Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nicolas Gonzales dobrze zaczyna sezon.
Super by było jakby zrobił 15g i z 10 asyst.
5
@MesQueUnClub96 Jak Novak wygra to zmienisz zdanie.
4
@Kuba_1 Dobrze wróży przed ZP,bo tu patrzyli na LM.
2
Jak na zawodnika Top20 to słabo się zaprezentował.
1
@Aragorn33 Tutaj Leo nie miał szans za bardzo bo liczy się LM.
10
To Leo mam nadzieję,że ZP.
Bo akurat na światowej aranie to zasłużył jak nikt inny.
0
@KamQiX Porto jest dobre,więc nie koniecznie pierwsze.
0
@AdrianFCB10 Barcelona bez skrzydeł i z kontuzjami miała problem z Czechami.
1
@FcPortoFan1999 Porto przy tej Barcelonie to faworyt.
0
Porto i Donieck mogą ograć Barcelonę.
0
To za te niskie podatki co ma w Monaco. :-)
0
@MesQueUnClub96widzisz zamiast trzymać kciuki to piszesz na klawiaturze i już jest 4 do 1.
0
@mekston Sinner wydaje się być dużym talentem kto wie może odpalić jak Djoko w wieku 23/24 lat.
0
@macio_944 To nie potwierdzone,że Norweg dostaję?
Bo Leo podobno nie będzie
0
@Kuba_1 Pozwiedzać Europę chociażby.
2
@MesQueUnClub96 ty tam oglądaj idola bo za słabo trzymasz kciuki i w czapę dostaje.
0
Messi wogole będzie na tej gali jak z rana grał mecz?
1
@MesQueUnClub96 Tak sobie tłumacz.
0
@takisobiektos Lepiej dla Igi.
0
Hubert to zawodnik do Top20.
Szlema raczej nigdy nie wygra.
0
@Khajio Jak to niskie?
Przecież oni są 4krotnym MŚ
2
@macio_944 Ogólnie zauważyłam,że duża część kibiców Realu docenia Leo i uważa go za lepszego od CRa.
Ból dupy mogą mieć tylko dzieciaki i fanboye CRa.
0
Enzo super w sezon wszedł.
0
@Encore ZP to raczej dla zawodnika z Top5 lig.
Teraz jednak różnica taka,że Leoś pewnie zgarnie za bardzo dobre liczby w PSG i znakomity Mundial.
Nie wróżę sukcesu Portugali z CRem w podstawowym składzie. Widać było różnice jak grał młody z PSG a CR.
Może strzelać gole Luksemburgowie itp,ale obrońcy Francji,Anglii to go zezlomuja.
Sam Santos go odstawił bo widział jak słabiutko mu idzie.
Liga Saudyjska to dużo gorszy poziom niż Euro czy MŚ i widać to gołym okiem.
0
@pioz123 Ale gra na Euro w tym samym czasie.
0
@Encore Nie no nawet tryplet Arabski by nic nie dał.
Messi w takim razie też by miał szansę na ZP zdobywając triplete z Miami (najsłabsza drużyna).
Bo na Copa America to forma będzie sztos nie to co u CRa.
Bo wiemy,że Leoś to rozgrywa,asystuje i kreuje.
Wystarczy popatrzeć kto jakie gole strzela.
0
Raków dawaj dwa gole.
Przynajmniej karne obejrzymy.
0
@MarcepanowyKsiaze To ten młody z Lyonu?
0
@Sulimo Cypryjczycy nie cisnęli Rakowa?
Chyba,że to było jeszcze wcześniej,ale coś kojarzę,że była obrona Częstochowy.
1
@Encore Jeszcze jest Veliz,ale nie wiem czy on na wypożyczenie nie pójdzie 19 lat i znakomity sezon w Argentyńskiej lidze.