Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Androchem Haha udaje Argentyńczyka a to dobre.
To już nie można kibicować innej reprezentacji bo od razu udaje się innego obywatela.
Naprawdę śmieszne.
Ja mówię otwarcie Polska sobie oczywiście niech wygrywa.Nawet im kibicuje,jeżeli nie koliduje to z moją ulubioną reprezentacją.
4
@Androchem Polska,że Krychowiak na profilowym?
5
@_barti Ty ja to nie do Ciebie napisałam,tylko do ziomka co mi wstawia inny link.
Chyba jego zabolało skoro wstawia mi link porażki Argentyny.
Pytanie zupełnie było o co innego.
2
@Lionel_Messi10 Dzięki wielkie :-)
3
@_barti Meczycho to było Argentyna Francja a nie,gdzie remis i w dogrywce zaledwie jeden gol.
6
@Androchem Zabolało? Czy o co chodzi?
3
Gdzie dzisiaj oglądacie Argentynę?
@AFA90 @Lionel_Messi10 Jest coś w TV czy stream nam zostaje?
3
@Comentateiro Co ten Faro pisze.
Mieli dużo sytuacji na gola.
Sam Lautaro zmascił 2.
1
@agaFCB Jak będziesz miała rodzinę (chyba,że masz) to wątpię,abyś chciała pracować w niedzielę.
Niedziela to powinien być czas dla rodziny.
2
@TheNekro94 W tym roku 3 szlemy Nole im starszy tym lepszy.
Kasai tenisa będzie,oby
1
@barcanawieki Że Słowacja i Islandią męczenie buly.
0
@AlexDark00 Pewnie jej chodzi o handel,ale wtedy masz wolne w środku tygodnia 2 dni.
0
@AlexDark00 Urzędy tak samo powinny być czynne w sobotę.
0
@MESSIah16 Niech dadzą emeryturę do 70.
Nie lubię żadnej partii,ale chociaż PiS dobrze,że obnizył.
1
@AFA90 Ja mam wrażenie,że pokolenie Argentyny tych chłopaków co mają teraz 24/25 i tych 20 latkow będzie naprawdę znakomite patrząc jak chłopaki się rozwijają.
Sama liga to jest ogrom talentów, Hezze trafił do Olimpiacosu a Gauto zaczyna w Basel.
Varela w Porto dopiero wchodzi a w lidze Argentyńskiej brylują młodzi z Boca i Velez Sarsfield.
Jeżeli wszystko pójdzie w dobrym kierunku to jestem spokojna o tą reprezentację po odejściu Leo.
Argentyna zawsze była,jest i będzie Wielka!
3
@Kazragore Troszkę śmiesznie to wygląda,że LIO ma tyle co Benzema i Lewy.
No,ale wiek a dalej jest najlepszy.
2
@Comentateiro No Argentyna z tych młodych może mieć złote pokolenie oprócz Enzo,Alexisa,Cuti i Lisandro w lidze jest znakomita młodzież Echeverri, Prestiannini i tym podobni.
W samym Boca jest Fernandez,Zeballos i Medina bardzo utalentowani.
2
@Encore No tak wiadomo.
Tak jak oglądam to Cuti w reprezentacji jest znakomity,tak jakby dużo bardziej się starał.
Jak patrzę tylko na grę w reprezentacji to obecnie nie widzę lepszego obrońcy w innych reprezentacjach,jeszcze jakby to przełożył na klub to już całkiem byłby w światowej czołówce.
2
@Encore Zobaczymy co czas pokaże,ale jak patrzymy tylko na kadry to obecnie jest najlepszy. (Gra w reprezentacji)
2
Leo Messi powiedział,że Cuti Romero to aktualnie najlepszy obrońca na świecie.
@AFA90 @Comentateiro @Lionel_Messi10 zgadzacie się z LM?
0
@JimMorrisonFCB Raczej следующий Danił!
0
Świderski też powolnie,mógł szybciej się ruszyć.
1
Nawet Argentyny w ogromnym kryzysie 17/18 nie grała, aż takiego kału jak Polska.
0
Ostatni mecz Krychy w kadrze?
0
@bartas97 Dokładnie, Raków grał bardzo ładnie pod jego opieką.
Tylko muszą mu dać czas bo od razu Rzymu nie zbudowano.
0
@takisobiektos Tutaj będzie musiał bo wyjścia nie ma.
Zresztą jak Raków ładnie grał za jego kadencji.
1
Dać reprezentację Paszunowi i niech wprowadza młodych,na spokojnie i bez dużej presji.
5
Obecnie Lewemu to bliżej do CRa tego z wielbładami niż do Leo.
Mówili,że Lewy w 2021 najlepszy na świecie,owszem w strzelaniu goli.
Kreowanie i wizja to nie są jego mocne strony i Erlinga też się to tyczy.
Napastnicy i nic więcej.
Haaland raczej też będzie brany za najlepszego napastnika a nie piłkarza na świecie.
3
@PatrychoO Luis obecnie by więcej zrobił.
Może i jest spasiony,ale za to mobilny i lepszy technicznie i gra kombinacyjną Minnie obca.
0
Dzisiaj Djoko nie będę będę oglądać bo do pracy trzeba wstać.
Fajnie było by widzieć na jego bucikach 25,ale jak Med wygra to nie będę smutna.
Danił sympatyczny tenisista i tez kilka/kilkanaście szlemów przed nim.