0

@Emhyr Więcej gry dla Garnacho w takim razie.

0

@DonMatteo901 On nie robił przeszczepu włosów. Już znowu by łysiał?

1

@takisobiektos Lewy sam nie potrafi wykreować sytuacji.

1

@FutbolFan Popatrz jakie liczby Suarez wykrecał w Barcelonie a przyszedł do niej w wieku 27 lat.
Wcześniej miał trudniej bo grał kilka lat w przeciętnym LFC,gdzie ich ciagnał.
Suarez potrafi sam sobie wypracować okazję i pociągnąć grę,Lewy bez Mullera i reszty nie dałby rady. To TAP jak Erling.

0

@BARCA1899Messi Ile 15? Chyba się pomyliłeś w samej Europie jest więcej.

0

@arasz1819 Metzelder pedofil?
Wiem,że gejem jest.

2

@Lionel_Messi10 Jeszcze Sforza z Newell i Nardoni też powinni trafić do Europy.
Hezze w Olimpiacos też fajnie wszedł,mam nadzieję,że Grecja to przystanek dla młodego.
Ogólnie to masa talentów jest dawno chyba nie było takiej młodzieży.
Dużo jest w samym Velez Sarsfiels.

2

@Lionel_Messi10 Akurat siadzie idealnie za Acune i Nicola na LO.
Ciekawi mnie kto się skusi na Fernandeza i Medine bo rządzą i dzielą w pomocy Boca.

2

@Lionel_Messi10 Pisałam o nim ostatnio,że w Boca staje się podstawowym zawodnikiem.
Mam nadzieję,że wykup i roczne zostanie jeszcze w Boca,albo wypożyczenie gdzieś.
Colo Barco.


0

@MesQueUnClub96 Ambasada Niemiecka jak zwykle "z dupy".

1

@Androchem Bo nie miał okazji trenować nikogo innego.
Reprezentacja spisuje się znakomicie (sam ja stworzył na takim poziomie).

Co powiesz o Zidane np?

2

@Androchem Chłopcze sam się zaorałeś pisząc,że nic nie osiągnął.
Co ma udowodnić?
Nie wiesz jak Argentyna grała do 2018 roku? Bardzo słabo i to on stworzył sam tego giganta więc dlaczego ma rezygnować?
Każdy logicznie myślący powie Ci to samo.

2

@Androchem Co miał wcześniej osiągnąć jak przed Argentyną był asystentem w Sevilli i prowadził niecały rok Argentynę juniorów?
Sam się oraz chłopcze.
@Lionel_Messi10 sam nie wie co pisze haha.

2

@Androchem Chłopie być ciągniętym przez Leo co ty za głupoty piszesz.
Argentyna ma bardzo silną reprezentację i w meczu z Boliwia na bardzo trudnym terenie pokazała,że i bez Leo jest świetna.

Ale tak Argentynie muszę przywalić bo się udusze.

0

@AFA90 Wenezuela,Boliwia te wszystkie ekipy są dużo lepsze od Polski i reszty.

0

@Omoziu Ogólnie to jest chore,aby pracować do 70 roku życia.
Człowiek nie skorzysta z odpoczynku.

2

@Omoziu To już wolę tego PISa niż KO.
Za PO to pamiętam jak ciężko było innym znaleźć pracę a zresztą oni podniosą wiek emerytalny.
Lepszy ktoś zupełnie nowy.

0

@Criss18Barca Kolejne 18 lat będę.
Musiał by przyjść ktos zupełnie nowy.

0

@Faro Może ma z 23 kto wie w sumie.

0

@Faro Jak on na małolata wygląda,prędzej to 15 bym mu dała.

0

@Pressinho Pisze od 2014 roku.
Higiain to akurat w kadrze dużo słabszy niż Alvarez czy Lautaro.

Martinez>Romero
Molina=Zabaleta
Romero (najlepszy obrońca na wszystkich kadrach,jeżeli mówimy o grze dla reprezentacji) >Demichelis
Otamendi>Garay
Masche>De Paul
Alexis>Biglia
Enzo>Perez
Di Maria >Lavezzi
Julian jest lepszy jeżeli chodzi o kadrę od Higuaina.

Enzo,Alexis oni dopiero wchodzą na swój najwyższy poziom a już dali więcej od Bigli czy Pereza.
Romero jak dalej będzie tak grał to może okazać się lepszy od Szefuńcio.

Lautaro ma dopiero 26 lat,więc ciężko mu mieć taki wynik strzelecki jak Gonzalo po 30tce.
Lautaro w Interze poza tym jest świetny.

Argentyna ma jeszcze młodych,gdzie dawno nie było tak uzdolnionej młodzieży w Lidze Argentyńskiej.
Samo Boca Junior ma 3 chłopaków,którzy się znacznie wyróżniają.
Fernandez,Medina + 19 letni Colo Barco.


2

@Pressinho No fes najsłabsza.
Romero,Otamendi,Molina,De Paul, Alexis,Enzo,Lautaro itd.
Własnie dawno taka mocna nie była nawet w 2014 roku.

1

@Crystal37 Bez Messiego na trudnym terenie 3 gole.
Mogło paść więcej nawet przed czerwoną kartką bo znacznie przeważali.
Co mnie cieszy to napewno,że w Argentynie młodzi 18/23+ są bardzo utalentowani i w ostatnich latach tego brakowało (mówię tu o lidze Argentyńskiej).
Niech wymiana pokoleniowa będzie mądrze przeprowadzona.
Chociaż stosunkowo ta kadra młoda jest.
Romero-Lisandro-Molina 25 lat
Alexis-24
Enzo-22
Julian23
Plus Garnacho i inni młodzi,którzy dopiero wchodzą do grania jak Buonanotte.

Najciężej może być z LO bo Acuna 32 lata a Nicola 31,chociaż Gaston Avilla z Ajaxu i 19 Colo Barco (staje się podstawowym graczem Boca).

0

@VegetaPolska Leon popsoł 2 pod rząd przy końcu seta.

2

@Lionel_Messi10 Odpoczynek dla Leo przed MLS?
Ewentualnie obawy o te trudne warunki wysokościowe.

1

@Lionel_Messi10 typ mówi,że mamy kompleksy po czym sam zaczyna.
Czy z Leo czy bez Argentyna zawsze będzie nasza ulubioną reprezentacją.

1

@Lionel_Messi10 Casemiro jak zobaczy De Paula to się od razu rozpłacze.
Biedny Vini Romero mu nogę urwie.

7

@_barti To jak nie oglądasz to jak wspierasz jak nawet nie wiesz kiedy są mistrzostwa.
Dlatego śmieszne jest narzucanie kibicowania w sporcie.
Niech każdy sobie kibicuje komu chce.

3

@Androchem Przecież Ci napisałam,że Polsce też życzę dobrze i niech wygrywają.
Życzę im zwycięstw oczywiście jeżeli nie koliduje to z Argentyną.

5

@_barti Oczywiście Argentynie.
Ty a kibicujesz Polakom w Carlingu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?