Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Trochę w tym racji bo ciężko się gra mając piłkarzy wokół siebie słabych technicznie.
1
Piotrek już bliżej końca kariery a dalej czekamy na jego formę z Napoli.
0
@Encore Lubię Lewego,ale ten Roque to go że składu wygryzie po tygodniu.
2
@Kapitan hawk Przynajmniej za Dudy to siatkarze najlepsi na świecie.
4
Jest sporo młodych zawodników,więc jest na kim budować.
Zalewski,Kozłowski,Kiwior, Kamiński i Ci z reprezentacji młodzieżowych bo podobno chłopaki są bardzo dobre.
Postawić na młode wilki a gra i tak gorzej wyglądać nie będzie.
1
Dać młodym grać,bo z tych starszych to już raczej pożytku nie będzie.
Chłopaki z Rakowa technicznie lepiej operują. Ciekawe dlaczego nie powołał Cebuli.
Za Krychowiaka mógł zagrać Ślisz.
1
@Alan_fcbfan To już nawet chyba nie system szkolenia.
Brazylia biedny kraj a masa talentów.
Wenezuela bieda jak cholera a lepsi od Polaków.
1
40 mln ludzi a grają gorzej niż Grecja,Serbia czy nawet Albania.
Czy oni tak słabo szkolą tych zawodników czy o co chodzi?
Lewandowski,Kiwior,Zieliński i Cash to przecież bardzo dobrzy zawodnicy.
1
Grecja, Czarnogóra czy Słowenia.
Każda z tych drużyn jest technicznie lepsza od Polaków.
Ciężko się to ogląda.
0
@takisobiektos Sorry pomyliłam go z tym młodym Interu.
4
@MesQueUnClub96 Przecież to nie był fart.
0
Ładnie młody wsadził golazzo.
0
@MesQueUnClub96 Akurat tutaj masz rację.
2
@Ojciec5tkidzieci Piękne.
1
@Encore Tyy już widzę Lewego i Barcelonę w półfinale LM w 2019.
Nie próbuj on nie zrozumie;nie chce zrozumieć.
Wstaw tam Lewego i akurat by tylko stał i patrzył, bo niemiał by kto kreować.
0
@MesQueUnClub96 Kibicuj sobie komu chcesz.
Wystarczy tylko zrozumieć,że każdy ma inne upodobania.
2
@Encore Messi tak samo kluczowy w kreowaniu,ale dla niego tylko cyferki się liczą.
Co z tego,że Fernandes rozgrywa i ciągnie United.
0
@mkord Odezwał się kolega co zaczyna z małej litery a kończy bez kropki.
Zanim kogoś będziesz pouczał popatrz na siebie.
Jak już coś to od kiedy krajem pisze się wielką literą?
Polonistyke studiowałes na łopatologi?
0
@MesQueUnClub96 Na Mundialu im nie kibicowałes?
Zresztą kibicuj sobie komu chcesz,mnie po prostu śmieszy to,że narzucacie kibicowanie ojczystej reprezentacji.
(Do Niemców nie mam nic a nawet lubię ten kraj i niech sobie wygrywają ).
Kogoś może zupełnie nie interesować piłka nożna.
Kibicujesz Polsce w Carlingu?
Będzie grała Barcelona z Rakowem,Legia czy inna drużyna i co?Rozumiem,że będziesz kibicował "patriotycznie".
0
@Khajio Tacy patrioci a pierwsi z kraju bay bay by zrobili.
0
@takisobiektos Ja się robię na pseudoargentynczyka?
To,że wspieram reprezentację Argentyny czyni mnie jedna z nich?
Śmieszne.
Chyba w Twojej głowie.
0
@Rust_Cohle A ty nie jesteś u siebie w Dani.
0
@Khajio Wspiera Niemców w piłce nożnej a wytyka komuś innemu kibicowanie.
Skoro taki wielki patriota to powinien wiedzieć co Niemcy kiedyś uczynili Polsce.
0
@takisobiektos Pseudoargentynko a to dobre.
Wielki patriota się odezwał.
0
@MesQueUnClub96 Wielki patrioto reprezentację Niemiec wspierasz a będziesz wytykał komuś kibicowanie innym reprezentacją.
1
@FcPortoFan1999 Tak jak Światek w wieku 19 lat pierwszy szlem.
Jeżeli nie będzie się podpalać ani balowac jak Raducanu to przypuszczam,że będzie rywalizować z Iga i resztą o kolejne.
1
@draxidox Urzędy w sobotę też powinny być otwarte.
0
@mekston Kolega przesadził trochę,ale Argentyna nawet bez Leo jest mocna.
0
@maroon No na 2/3 Barcelony dokładnie plus Ramos,Casillas i Alonso.
3
@Lionel_Messi10 Można być kibicem Ronaldo tak jak Garnacho,ale trzeba być również obiektywnym.