Lepszy drybling a przede wszystkim Luis potrafi sobie sam wypracować sytuację i wziasc na siebie ciężar gry.
Lewemu tego brakuje.
0
@mekston głównie chodziło mi o to,że Lewy nie potrafi sam sobie kreować a Luis potrafił.
1
@BulaKG Polska,Francja,Włochy,Niemcy,Słowenia,Serbia,Holandia,Belgia,Bułgaria,Hiszpania,Turcja i reszta Europy jak Grecja itp
W samej Europie to masz z 25 drużyn plus Ameryka południowa Brazylia Argentyna.
Do tego zawsze mocna Kuba i Iran.
Dużo jest krajów tak samo jak w piłce nożnej powyżej 30 rankingu masz już amatorów jak Polacy.