0

@partymaker To Dania grała by w finale MŚ.

0

@Faro Niech odpali w Totkach.
Na jego miejscu do Barcy bym już nie wracała,jeżeli by odpalił.

2

@bartas97 Pewnie kibice Legii.
Mi ogólnie obojętny jest Raków czy Legia

1

@Rust_Cohle Emocjonuje się tak jak ty Danią w 1/8 MŚ

0

@Rust_Cohle Chyba ty.
Duński ekspercie

1

@SkilledHydra16 Mają pieniądze to wydają.

0

@Rust_Cohle Gówno prawda to co piszesz.
Mount 2020-22 podstawowy zawodnik Chelsea.
Pulisic również.

0

@Rust_Cohle Ostanie lata a nie sezon.
Mount był ważny i Amerykanin również.

0

@Emhyr Chelsea ma wycenę składu prawie na miliard.
Ogólnie to są zawodnicy z dużym potencjałem.
Enzo,Caiceido i Lavia ta sama pozycja ( powinni inaczej budować zespół a oni robią wszystko w pośpiechu).

0

Chelsea robi dużo transferów,ale sprzedali Havertza,Mounta,Pulisic i Kovacica plus kilku innych.
Ogólnie to szybka wymiana bo ta czwórka jak się nie mylę była podstawą w ostatnich sezonach.

0

@agaFCB Vice versa

0

@VegetaPolska Dlaczego mają grać gdzie indziej?
Izrael słaby i już się nie czepiasz?

1

@FcPortoFan1999 To do tamtego użytkownika miał być kom.

0

@agaFCB Nie czytam twoich komentarzy,ale jak piszesz w nocy o Alcarazie każdy punkt to nie nie trudno nie zauważyć.
Teraz ja się mogę trochę pośmiać jak ty kiedyś z "obsesji".
Lamus to co najwyżej może być z Ciebie.

0

@FcPortoFan1999 Mira raczej będzie grała bez presji a Gauff główna faworytką,więc nie skreślała bym Rosjanki tym bardziej,że Cori w trudnych sytuacjach się podpala.

0

@MesQueUnClub96 Ugraj chociaż punkta z Sabalenką.
Jak by Ci takiego speeda posłała to byś nie wiedział w którą stronę spierniczac.

0

@MesQueUnClub96 Skoro ona gra to widocznie młode jeszcze nie są na tyle dobre.

0

@takisobiektos Gauff to i tak weźmie jak Dania.

Mecz ledwo się zaczął a już wynik znany.

0

@agaFCB Nie spłakałam sie tylko prawdę powiedziałam.
Smiałaś się z mojego fanboystwa Argentyny a robisz dokładnie to samo tylko względem tenisa.

Czy ty ostatnio nie spłakałaś się jak Duński Nazario bekę z Ciebie cisnął.

Jak on to tam powiedział? ...z innych fajnie jest żartować,ale jak Ciebie się coś tyczy to już nie.

Nie miała bym się kogo bać tylko jakieś "usterki" ze strony o Barcelonie xd.

0

@Androchem Tylko City.

0

@Encore Śmiała się z mojego fanboystwa Argentyny a sama pisze nawet w nocy jak nikogo nie ma o Alcarazie.

0

@jedrek7000 Krótki ścięte i chłopy?
Jak chcesz być najlepszy musisz dbać o sylwetkę.
Vargas ma znakomite warunki.

2

@Rust_Cohle Same przdupasy lajkuja i pani co płacze o Alcaraza.

0

@Danny Gaucho Mogł zostać w Interze i tworzyć świetny duet z Lautaro.

0

@Rust_Cohle Wróciłeś z kolonii?
Wyprzedaż w Lidlu zeszytów i kredek.

0

Turczynki to obecnie światowa jedynka?

7

@VegetaPolska Nie obrażaj bo nawet one na randkę by Cię nie zaprosiły.

0

@Androchem Gdzie Xaviego zestawiać z chłopem z Wolves.
Xavi miał trudną przebitkę,ale Milan o niego walczył.
Różnica taka,że o Nunesa nikt się nie starał a twierdzenie,że to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie nie na miejscu.
Równie dobrze może być jak Philips czy inne niewypały Guardioli.

5

@Mario96w Jak mu kibel obrażają to co się dziwisz.

4

@Maciej1078 Póki co to Santiago przypomina sracza.
Jak wybudują Camp Nou to porównamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?