0

Na tyle milionów kadra wyceniona a Raków czy Legia grają dużo ładniejsza piłkę.

0

Dobre te Wyspy Owcze na tle Polaków.

0

@JordiAlbion Roger Federer to kibic Barcelony to po pierwsze, Kobe Bryant.
Jordan to wiem,że kibic Argentyny,ale na czy jakiegoś klubu.

0

@MessiForeverTheBest Fes mi wszyscy najlepsi.
Masa najlepszych kibicuje Barsie,Realowi i innym zależy od upodobań

0

@urbipl Tutaj to faktycznie wyszedł jak kobieta.
Ile on ma lat wogole?

1

@Szreko Według mnie Dibu miał dobry sezon. Spójrz też w jakiej drużynie grał,na jego bramkę znacznie częściej są przeprowadzane ataki niż Allisona,Edersona czy większości zawodników,więc i też statystyka statystyce nie równa.
Na sofa ma ocenę z ostnich miesiecy prawie 7

2

@Klejnot_Nilu Jedna interwencje?
Obrona wolnego z Meksykiem,obrona z Australią,karne z Holandią i Francja tu już masz kilka a on zeszły sezon w Aston miał znakomity.
Zobacz sobie ile Dibu wybronił w zeszłym sezonie w Aston i potem pisz kocopoły.

7

@MESSIah16 Dokładnie za gole jest złoty but.
Zresztą Leo miał najwięcej goli w 2017 i 2018 a dostał tylko ZB.

Messi powinien wygrać ZP tym bardziej,że przegrał tylko o 3 punkty z Haalandem o UEFA,gdzie głównie patrz na tylko na LM.

3

@AFA90 będzie jakiś dokument na neflixie.
Wieczorkiem odtworze będzie oglądane :D

2

@cris27 smutna grubaska taką ma nazwę.
No oby zmieniła trochę styl życia bo codzienne fast food to zły wybór.

0

@Faro FIFA graficznie dobrze wygląda,ja nie jestem maniakiem,więc dla mnie wygląda mega i gra się przyjemnie.
Ryb bardziej,że ja nie gram w ultimate i te inny tryby tylko kariera.

1

@Faro Jest to na PS5?
To już wolałam,żeby wychodziło pod nazwą PES i nowa gra a nie aktualizacja.

0

@Faro To ta nowa FIFA?
Bo jak tak to może by się kupiło.
Sorry to PES,ale można by było sprobowac w to i w to.

0

@Colon Argentyny?

0

@esem91 Jeszcze Marketa została.

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe czy Gauff bez stresu będzie grała. Bo ją w kluczowych momentach i trudnych potrafi całkowicie odciąć (masa błędów).

0

Czemu zwolnili selekcjonera żeńskiej kadry?
Zdobył historyczne Złoto i out?

0

@Gaz Dokładnie Garcia jakoś wypchany

0

@LS mówisz o Mistrzach?

1

@maroon Od kiedy nie lubisz Messiego?

0

@Zoker Jeszcze dzisiaj pisali,że kilka dni mu zostało.
Szkoda tym bardziej,że nie był wiekowy.

0

@takisobiektos To i tak dobry sezon.Praktycznie każda zawodniczka oprócz Igi marzy o takim sezonie.

1

@Encore Ogólnie to ma bardzo dobry sezon 3 turnieje wygrane i WS.
Nie da się zawsze wygrywać.

1

Słabsza forma Igi nie zmienia faktu,że ma za sobą bardzo dobry sezon 4 turnieje wygrane z czego 1 WS.
Każda zawodniczka marzy o takim sezonie,ale to Iga i wymaga się od niej więcej.

0

@FcPortoFan1999 Dlaczego Novak ?

2

@Luciano99 Lucianie jesteś w porządku.
Mam tylko jedną prośbę.
Obetnij te włosy bo są naprawdę długie i w końcu zaplątają się w koła twojego pięknego Simsona.
Gdzie w warsztacie wtedy wymienię opony?

0

Komentarz usunięty

4

@Kessie Skończyłeś zmywać? To teraz sprzątaj!

3

@AFA90 Uwielbiam ich.
Wierzyłam w ten puchar!
Wyobrażałam sobie go w rękach Albicelestes!
Sie spełniło!
Najpiękniejsze piłkarskie marzenie jakie kiedykolwiek mogłam mieć.

2

@AFA90 Zapeliego powołał.
On z młodzieżówek Włoch jak się nie mylę,ale skoro dostał szansę to trzeba uważnie obserwować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?